Tržiště

Představte si, že stojíte na tržišti a pozorujete hemžení kolem… K jakému stánku se vydáte nejprve? A pokud byste se rozhodli jinak, změnilo by to nějak běh následujících událostí? A čí osudy se tu proplétají? Deset postav, deset úhlů pohledu, jak vyprávět jeden příběh: to je Tržiště Petra Hugo Šlika. Tento „román na přesk... celý text

Deset postav, deset úhlů pohledu, jak vyprávět jeden příběh: to je Tržiště Petra Hugo Šlika. Tento „román na přeskáčku“ vtahuje do děje každého jednotlivého čtenáře a dává mu možnost spoluvytvářet vyprávění. Začněte číst od jakékoli kapitoly a libovolně přeskakujte, kam se vám zlíbí. Jako na opravdovém tržišti. Jaký příběh skrývalo právě to „vaše“ tržiště? méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/309713/trziste-45H-309713.jpg 4.119
Romány, Literatura česká
Vydáno:, Plus

Jana_Hlus

Jednotlivé povídky jsou výborně napsané. Bavily mě. Jen jsem očekávala, že na konci se více propojí, zůstalo vše otevřené. Prostě jeden den na farmářském trhu, který je mi blízký i tím, že tam také chodím:-). A určitě si přečtu další autorovy knihy, zaujal mě. 4/5

zaranda

Výborná svěží kniha s netradiční formou. Všechny postavy mě moc bavily.

Terezk-a

Jako milovnice farmářdkých trhů jsem se do této knihy (nečekaně) zamilovala!
Pestře psaná kniha popisující životy a osudy normálních lidí.
V každém příběhu je trocha poučení, zajímavosti a každodenní život.
Kniha se stává mojí srdcovkou!