Hotel v Paříži (box)

Hotel v Paříži (box) https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/271575/bmid_hotel-v-parizi-box-1-3-cz-RC3-271575.jpg 3 12 3

Všechny tři díly jedné z nejoblíbenějších erotických trilogií, která je považována za francouzskou odpověď na Fifty Shades v dárkovém boxu. Přečtěte si příběh Annabelle a Louise, poznejte jejich vášnivá objetí a zjistěte, že v žilách jim proudí obrovská smyslnost, která je přivádí do důvěrně známých pokojů v Hotelu des Charmes.... celý text

Špekyn
22.04.2020 1 z 5

Sérii známou jako "francouzská odpověď na 50 odstínů" jsem četla, jelikož ji vlastní má švagrová a doporučila mi ji. No, musím tedy říct, že je to silná káva. Hodně silná. První díl ještě jde, ten je celkem dobrý, čtivý. Zbylé dva už jsem četla se sebezapřením a víceméně z donucení, abych věděla, jak to celé dopadne. Příběh je nezajímavý, plný intrik, jinak jde hlavně o erotiku a různé podoby sexu v čím dál se stupňujícím naturalismu. Snaží se přetrumfnout zmíněnou sérii 50 odstínů šedi, bohužel to sklouzává až k oplzlosti a nechutnosti.
Ale obálka je velmi povedená :-D

LadyAlena
02.04.2020 2 z 5

Tuhle sérii jsem si přála na Vánoce, nečetla jsem recenze, jen popisek knihkupectví. Po prvních stránkách jsem hledala na internetu a bylo to tam, černé na bílém, vyhozené peníze. Protože jsem sérii dostala darem, hrdě jsem ji přečetla, ale stálo to hodně sil

veronika9143
14.01.2016 3 z 5

Tuto trilogii jsem dostala jako vánoční dárek. Sama bych si ji nekoupila, když jsem si přečetla recenze.
Jenže po přečtení jsem musela upravit svůj názor. Ano první díl je podobný jako Padesát odstínů - bohatý David x chudá a naivní Elle. Vložené texty ze zápisníku stejně jako maily v odstínech. Začátek byl pro mě trochu matoucí než jsem pochopila jak to autorka myslela a tento díl byl zbytečně dlouhý, takže se nedivím že mnoho lidí tohle všechno odradilo.
Proto mě velmi mile překvapil díl druhý, nevím jestli tady autorka konečně začala psát a přestala se snažit napodobovat, ale musím uznat že to bylo napínavý a dobře se mi to četlo a dokonce jsem se těšila na třetí díl.
Tam se sice všechno vysvětlilo, ale už mě to tolik nezaujalo hlavně když z Elle udělala hvězdu.
Kdybych to měla celé schrnout tak by stačili dva díly. Jinak námět a myšlenka toho všeho byla dobrá i zápletka dvou bratrů - super. Ale měla to psát sama o sobě a ne jako odpověď na Padesát odstínů.
Dávám tři hvězdičky stejně jako u odstínů myslím že je to srovnatelné.....

Emma Mars
francouzská, 1968
2014  47%Hotel v Paříži: Pokoj č. 1
2015  55%Hotel v Paříži: pokoj č. 2
2015  59%Hotel v Paříži: pokoj č. 3
2015  58%Hotel v Paříži (box)

Kniha Hotel v Paříži (box) je v