Tři ženy a němý pes

Tři ženy a němý pes https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/387654/bmid_tri-zeny-a-nemy-pes-tRb-387654.jpg 4 17 12

Humoristická novela líčící průběh deseti neobyčejných dní v životě obyčejné ženy a jejích dvou svérázných kolegyň. Hlavní hrdinka Magda, průměrná žena ve středních letech, žije nezajímavým životem řadové personalistky. Aby unikla ze zajetých kolejí, vyráží jednoho dne s mladou kolegyní Klárou za zábavou. Shodou náhod se dostává do situace, která odstartuje kolotoč nečekaných událostí, jež její dosavadní stereotyp obrátí vzhůru nohama.... celý text

Humor , Novely , Pro ženy

Vydáno: , Monument

wicca.w
07.11.2019 5 z 5

Super na odreagování.

iceVS
10.07.2019 5 z 5

Jedna kalamita stíhá druhou. Sice je ten kalamitní stav zhuštěn do pár dní i do pár stránek, ale smála jsem se nahlas. Ideální čtení na letní volno nebo když vás někdo naštve. Stoprocentní zlepšovač nálady, hned víte, že jsou na tom druzí podstatně hůř :-D

katerina5544
04.06.2019 5 z 5

Vyborna vtipna knizecka. Vrele doporucuji :-)

stavinohova
19.01.2019 5 z 5

Pohodovy pribeh, utla knizka akorat na cestovani ;)

Kimeček
03.01.2019 4 z 5

Vtipné, ale krátké. Při čtení 107. strany jsem zjistila, že bych chtěla pokračování. Všem ženám doporučuji.

My2fiserovi
28.12.2018 5 z 5

Velmi vtipná knížka co dýchne svěží letní humornou atmosférou i teď o vánocích. Strhující příběh brilantně popsaný tak, že naprosto převezme kontrolu nad časem :) ..ale nejde ji přečíst jedním dechem - výbuchy smíchu to nedovolí.

alena3946
27.10.2018

Vtipně, krátce a přitom dostatečně dokonale ze života popsaný přiběh, jedné paní personalistky. Budu ráda když bude pokračování.:)

alnahu
12.10.2018 5 z 5

Výborná vtipná krátká knížečka u které jsem se ze srdce zasmála. Odpočinkové čteníčko-doporučuji.

AlexanderVex
25.09.2018 5 z 5

S rukou na srdci a druhou na Bibli můžu říct, že jsem se u téhle knížky nesčetněkrát od srdce zasmál. :D Je to bezvadně napsané a vtipné. Člověk si u toho skvěle odpočine. :)

Ondra228
20.09.2018 5 z 5

Výborná kniha na prázdniny. Čte se jedním dechem. Vedle Patrika Hertla to nejlepší, co jsem za posledních pět let četl. Jen tak dál!

monika9895
16.09.2018

Vtipná desetidenní zápletka. Lehce se sžijete s hlavní hrdinkou. Kniha je naladěna na vtipnou notu od samého počátku a není zde jediné místo, kde byste se nudili, nebo se ztráceli v ději. Jedině doporučuji. A doufám, že bude druhý díl, protože autorů s komediálními vlohy je málo a u této knížky se mračit nebudete :) Doporučuji číst v naprostém klidu a pohodě, nejlépe večer před spaním se skleničkou dobrého vína v ruce a zaručuji Vám, že budete vstávat s úsměvem na tváři :)

Krčka5
06.09.2018 5 z 5

Kraťoučká knížečka, u které jsem se ale chlámala od začátku do konce. Děj pěkně odsýpá, nenudí ani chvilku. Helena pobavila nejvíc. Škoda, že není delší, přečetla jsem za dva večery.

pro ženy

Autorovy knížky

2018  89%Tři ženy a němý pes

Kniha Tři ženy a němý pes je v