Tři stíny

Jáchym a jeho rodiče žili šťastně v údolí ukrytém mezi horami. Jenomže pak se objevily stíny, a nic už nebylo jako dřív. Temná hrozba byla vyslovena: můžou jen utéct, nebo se podřídit.

Vydejte se na podivuhodnou cestu, cestu nebezpečnou i dojemnou zároveň.

https://www.databazeknih.cz/img/books/60_/60507/big_tri-stiny-c7k-60507.PNG 4.357
Literatura světová, Horory, Komiksy

Vydáno: , Sýpka

Trois Ombres, 2007

Kniha Tři stíny

čika

Dojemne, nevsedne, smutno-pekne. Po grafickej stranke parada! Rusil ma nedotiahnuty preklad, napr. pri roznych zvukoch, citoslovciach.

ejwa1937
08.04.2019

Málo slov a přesto mnoho sděleno... Velice hezké :)

zdenur
15.02.2019

Silný smutný příběh, který umocňuje grafické provedení. Dojímá k slzám.

Tomas@S
13.12.2017

Na to jak je tato kniha tlusta se da dej shrnout priblizne do dvou vet :-) Proto dej popisovat radeji nebudu. Je to spis cele takove poeticke, hlavni postavy jsou sympaticke. Kresba spis naznacuje nez ze by vypiplavala detaily. Vzhledem k temto skutecnostem se stranky otaceji az moc casto a za chvili budete na konci. Bohuzel v zaveru knihy jsem narazil na problem, dej se trochu lame a objevi se tam najednou podstatne vice postav a detailu, a prave tady se kresba zmeni a z prechozich lyrickych naznaku se stane trochu matouci zmet detailu, ze ktere se obtizne lusti co se to tam vlastne deje. No chci rict, ze me tato kniha moc nenadchla a hodnotim ji spise hure nez lepe. Skoda, zacatek byl docela slibny.

Mercatino
31.08.2017

Toto je jeden z nejsmutnějších komiksů a i vlastně příběhů, který jsem četl. Kresba mi přišla jako vítr a hlas blížícího se konce příběhu.

therealjumbo
12.07.2017

Hezký příběh .. ač velmi smutný ...

Mikik
30.04.2017

Mně se tento komiks moc líbil, smutný, ale nádherně "vyprávěný". Jsem moc ráda, že se mi dostal do ruky.

lucimark
19.05.2015

Jsem ráda, že jsem se k tomuto dílu dostala. Hodnotím ho celkově kladně, ale je fakt, že to bylo na mě až moc tajemné a smutné. Já vím, ono je to o smíření se s tím zlým, co nás čeká a nemine, ale i takhle na papíře to bylo hodně těžké. Dávám 3 a půl a ne čtyři. A ne pro ten smutek, který to ve mně nechalo. Ale pro některé pasáže (hlavně v průběhu cesty na lodi), ve kterých jsem se ztratila a nebyla jsem schopná si je do příběhu nijak zařadit. Jinak milovníkům grafických prací a komiksů určitě můžu doporučit.