Trinásta komnata

Trinásta komnata https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/139351/trinasta-komnata-139351.jpg 5 10 2

Pre niektorých uzavretá a smutná, pre ďalších záhadná a nedostupná, pre iných bláznivá čudáčka. Karla si svoje temné tajomstvá dokonale stráži a nikomu nedovolí nazrieť do svojho vnútra. Až kým do jej života nevstúpi veselý, bezprostredný a priateľský Marek a postupne si nezíska jej dôveru. Karla mu poodhalí svoje tajomstvá a krok za krokom odomkne dvere na trinástej komnate svojej duše. Bude však stačiť ich láska a odhodlanie na to, aby sa dokázali vyrovnať so všetkými démonmi, ktorých vypustili? Prekonajú ťažkú a tŕnistú cestu, ktorú majú pred sebou?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Motýľ

Trinásta komnata , 2012

Jurajovamaka
28.02.2021 5 z 5

Martuška je moja ❤ autorka. Milujem jej príbehy a štýl písania. Každý ma chytí za ❤.
Knihu som prečítala za večer a celý deň som sa tešila kedy budem mať čas knihu dočítať. Je výborné ako autorka zakomponovala duševné choroby do príbehu.
Veľmi zaujímavé a príjemné čítanie.
Už sa teším na ďalšie autorkine knihy.
Za MŇA určite ÁNO ❤❤❤
Ďalšie moje recenzie na knihy istagram: majusikboxxy ♡

Ivon40
03.08.2016 5 z 5

Moja prvá kniha od autorky a asi sa pustím aj do ďalších. Smutno poučný príbeh a nazretie do života človeka s duševnou chorobou. Chvíľu si hore a potom zasa na samom dne. Ale všetko sa dá, keď sa má človek o koho oprieť.

Marta Fartelová
slovenská, 1977