Třináct klanových matek

Posvátná cesta k objevení darů, talentů a schopností ženského principu prostřednictvím původního indiánského učení Sesterství

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/296663/trinact-klanovych-matek-nYJ-296663.png 41
Pro ženy, Duchovní literatura
Vydáno, Maitrea

Kniha Třináct klanových matek

Dorrinka
22.11.2017

Pravděpodobně to bude znít divně, ale na knize mě mnohem více oslovily úvodní kapitoly a ze všeho nejvíce závěrečné shrnutí. Hlavnímu, stěžejnímu oddílu knihy, kde autorka popisuje postupně jednotlivé Klanové matky, jsem úplně nepropadla. Chvíli jsem měla pocit, že nerozumím stylu výkladu, a pak mi došlo, že naprosto nechápu samu podstatu textu. Nejsem odborník, ale o spiritualitu severoamerických indiánů se zajímám docela intenzivně. Jenže tohle mě úplně minulo a možná i dost zmátlo... Každopádně, už jen kvůli slovům v závěru knihy se vyplatí donést si domů tenhle kousek aspoň na chvíli z knihovny.

Zmiu
12.07.2017

Kniha vypadá zajímavě, ale mysím, že je hlavně pro někoho, kdo se aktivně věnuje indiánským tradicím, neboť jde dost do detailů. Já jsem po pár stranách čtení vzdala. A je to škoda, protože myslím, že knihy s touto tématikou jsou potřeba. Snad narazím na někoho, kdo ji dočetl a udělá mi stručný výcuc.

Jíst, meditovat, milovat
Jíst, meditovat, milovat

ženy Indiáni spiritualita

Kniha Třináct klanových matek je v

Právě čtených1x