Tři srdce, tři lvi ekniha

Přímo z bojiště druhé světové války je inženýr Holger Carlsen přenesen do neznámého světa. I tady však zuří válka. Obludné armády Kruhu temnot se stahují kolem posledního ostrova lidského rodu. Chtějí ho zničit a on má být při tom. Čeká ho setkání s Farizeji, kteří ovládají prastarou magii. Utká se s obry, navštíví jezerní království a jen o vlásek unikne smrti rukou děsivého trolla. Proti své vůli se stane rytířem, o němž vyprávějí legendy…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/40_/402911/tri-srdce-tri-lvi-QEV-402911.jpg 3.948

Holger Danske (1.)

Three Hearts and Three Lions (1953)

Literatura světová, Romány, Fantasy
Vydáno: (ekniha), Fragment (ČR)

Kniha Tři srdce, tři lvi

Sebastian92
11.03.2018

Doporučuji všem milovníkům fantasy! Rozhodně si zaslouží své místo mezi stěžejními díly svého žánru.

veronika0378
07.02.2016

Hezká knížka, ale konec mi přišel hrozně rychlý a trochu nudný. I když bylo zajímavé, jak kniha skončila.

dobroslav9182
28.12.2014

Ano, uznávám, že malinko (ale opravdu jen malinko) nadhodnocuji. Ale je to kniha, která mě ve věku deseti let dostala k žánru fantasy a i dnes se k ní pořád rád vracím a užívám si ono tajemné magično světa Ogiera le Danois :-) A, upřimně, způsob likvidace draka je hodně super :-)

Kalidor
23.01.2014

Vedle Zlomeného meče je to moje druhá nejoblíbenější kniha od Poula Andersona. Už dlouho se mi nestalo aby mě kniha tak vtáhla a já ji přečetl jedním dechem.

RaptoR
31.01.2013

Příjemné oddychové počtení o inženýrovi, který je přenesen do paralelní dimenze plné fantastických bytostí. Na Andersona nic vyjímečného, ale stejně knížku přečtete jedním dechem.