Turbulence

Turbulence https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/345052/bmid_turbulence-CLq-345052.jpg 4 1005 242

Po bolestném rozchodu s přítelem Gillian nemá zájem o vážný vztah, okouzlující Jake Weston však do jejího života vtrhne jako bouře a jedna vášnivá noc přeroste v množství nezávazných sexuálních schůzek na různých místech světa. On je zkušený pilot a ona začínající letuška – v aerolinkách s přísným zákazem vztahů mezi zaměstnanci. Oba mají svá tajemství a každý jiné problémy s rodinou. Neměli se zamilovat, jejich srdce měla zůstat v bezpečí, jejich skandální milostná aféra se jim však vymkla z rukou a je odsouzena k záhubě. Tohle je jejich bouřlivá láska plná vzestupů, pádů a otoček. Turbulence.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Turbulence , 2016

MajaT.
19.07.2020 4 z 5

Sice začátek nic moc ale pak když se to rozjede člověkse nemůže zastavit ve čtení. Super

tittanie
17.07.2020

Knihu bych zařadila do oddechových knih. Myslím, že na to je moc dlouhá a neškodilo by ji, kdyby byla kratší. Možná jsem neměla číst hned po sobě i knížku od stejné autorky Výpověď. Jinak autorka zvolila podle mě zajímavé prostředí pro děj knihy.

tanecnica
11.07.2020 3 z 5

Knížka je skvělá, moc mě bavila - zhruba do dvou třetin, pak mi to začalo připadat pořád dokola, škoda. Ale jako knížka do letadla (nebo nejhůř autobusu, auta) a na dovolenou je super, je tam vše, co od tohoto žánru čekáte a předpokládáte. A není to úplně špatně napsané.

Kubikuli
28.06.2020 2 z 5

Konec knížku trošku zachránil, ale jinak hrůza... Dlouho jsem se u knížky takhle nenudila a neměla chuť ji asi tak dvacetkrát odložit... Prolínání časových úseků bylo moc chaotické, místy ale úplně zbytečné ... To mi na tom vadilo asi nejvíc. A pak Jake..úplně tragická postava. Nezachránilo ho ani to, že to byl pilot a pro ty mám teda fakt slabost. Turbulenci 2 už fakt rozhodně číst nechci :) od této autorky byla určitě o 100% lepší Výpověď.

Trina1
26.06.2020 5 z 5

Jake byl někdy na ránu, ale kdo by mu to neodpustil? Bylo to skvělé! Byla to zatím nejlepší kniha tohoto žánru, jakou jsem kdy četla. Pohltilo mě to hned na začátku a než jsem se nadála, byl konec. A hlavně to mělo děj, což se o některých erotických knihách říct nedá.

maryska09
25.06.2020 2 z 5

Ještě že je Amerika plná pohledných, nadržených, bohatých a narušených mužů a zároveň plná nádherných, nadržených, milých, naivních dívek, které dokáží ony muže zachránit, jinak by nebylo o čem psát. Tahle kniha splňuje vše, včetně neplánovaného těhotenství a překvapivé žádosti o ruku. A ne, není to spoiler.

pivonka_1
23.06.2020 5 z 5

Já jsem prostě na uniformy, takže tato kniha byl přesně můj šálek čaje. Příběh jednoduchý a celkem předvídatelný, ale od tohoto typu literatury nic jiného nečekám. Postavy jsem si oblíbila. Super oddychové čtení na léto.

astra3
21.06.2020 5 z 5

Super počteníčko. Vtipné. Dělat letušku není žádný med. Takto si představuji romantickou knížku.

mochomurka78
20.06.2020

Cetlo se pekne,ale na me to bylo trosku “jednoduche” co se tyka deje a milostnych scen.Takova trosku pohadka,ale zaver me bavil a strhl me,docetla jsem jednim dechem.

cerna7151
15.06.2020 3 z 5

A tak jako jooo :-) Dobře se to četlo. I když příběh byl předvídatelny a trochu klišé, bylo to milé čtení.

Brolly
15.06.2020 5 z 5

Parádní! Velmi čtivá kniha, supr hrdinové :) no prostě bomba. Trochu mě mrzí, že se neustále rozcházeli a scházeli, až se v tom člověk ztrácí, ale jinak doporučuji!

Aja39
15.06.2020 5 z 5

Kniha je úžasná!Celý příběh je krásný a hned tak na ni nezapomenu.

ivetapl
14.06.2020 5 z 5

Skvělá kniha. Četla se skoro sama. Líbilo se mi, že sex nebyl popsán na 3 stránky a přitom to bylo dost vzrušující. Doporučuji :)

Plucky
11.06.2020 5 z 5

První třetina knihy docela nudná a už jsem se chystal, že knihu odložím v domnění, že je jenom o jedné věci. Ale pak se děj neskutečně rozjede a knihu přečetl prakticky na jeden zátah. Epilog docela cukrkandl, ale obě hlavní postavy jsem si zamiloval.

suzanne1997
08.06.2020 1 z 5

Popravdě na tuhle knihu jsem se moc těšila. Její anotace slibovala mnohé a já se nemohla dočkat okamžiku, kdy ji budu moci vzít do ruky a přetáčet stránky ...
Obvykle se snažím psát nestranné komentáře, ale tentokrát si prostě nemůžu pomoct. Bylo to až příliš jednoduché, až příliš, a teď prosím omluvte to slovo, stupidní. Myšlenka měla obrovský potenciál, ale to bohužel nestačilo. Ze začátku jsem se nudila, pak to začalo být trošku lepší, ale ani tak to nebylo dobré a po pár stranách jsem sexuální scény prostě přeskakovala. Nedivím se tak vysokému hodnocení, ani tomu, že se spoustě čtenářů tento román líbí. Já mezi ně však rozhodně nepatřím. Místo nadšení a uspokojení se dostavila vlna chaosu a nepříliš dobře vypracované zápletky. O blogu, který hlavní aktérka psala ani nemluvě, něco tak hrozného jsem ještě neviděla. A i když se nakonec vyjasnilo, co tím chtěl básník říci a kam se chtěla autorka dostat, na mě to nezapůsobilo ani v nejmenším. Přesto musím uznat, že tahle kniha byla přinejmenším dobrým lákadlem na přitáhnutí pozornosti. A něco neidentifikovatelného na ní rozhodně je. I když ten prolog a opakování scén a stejných slovních spojení si mohla autorka rozhodně odpustit.

Jenny3
06.06.2020 3 z 5

Tak asi tady budu jedna z mála, ale po všech těch kladných recenzích jsem od této knihy čekala příliš mnoho a ve výsledku jsem docela zklamaná. Celkem to zachránil konec, jinak hlavní postavy na mě moc nezapůsobily - ona naivka, on bezohledný frajer. Četla jsem lepší knihy podobného žánru.

ElikaS
29.05.2020 3 z 5

Tahle knížka mě úplně neuchvátila. Je na stejném principu jako celá řada jiných, ničím nevyniká a nijak zvlášť mi ani neutkvěla v paměti

Ester-kiki
25.05.2020 5 z 5

Hodně dobrá kniha ???????????????? ????????

petulkapeta
23.05.2020 5 z 5

Skvela kniha,mile me prekvapila a hltala jsem kazde slovo...a snad nejdelsi epilog co jsem zatim cetla

Monka0901
23.05.2020 5 z 5

Skvelá kniha, ani sama nerozumiem, prečo som sa rok odhodlávala pustiť sa do jej čítania, nakoniec som ju prečítala za jeden večer.