Tři v kruhu

Tři v kruhu https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/180236/mid_tri-v-kruhu-HaS-180236.jpg 3 50 18

Psychologický román s detektivní zápletkou. Ovdovělá Mariana žije se svým nevlastním desetiletým synem v malém moravském městě. Cítí výčitky svědomí za tragickou smrt svého manžela Janka, protože si myslí, že k ní nevědomky přispěla i ona. Život jí plyne v únavném stereotypu až do chvíle, kdy ji navštíví její bývalý snoubenec Milan, kterého kvůli Jankovi opustila. Činorodý právník Milan je zděšený Marianiným psychickým stavem a začne pátrat v minulosti jejího zemřelého manžela, neboť tuší, že tam je klíč ke všem problémům.... celý text

jarkaska
22.09.2023 3 z 5

Kniha se četla rychle, přečteno za dva večery. Ale neurazí, nenadchne. Někdy zkusím ještě jinou.

Kanimůra2
29.06.2023 3 z 5

Nějak se nemůžu rozhodnout. Nápad na sepsání knihy je zajímavý. Ale něco mi na to vadilo. Jen se nemůžu rozhodnout co. Určitě jsem četla od paní autorky mnohem lepší knihy

Amneris
11.05.2023 3 z 5

Kniha byla celkem čtivá, ale pořád jsem měla pocit, že je celý příběh takový nedotažený. Autorka má rozhodně lepší knihy, tuto hodnotím jako průměrnou.

RogiS
31.07.2022

Lehké okultično, trocha méně než lehké erotiky, příběh v příběhu.
Pořízeno jako elektronická kniha v nakladatelství MOBA.
Učitelka jazyka českého napsala příběh učitelky jazyka českého, která jsouce nemocna, čte knihu o učitelce jazyka českého. Škoda, že se jazyku českému nevěnoval i korektor e -knihy. Jinak by se asi postavy nejmenovaly doktor vácha, paní váchová, Jiří vávra, klaudie (jednak jméno, jednak začátek věty), Petřík by se nenarodil 1. Května, (a nebydleli by ve veselí) ... to jen namátkou

čef
23.07.2022 3 z 5

Jestli dobře počítám, tak se jich v tom kruhu točilo více než tři a to nepočítám moje oči, které se točily jako kolotoč na pouti. Příběh kdo, s kým proč a jak s mnoha milostnými zvraty určitě uspokojil řadu čtenářek, u mne to však bylo horší, skoro nevím, o co v tomto příběhu vlastně šlo. No nic, i takovéto knihy mají nárok býti na světě.

Aneleh
12.07.2022 2 z 5

Mám ráda psychologické knihy, proto jsem po této knížce sáhla. Ale dojem z ní mám trochu rozporuplný. Vyprávění mi přišlo nějak těžkopádně poskládané, snažilo se být i tajemné, což zvláště s oním obrazem vyznívá divně, nějak mi to do příběhu vůbec nezapadalo. Hlavní hrdinka neví, koho vlastně chce, jeden večer jde s jedním, druhý zase s jiným. Většinu času se pátrá po otci Petříka, což bylo chvílemi zajímavé, ale ty šílené propletence už mě moc nebavili a konec mě tedy taky nenadchnul.

malýčtenář
20.03.2022 3 z 5

Musím přiznat, že jsem četla od autorky již lepší knihy. Přesto mě docela upoutala, ale závěr opět otevřený. Po velkých peripetiích láska došla naplnění, ale..?

Honzin
18.01.2022 3 z 5

Jestli jsem to dobře pochopil, tak je to prvá kniha autorky. Podle stylu vyprávění jsem to (po přečtení většiny autorčiných knih) i tipnul. Dá se celkem souhlasit s již napsanými komentáři.

Aghatte
11.01.2022 1 z 5

Velmi nenáročné čtení, o tom jak na malém městě každý s každým...
Spojení "miluji Tě, miloval jsem ji" na každé stránce, ale o lásce nikdo z nich nemá ani šajnu. Mariana už byla rok bez sexu a Milan dokonce CELÝ MĚSÍC, ó ta hrůza. Spousta dětí, spousta potencionálních otců... A směšný rádoby duchařský prvek.
Navíc i jazyk působil jako školní sloh.
"Strhující román plný překvapení a nečekaných zvratů od jedné z nejlepších našich autorek..." To vážně nečekejte.

Lenča75
29.04.2021 3 z 5

Jednoduše ...taková příjemná oddechovka, nic hlubokého za tím nehledejte.

norrasun
09.12.2020 3 z 5

Vcelku čtivý psychologický román, který po přečtení nezanechá hlubší stopu.. spíš než tajemno se řeší vztahové peripetie..vystresovaná, ale nadržená hlavní hrdinka, okolo níž krouží dva osudoví hrdinové..

2711
14.08.2020 3 z 5

čtivá kniha, bavil mě spirituální prvek příběhu

Janulano
25.02.2020 4 z 5

Knížka,po které jsem sáhla, "abych nešla z knihovny s prázdnou". Velice mile mě překvapila. Rozvité složitější souvětí tam asi nenajdete,ale je to jednoduché svižné čtení,zajímavý příběh,který se čte sám. Za dvě odpoledne se dá v pohodě zvládnout a hezky si u toho oddychnete.

ritz
06.02.2020 4 z 5

Zajímavá, čtivá knížka, dobrý příběh.

janina66
12.12.2019 4 z 5

Takové pohodové čtení. Kniha se četla dobře. Také mi vadilo, že se Mariana nemůže rozhodnout mezi dvěma muži. Přece musím vědět koho miluju ne. A stím obrazem trochu přitažené za vlasy.

denisa7430
15.10.2019 1 z 5

Poněkud slabší psychologický román, ale chtěla bych vyzdvihnout dobře vykreslený přerod z veselé ženy na labilní bytost, která začíná šílet. Lze doporučit jako oddechové čtení, od kterého zas až tolik neočekáváme.

kolacky
10.09.2019 3 z 5

Nápad nebyl špatný, ale připadalo mi to jako první verze rukopisu, klopotně poskládaná. A hlavní hrdinka mi nesedla. Buď mám chlapa ráda a nekoukám po jiných, nebo ho ráda nemám a řeknu to. Nevím, je to můj názor.

Lejdus
26.03.2018 4 z 5

Skvělé čtení. Knížka mě hodně bavila. Našla jsem si tam vše, co je třeba: napětí, romantiku, humor, tajemství, propletené vztahy, duchovno atd. Prostě pecka, nečekala jsem to :) Knihu jsem přečetla co nejrychleji, nedala mi spát!