Tančiareň bohov (Časť 2.)

Tančiareň bohov (Časť 2.) https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/112846/tanciaren-bohov-cast-2-112846.jpg 4 55 13

Hoyt, jeho brat Kian, Glenna, Moira, Larkin a Blair sú šesticou vyvolených, ktorá sa má pokúsiť zachrániť svety pred apokalypsou. Nevedia viac, než to, čo im oznámi bohyňa Morrigan, keď jednej noci navštívi veľkého čarodejníka Hoyta v jeho sne. Šestica odvážnych sa presťahuje do Írska, kde bojuje proti démonickému zlu v podobe armády, ktorej velí kráľovná upírov Lilit. Nastal čas na posledný boj s temným vojskom upírky. Pomocou kamenného kruhu, ktorý slúži ako vstupná brána do inej krajiny a starých čias sa im podarí dostať na miesta, kde sa bude bojovať. Pripojí sa k nim aj Kian, Hoytov brat, ktorého pred stáročiami pri boji premenili na upíra. Dnes však žije pokojne a podujal sa na to, že pomôže svojmu bratovi a jeho druhom v boji proti temným silám. Kruh Šiestich sa poberie na kráľovský hrad Larkinovho otca a odtiaľ podnikajú prieskumné výpravy po kraji, skúmajú terén, bojové pole, ústupové cesty i celkovú situáciu, no hlavne organizujú výcvik novovznikajúcej armády, aby im pomohla v boji za existenciu Zeme a civilizácie. Predvoj Lilitinej armády však začína prenikať do kráľovstva a objavujú sa prví mŕtvi a zohavení. To presvedčí domácich obyvateľov, že sa všetci musia pustiť do spoločného boja.... celý text

Literatura světová , Pro ženy , Fantasy

Vydáno: , Columbus (SK)

Dance of the Gods , 2006

Lenka_S
04.03.2022 3 z 5

Ani druhý díl mě nijak neuchvátil, ale ani neurazilp. Nebylo to úplně špatné, jen tomu něco málo chybělo, ale možná jsem jen hodně náročná.

bekule
08.07.2021 4 z 5

Moc jsem si od série neslibovala ale NR mě překvapila jak dobře zvládá i fantasy. Dráčkové jsou úžasní, trošku se obávám třetího dílu ,tam bude víc upířiny kterou fakt nemusím ale možná změním názor.

Pralinka1910
01.01.2021 odpad!

Není to můj šálek čaje.

Nevr
14.12.2020 3 z 5

Lepší než první díl, ale vracet se k ní nepotřebuji.

kubakubikula
17.02.2020 5 z 5

Hodnotím celou trilogii: 1. díl byl slabší, ty další dva už byly mnohem lepší. Celou trilogii jsem zvládla ani ne za týden. Určitě doporučuji.

Laf
08.01.2020 5 z 5

Tento díl mne vtáhl víc do děje než třeba ten předchozí. Konečně se cesta hlavních hrdinů začíná více zaplétat a nechybí ani akce. A ti, co vyhledávají romantiku, si také přijdou na své :)

Jessybelle
19.02.2019 4 z 5

Četlo se to pěkně, takovej fantazy slaďák...ale ten drak se mi líbil... Určo si přečtu další díl, i když jak by to tak asi mohlo skončit....

mmaderova
11.07.2018 5 z 5

Knížká skvělá, přečtená jedním dechem. Co bych, ale vytkla z čeho se mi ježí všechny chlupy v těle je neskutečná chyba překladatele str. 89 posledních pár řádků "...učitelka MATYKY" jakékoliv i/y v koncovkách bych snesla a pochopila, ale matematika s Y to je i na mně moc.

fair_isle
04.04.2018 4 z 5

Určitě napsala i lepší knihy, ale tenhle příběh se mi líbil a těším se na další díl

veveronka
10.03.2018 5 z 5

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

lifeoptimist
16.10.2017 4 z 5

tak kdybych hodnotila hodně kriticky, nechám 3*.....ale zase se to rozjíždí a člověk už je zvědavý, jak se to do finále dopracuje. Noru mám ráda, ale jak se tu neustále opakuji, její fantasy mě málokdy chytne i když i to už se stalo :-)

milunka21
29.09.2017 5 z 5

Druhým dílem se to rozjíždí a jsem moc zvědavá na závěr.

*Pájuše*
24.06.2017

No... přečetla jsem si prolog, který začínal docela zrádně, a první kapitolu a s čistým srdcem knihu okamžitě odkládám. Po první kapitole jsem zjistila, že to bude pro mě moc velký oříšek, který nemám ani chuť rozlousknout. Ta první kapitola mě utvrdila v tom, že to bude kravina epických rozměrů - středověk se mísí s moderním světem s násilnou perverzností, které nepomůže ani ta fantasy stránka. Jednomu nad tím zůstává rozum stát. Tudíž nehodnotím, ale za mě by to byl totální brak.