Trochu víc

Trochu víc https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/404874/bmid_trochu-vic-tz7-404874.gif 4 128 36

Trochu série

Co může způsobit jedna plácnutá věta? Pořádný průšvih, když je vyslovena před nesprávnou osobou. Evan má tu smůlu, že dostane za úkol zabavit kapitána ragbyového týmu. Bohužel jej nenapadne nic jiného, než mu vyznat lásku. Jak se z toho ale dostat ven?

lusesita
lusesita
04.02.2021 4 z 5

No gay romance jsou moje oblíbené. A tak jsem se pustila i do této série. Ležela mi dlouho ve čtečce a nějak jsem se k ní nemohla dokopat. Po prvních stránkách jsem myslela, že ji budu muset odložit, a to jsem za svůj život udělala asi se 3 knížkami, vůbec mě nebavila, ale pak mě to chytlo a nemohla jsem se od ní odtrhnout. Při některých situacích a hláškách jsem se i rozesmála. Ta s plínou mě doslova odrovnala asi na pět minut. Hned jdu na další díly, snad nezklamou :)
Jen ta obálka i v dalších dílech je vážně hrozná. Možná to je ten důvod, proč jsem přečtení tak dlouho odkládala. Vůbec neláká k přečtení. Měli by s tím něco dělat. Jo a mimochodem, ty hrubky jsou des. To autorka nemela korektorku nebo co? Vypada to jako spatne prelozena kniha. Ta spojeni jsou nekdy nesmyslna, pokud to psala jeste navic ceska, tak je to ostuda. Ale pribeh dobry.
Lusesita

Nyangumi
Nyangumi
07.01.2021 odpad!

Nalezeno náhodou v nabídce eknih z knihovny. Když jsem ve třetí kapitole našla čtvrtou hrubku, knihu jsem znechuceně zavřela. Dějově taky slabota, přišlo mi to psané jako amatérská povídka z nějakého webu a ještě dost špatně.

Nuttelka
Nuttelka
24.09.2020 4 z 5

Už se mi dlouho nestalo, aby mě hlavní postavy tak rozčilovaly :-) Evan svojí povahou a Dan svojí nemluvností. Hodně mě překvapilo, jak se Evan vůbec nepozastavil nad tím, že se po něm sápe kluk, i když to vlastně všechno sám začal. Vzal to všechno tak automaticky normálně, že to je snad jediné, za co ho chválím :-) Jinak se choval fakt jak spratek, ale zas se ke všemu postavil čelem, i vyhození z domu ho nezlomilo. Je smutné, že takové reakce rodičů se stále dějí :-( Naštěstí má Dana, který to vše ústojí, i když se k němu chová hnusně, za to by si pár facek zasloužil.
Mike je idiot, ani ta poslední kapitola mě nepřekvapila, jen je mi líto Davea, snad se o něm ještě něco dovím.
A Alex, to je zlatíčko, správný kámoš jak má být.
A teď hurá na další díl :-)

Kešu1981
Kešu1981
13.09.2020 5 z 5

Tleskám...A jdu na další díl

bari_be
bari_be
24.06.2020 3 z 5

Musím se přiznat, že autorčina předchozí kniha - Bunny, se mi líbila mnohem víc. Příběh byl čtivý, svým způsobem zajímavý, ale vadily mi nepropracované charaktery postav a téměř absence dialogů mezi hlavními postavami. Vše jsme se dozvěděli z myšlenek. Doufala jsem v nějaký posun. Vždyť oni o sobě v podstatě nic neví.. Mikea jsem prokoukla hned, ráda bych se o něm dozvěděla víc. Jsem zvědavá na pokračování. Moc si cením toho, že český autor píše MM romance :) Ale neskrývám zklamání. Bunny mě zkrátka chytnul u srdíčka víc.

Nissi
Nissi
15.06.2020 4 z 5

Mike je pitomec :) jsem zvedava na jeho pribeh. Evan je taky trochu na pest a Dan je nemluvny zlaticko :). Mrzi me, ze je konec opet tak useknuty, ale dekuji autorce za povidky, ktera ma webu,ze si clovek ten konec trosku vynahradi a domysli.

mi-nul-o
mi-nul-o
29.05.2020 5 z 5

Zajímala by mě věková kategorie, pro kterou je to určené. Pro dospělé ne, na to je prostředí moc školní a hrdinové mladí, ale pro mládež také ne. Ty popisy sexuálních scén, dialogy.. ne, pro mládež rozhodně ne. :-DD

M.anon
M.anon
08.03.2020 5 z 5

Uff :D. Opět super. Nevím jak to autorka dělá, ale po každý přečtený knížce mám chuť číst další a další :D. Říkala jsem si další už kupovat nebudu, nevyšlo to, už je i ta poslední na cestě :D.
SPOILER!
Chvilkama mi bylo Dana líto, ale kdyby víc komunikoval, možná by to bylo vše snazší. K Davevovi, od první chvíle jsem si myslela, že ho Mike prefikl přes jeho nesouhlas a ono prd :D. A zjištění, že je Mike gay mě teda vůbec nepřekvapilo, tušila jsem to od ty chvíle, kdy se to zjistilo o Evanovi.

