Třináct klanových matek

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Posvátná cesta k objevení darů, talentů a schopností ženského principu prostřednictvím původního indiánského učení Sesterství

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/296663/trinact-klanovych-matek-nYJ-296663.png 41
Žánr
Pro ženy, Duchovní literatura
Vydáno, Maitrea
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Třináct klanových matek

Přidat komentář
Dorrinka
22.11.2017

Pravděpodobně to bude znít divně, ale na knize mě mnohem více oslovily úvodní kapitoly a ze všeho nejvíce závěrečné shrnutí. Hlavnímu, stěžejnímu oddílu knihy, kde autorka popisuje postupně jednotlivé Klanové matky, jsem úplně nepropadla. Chvíli jsem měla pocit, že nerozumím stylu výkladu, a pak mi došlo, že naprosto nechápu samu podstatu textu. Nejsem odborník, ale o spiritualitu severoamerických indiánů se zajímám docela intenzivně. Jenže tohle mě úplně minulo a možná i dost zmátlo... Každopádně, už jen kvůli slovům v závěru knihy se vyplatí donést si domů tenhle kousek aspoň na chvíli z knihovny.

Zmiu
12.07.2017

Kniha vypadá zajímavě, ale mysím, že je hlavně pro někoho, kdo se aktivně věnuje indiánským tradicím, neboť jde dost do detailů. Já jsem po pár stranách čtení vzdala. A je to škoda, protože myslím, že knihy s touto tématikou jsou potřeba. Snad narazím na někoho, kdo ji dočetl a udělá mi stručný výcuc.


Doporučujeme

Jíst, meditovat, milovat
Jíst, meditovat, milovat

Štítky

ženy Indiáni spiritualita

Autor a jeho další knihy

Kniha Třináct klanových matek je v

Právě čtených1x
Přečtených2x
Knihotéce1x
Chystám se číst8x
Chci si koupit3x