Tri sestry

Tri sestry https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/392411/bmid_tri-sestry-qmZ-392411.jpg 4 158 54

Viera je učiteľka. Má rada svoju prácu, rodinu. Len dcéra Liv dospieva akosi prirýchlo. Lucia je matka dvoch malých chlapcov, ktorí potrebujú veľa lásky a pozornosti. V manželovi Tomášovi však oporu nenachádza. Najmladšia Ema je slobodná. V láske sa jej nedarí, ale stále verí, že raz sa dočká. Tri sestry a mama, na ktorú dvom z nich nezostáva čas. Mama tuší, že pre dobro jej najdrahších treba niečo urobiť, kým nie je neskoro.... celý text

Danina66
04.08.2020

Úžasná kniha, jako její autorka, opět zajímavý příběh ze života, vždy mě upoutá od první stránky.

Allla9
20.07.2020 5 z 5

Hezky napsané. Obyčejný život se svými radostmi ale i starostmi.

Danago
16.07.2020 4 z 5

Milý odpočinkkový příběh. Určitě patří k tomu lepšímu, co jsem od autorky četla.

m.valova
20.06.2020 5 z 5

Na dnešní propršenou sobotu ideální počtení,klasicky nenáročná,oddechová,už vím co od této autorky čekat..opět nezklamala,možná jsou její knížky v určitých věcech podobné,ale zatím se mi neomrzely.Tři sestry..příběh ze života,trochu pohádka a určité zamyšlení a poučení,že je třeba se radovat opravdu z maličkostí a vážit si všeho kolem a hlavně své rodiny.

Safrika
03.06.2020 4 z 5

Pekne, ctive :), zase primo ze zivota.

haski
18.05.2020 3 z 5

Taková pěkná oddechovka, občas to také potřebuji.

marketa9252
25.04.2020 5 z 5

Pěkné čtení.

Pechule
20.04.2020 5 z 5

Opět autorka nezklamala... smutné, sladké, happy end... něco takového jsem si teď přečíst potřebovala :-)

Ála1968
17.04.2020 4 z 5

Mám autorku ráda a i když tato kniha mi přijde trochu slabší oproti ostatním,přečetla jsem ji na jeden zátah a bylo to milé.Občas hodně předvídatelné,ale fajn.

ritz
27.02.2020 3 z 5

Mám ráda knihy autorky, ale tahle na mě byla s moc velkým happy-endem.

Marika Vanova
21.02.2020 4 z 5

Tak hned píšu, ještě se slzou v oku, že se mi to docela líbilo a asi jsem něco takového nenáročného a sladkého zrovna potřebovala. Výhrady psát nebudu, mně to teď sedlo i do nálady.

Leniiis
19.02.2020 5 z 5

Ach jo. Knížka super, ale co ten otevřený konec?!

Mateo67
07.02.2020 3 z 5

Jako vejce vejci. Tak jsou si všechny knihy této autorky podobné. Zde ale bylo vzhledem k posledním knihám více nepřeslazených scén, naprosto realisticky a bez příkras zachycených. Ale ty konce, kdy všichni, kdo si to zaslouží, dojdou k odpuštění a smíru, drhnou s každou další knihou víc a víc.

knihovnička007
04.02.2020 4 z 5

Opět krásný příběh mé oblíbené spisovatelky. Knihy od této autorky jsou pro mne sázka na jistotu.
Věra, Lucie a Ema jsou sestry, která mají společného více než jen zelené oči...
Tatínek jim zemřel, ale na maminku nemají tolik času. Jen nejmladší Ema si alespoň 2-3x týdně udělá na maminku čas. Věra má dospělou dceru Liv a Lucie dva menší kluky, ale hlavně problém s manželem... Vše je pro ně důležitější než matka... Ta později umírá a ony zdědí dům, který je má zase spojit.
Začátek knihy byl na mne moc rozvláčný, Lucie mne strašně vytáčela a absolutně jsem nechápala myšlení Věry a Lucie, které měly v hlavě všechno ostatní kromě maminky... Až příliš pozdě přišly na to, že ji už nevrátí...
Opět nádherný příběh, který mne hodně chytil... Tleskám paní autorce, jak dokáže vystihnou ty krásné maličkosti, které dělají život krásnějším... Ne věci, ale rodina a láska.
Držela jsem palce Věře, Lucii i Emě, aby našly své štěstí a popraly se se všemi problémy.
DĚKUJI!!

speciale88
29.01.2020 3 z 5

Za mě bohužel nic moc. Téma mě moc nenadchlo. Úvod je moc dlouhý.

Dandy1
28.01.2020 3 z 5

Hezké čtení na jedno odpoledne. Jen přemýšlím, kolik rodin by takový dar spíš rozhádal než spojil. :-)

certik003
22.01.2020 4 z 5

Oddechový příběh o tom, jak k sobě sestry znovu hledají cestu. Pro mě docela smutné téma, taky jsem tak dlouho odkládala návštěvu blízké osoby, až už jsem to nestihla. Některé věci byly dost předvídatelné, některé reakce mi přišly přehnané, ale celkově se mi knížka líbila.

bookcase
20.01.2020 4 z 5

Další oddechovka mezi thrillery, četla se mi dobře, je i k zamyšlení.

jitka6539
20.01.2020

Mně se knížka bohužel vůbec nelíbila. Na začátku dlouhé popisy, nic se neděje. Nezajímá mě, že má postava doma sbírku knížek, nebo že má špatnou pleť. Ať to autorka napíše až během děje, pokud je to potřeba.

matilda74
13.01.2020 5 z 5

Krásná oddychovka, přečetla jsem za 2 dny,super.

2011  82%Dva životy
2003  81%Manželky