TomTomis
TomTomis
02.02.2020 4 z 5

Čtyři hvězdičky za téma knihy a za čtivost. Jinak bych asi hodnotil poněkud méně. Knihou jsem docela rychle prolétl. Místy jsem si říkal, že je vlastně vybudována na opačných povahách. Na dvou lidech, kteří mají odlišný přístup ke komunikaci. Jeden mluví o všem (někdy až hystericky, někdy před lidmi, kdy by měl spíše mlčet) a druhý mluví jen když si myslí, že je to opravdu nutné něco říci a jeho svět se odehrává uvnitř. Introvert a etrovert v akci? Závěr knihy se mi zdál poněkud otevřený. A kapitola vysvětlující Davovo chování mi přišla přitažená za vlasy. To jako fakt? :-) Opravdu by takto řešil svůj problém s panictvím? I tak si časem přečtu od autorky nějakou další oddechovku:)

Chensie
Chensie
19.12.2019 4 z 5

Po debutu Na krev, který byl poměrně hodně kontroverzní, si mě získal až druhý román Bunny. Ten byl vážně okouzlujícím a roztomilým počinem. Nečekala jsem, že Trochu víc laťku zvedne, ale byla jsem velmi mile překvapená. Nadchnul mě námět, který byl šikovně ztvárněný a moc jsem se bavila. Trochu víc je rozhodně mou srdcovkou a vím, že se k němu budu moc ráda vracet. I přes některé nedostatky, jež kniha má, je příběh báječný a čtivý. Lydia Strong je autorka, která se v žánru LGBT vydala nesnadnou cestou. Patří mezi menšinu českých autorů, kteří se nebojí ztvárnit verzi pro dospělé a neuchylují se pouze k young adult, čemuž vážně tleskám. Takových knih je na české literární scéně zkrátka nedostatek a tituly Lydie Strong opravdu vyčnívají svou neotřelostí. :)

NightShade
NightShade
10.09.2019 5 z 5

Ani tentokrat jsem se nezklamala. Miluju jeji knihy. Trochu vic me opravdu bavila. Urcite si ji v nejblizsi dobe prectu znovu.

rycccy
rycccy
23.07.2019 4 z 5

Na knihu jsem se těšil a to moc ... protože tato autorka napsala tak skvělou knihu jako je
Bunny , tak jsem očekával něco podobně úžasného ... kniha nebyla špatná, ale za mě bych
prosil o nějaké pokračování... postavy byli velmi zvláštní...až sem si říkal jestli jako opravdu
to takhle napsala... Evan neuvěřitelně vznětlivej, výbušnej ... Dan dalo by se říct to samé
jako Evan jen prostě nemluví... to jako vážně? Ani mě neodměkčilo, že v knize byla přidána
pasáž kde se trochu můžeme přiblížit k Danovím myšlenkám- to mi prostě nestačilo... trochu
jsem čekal, že se postavy trochu v průběhu příběhu posunou v té komunikaci... proboha vždyť
oni si skoro nic neřekli a vše se jim odehrávalo v hlavě- z toho jsem byl opravdu nešťastný...
posledních pár stran - to jako vážně...měl jsem pocit už v průběhu kdy se vrátil Dave, že se
mezi Mikem a Davem něco stalo , ale opět toto mi jako vysvětlení nestačilo, prostě ne ... Nemůžu
říct, že kniha byla špatná, to ne ...jsem rád, že jsem si ji přečetl a těším se na další knihu

vendy6619
vendy6619
16.07.2019 5 z 5

Slupnuto za dva dny... kniha se mi líbí moc jako všechny od autorky! Doporučuju...

annaciena
annaciena
20.06.2019 5 z 5

Opäť a raz je vidieť, že autorka má skutočne talent. Zatiaľ tretia kniha a skutočne super kniha, opäť, takže už aby bola aj ďalšia na svete...Veľmi zaujímavá, drží vás od prvej až do poslednej strany. Vôbec nie je nudná a vy sa od nej nemôžete odtrhnúť. Zbožňujem také knihy, ktoré zaujmú od prvej strany a držia do poslednej, lebo povedzme si úprimne, nie je ich až tak veľa... Ako som už písala u predošlých kníh, nie som zvyknutá na takéto konce... ono to je dosť také ku koncu rýchle ako aj u predchádzajúcich kníh a také trošku otvorené no... každopádne ma veľmi potešili scény, ktoré tu rozhodne nechýbali... :D jediné čo sa mi trošku nepáčilo bolo Evanovo chovanie k Danovi.. mohol byť k nemu milší, ale tak čo už, každopádne kniha super ;)

12103
12103
17.05.2019 5 z 5

Na jednu stranu jsem Evana trošku nemusela za to chování k Danovi, ale nakonec jsem ho obdivovala, jak se se v vším popral. Ono v osmnácti tohle zvládnout je hodno obdivu a Dan by ho měl sbalit do kuličky ( i přes Evanovi protesty, přece kdo by je poslouchal, že jo), a v kapse si ho odnést a starat se o něho. Na konci pěkně z Danova pohledu je to hezky vysvětleno, páč když nemluvý je to na prd. Moc doporučuji.

Kiwicatko
Kiwicatko
17.04.2019 5 z 5

Chci byt chlap, chci byt na kluky a chci mit chlapa jako je Dan.....a ted se zlata rybko cin :D
Ze zacatku jsem se strasne smala, jak vlastne vsechno zacalo a divila jsem se, jak zrovna tahle veta mohla z Evana vypadnout :D a bylo zajimavy sledovat, jak se s tim srovnava. A Dan byl uzasnej. Zlaticko v medvedim tele. Miluju ho :)

přátelství homosexualita gayové LGBT, queer, LGBT+

Lydia Strong