Trix Solier - Čarodějův učeň

Je mu čtrnáct, je následníkem trůnu a většinu času věnuje četbě knih a starých letopisů. Těch doporučených, ale mnohem raději těch nedoporučených. Ze dne na den se z Trixe Soliera stává sirotek a osamělý psanec na útěku. Naštěstí se Trix narodil s darem, o němž nikdo ani netušil. Pomůže mu studium magie u Radiona Šťovíčka pomstít rodiče a vrátit se na trůn? Vtipná a čtivá fantasy nezapře svého autora, který se sice poprvé, ale zato maximálně zdařile pouští na pole literatury pro mládež....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/57_/57252/trix-solier-carodejuv-ucen-57252.jpg 3.866
Romány, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno:, Argo, Triton

Nědoťopa (2008)

Kniha Trix Solier - Čarodějův učeň

Tilte

Výborná pasáž o "vládě od stolu", stř.301

pungoš
25.01.2017

Supr kniha všechno krásně popsaný. Velký like

E21
07.09.2015

Já mám Lukjaněnka hrozně rád, mám toho přečteného hrozně moc, ale tahle knížka se mi moc nelíbila. V porovnání s ostatními knížkami je to děsná slátanina.

Peleus
20.08.2015

Během čtení jsem se dost pobavil. IPod, filozofie řetězců rychlého občerstvení, odkazy na žánr počítačových her (RPG/RTS), na hru skořápky a v neposlední řadě opět jeden dobře vymyšlený svět podle Lukjaněnka. Škoda jen občasného zpomalování rytmu na šnečí úroveň.

P.S. Dobrá volba na odreagování. Taková pohádka, co se nebere vážně, pro dospělejší publikum.

kaptah
19.09.2014

na to ze je to detska kniha porad velmi slusne

anibeni
14.04.2014

Velmi vtipně napsaná dětská fantasy... příběh je velmi příjemný, vtipný, některé pasáže mě opravdu donutily zasmát se nahlas.... viz třeba ajpod a nebo víla narkomanka.. Některé pasáže ale byly velmi zdlouhavé, proto také nedávám plný počet hvězdiček..

Tanaka T.
04.04.2014

Ze začátku jsem sice byla dost skeptická, ale postupem času mě to chytilo a začalo bavit. Chtěla jsem dát za tři, ale za Ajpod, Mrtvé duše, "Mekáč" a pár dalších fórků, které mě dostaly, dávám nakonec čtyři hvězdičky. Myslím, že si knihu v budoucnu určitě ještě párkrát přečtu.

Alouette
18.07.2013

Knížka se mi líbila moc. Vtipná, dobře se čte...doporučuji:)

Sergej Lukjaněnko

Sergej Lukjaněnko