Trojlístok z internátnej izby

Trojlístok z internátnej izby https://www.databazeknih.cz/img/books/73_/73822/trojlistok-z-internatnej-izby-73822.jpg 3 13 2

Život niekedy bolí, inokedy je úžasný. Najmä keď máte po boku dobré priateľky. Tri dievčatá z rôznych kútov Slovenska - Silvia, Veronika a Anička sa ocitli v jednej internátnej izbe. Prežívajú spolu prvé študentské lásky, starosti aj sklamania. Bratislava im poskytuje dostatočnú anonymitu, možnosť nových poznaní aj zábavy. Len keby bezstarostný študentský život tak rýchlo neskončil... Aj keď sa dievčatá po škole rozchádzajú a každodenné starosti nadobúdajú nový rozmer, ich priateľstvo aj po rokoch pretrváva, poskytuje životnú silu. Pomôže Silvii prekonať problémy? Stroskotá jej manželstvo alebo naopak dostane druhú šancu?... celý text

Pro děti a mládež , Dívčí romány

Vydáno: , Motýľ

Trojlístok z internátnej izby , 2010

DaniCalifornia
DaniCalifornia
30.08.2012 odpad!

Túto knihu som si kúpila len preto, že bola vo výpredaji. Dočítala som ju iba z princípu, že dočítam všetko, čo mám rozčítané. Jedno klišé za druhým.

bend-ik
bend-ik
16.04.2012 4 z 5

Slovenskú tvorbu (a vonkoncom Motýľ-ovú) takmer nečítam, o to viac mňa samotnú prekvapilo, keď som na webe prvýkrát natrafila na túto knižku. Stavila som na prvý dojem a rovno som si ju aj objednala. Až keď som ju aj fyzicky mala doma, nastúpil skepticizmus a siahnuť po nej som sa odvážila asi až o rok neskôr.. A fakt! Prvý dojem nesklamal, sadla perfektne tam, kam mala - a myslím si, že určite sadne všetkým nám, ktoré sme si odžili svoje na internáte, spoznali baby, s ktorými komunikujeme aj naďalej a vieme o sebe oveľa viac ako boli písmená z testov. Mne dala kniha veľa nielen z pohľadu príjemnej oddychovky, ale najmä preto, lebo vďaka osudom troch báb som si popri čítaní pospomínala na môj "štvorlístok" :)

internát

2011  50%Nebo peklo raj
2014  40%Nikdy mi nebolo lepšie
2010  58%Trojlístok z internátnej izby
2013  80%Čerešňa na šľahačku
2011  77%Karolína, neblázni!

Kniha Trojlístok z internátnej izby je v