Třicátníci na odstřel

Třicátníci na odstřel https://www.databazeknih.cz/img/books/70_/70744/tricatnici-na-odstrel-70744.jpg 3 22 5

Je jim něco málo přes třicet, mají rozjeté životy, mají svoje radosti i starosti – a po letech se znovu chtějí vidět. A tak se patnáct let po maturitě na obchodní akademii sjíždějí bývalí spolužáci do staré vilky uprostřed lesů, aby tu vzájemně probrali své dosavadní životní eskapády a zavzpomínali na ony „staré dobré časy“. Na nostalgii ale nakonec moc času nezbude: večírek se totiž záhy přehoupne do napínavého dobrodružství vrcholícího druhý den časně ráno. ... celý text

Ann98
28.02.2018 5 z 5

Útlá knížka se zajímavou zápletkou na jedno odpoledne. Pokud si chce člověk odpočinout od složitějších témat, je tato kniha tou správnou volbou. Už jen zajímavá anotace (navnadí, ale nic neprozradí), čtivý, napínavý a úsměvný příběh dávají knize plusové body.

Ramondia1
09.07.2014 3 z 5

Knížka na jeden večer, napsaná dobrým stylem, jazykem normálních lidí, proto se dobře četla, ale jak píší čtenáři přede mnou, moc překombinované.

dee101
02.07.2014 4 z 5

Knížka se mi docela dobře četla a dá se říct, že byla i pěkná, přesto bych jí hodnotila jako jednu z těch Luďkových slabších. Ráda čtu jeho knížky, ale tahle mi přišla dost přehnaná a přeplácaná, chtělo by to trochu ubrat a určitě by to bylo o dost lepší :) Jinak ale docela podařený, chvílemi nepředvídatelný děj, který si čtenáře získá, ale stačilo mi ji číst jednou, není to knížka ke které bych se vracela. :)

sabca
03.06.2014 3 z 5

Nebylo to špatný, ale moc překombinovaný.

Ewinky
10.03.2014 2 z 5

Čekala jsem něco jiného. Dalo se to číst, ale jednou to stačilo.

třicítka (věk)

Kniha Třicátníci na odstřel je v