Trnička: Obraz hraběte Bludníka

Trnička: Obraz hraběte Bludníka https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/471256/bmid_trnicka-obraz-hrabete-bludnika-mr0-471256.jpg 4 4 3

Vrchní inspektor Rudolf Trnička přijíždí s kolegou do malé obce vyřešit případ rodiny rozkrádající obecní majetek. Během prohlídky místního zámku však bezděčně urazí zakletého hraběte Vratislava Bludníka a vytvoří si tím soupeře mnohem nebezpečnějšího, a to nejen proto, že si dokáže vytvořit z lidí věrné sluhy i proti jejich vůli. Inspektor Trnička s přáteli se ocitají v pasti a půlnoc se blíží. Dokáží uniknout hraběti lačnícímu po jejich krvi, aby mohli dokončit své poslání a bylo učiněno zadost pozemské spravedlnosti?... celý text

kedlis
13.02.2022 2 z 5

Nevím, mně to prostě nesedlo, byla to taková kombinace Drákuly a Revizora. Hlavní postavy mi přišly nesympatické, v jednu chvíli oslovovány příjmením a ve druhé chvíli jejich jménem, takže jsem byla občas zmatená kdo je kdo.

Krocínka
05.11.2021 4 z 5

Velmi pěkně napsaná knížka, která pohladí na duši. Je plná humoru a děj krásně plyne. Velmi doporučuji. Za mě palec nahoru.

Kuba1911
22.08.2021 4 z 5

Velice dobrá kniha plná zajímavých postav, humoru ale i akce. Ideální jako oddechová četba, jednoznačně doporučuji ;)

upíři tajemno komedie sarkasmus Rakousko-Uhersko akční ironie veselohry pro začínající čtenáře zloději

Václav Pelikán
česká, 1989