Tři přání

Tři přání https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/401060/bmid_tri-prani-1uR-401060.jpeg 4 1292 334

DEJ SI POZOR NA TO, CO SI PŘEJEŠ, MOHLO BY SE TO VYPLNIT… Říká se „do třetice všeho dobrého a zlého“ a pro Kettlovy sestry to platí trojnásob – jsou totiž trojčata. Rozumná Lyn se pokouší ustát roli vzorné matky, starostlivé manželky a úspěšné podnikatelky, aniž by přitom přišla o rozum. Její zdánlivě méně úspěšná sestra Cat, pracující v oddělení marketingu, se snaží nepřijít o vysněné dítě a o manžela, jakého jí každá závidí, a „chudák“ Gemma ani nemá co ztratit, střídá příležitostné práce, bydlení i muže. Ale je tomu opravdu tak, jak se na pohled zdá? Co když je ve skutečnosti všechno trochu, anebo možná dokonce úplně jinak?... celý text

Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Ikar (ČR)

Three Wishes , 2003

Termina
25.01.2019 3 z 5

Mám ráda styl psaní autorky.
Kniha nepostrádá pohledy na život všech účastněných osob a vlastně mi celá kniha přišla jako psaná životem .. určitě neurazí :)

Teri27
20.01.2019 4 z 5

Ze začátku jsem měla problém zorientovat se mezi jednotlivými postavami. Ale pak jsem se tak začetla, až mi bylo líto, že už je konec.

iveta6676
08.01.2019 5 z 5

Opět spisovatelky nezklamala, za mě pěkný napínavý příběh

Safrika
05.01.2019 3 z 5

Takova knizka ze zivota :), cetla se dobre, oddechova.

Lennji
05.01.2019 2 z 5

Tak tahle kniha mě vůbec nebavila..Už od začátku jsem ji nepřišla na chuť..nudná, táhlá, bez akce..vyloženě jsem se do čtení musela nutit.Asi nejzajímavější z příběhů celé rodiny byl život Cat a Dana, kdyby byla celá kniha o nich, určitě bych si početla lépe..

Ticiana
28.12.2018 4 z 5

Radim jako treti nejlepsi po Manzelovom tajemstvi a Sedmilharkach. Nemam jedte prectenou Zamilovanou hypnotizerky. Libili se mi psasze vypraveni o trojcatech z jineho uhlu. A byli prastene. Za mne fajn kniha.

Elsinor024
28.12.2018 3 z 5

Dopřála jsem si zase jednou čistou vztahovku, jako když máme párkrát za rok chuť na pořádný šlehačkový větrník.
U L. Moriarty je jistota, že tyhle knížky mají určitou úroveň a nejsou úplně banální. Když zůstanu u té analogie se zákuskem, v tomhle větrníku není umělý tuk a konzervanty, ale poctivá domácí šlehačka a krém. Jen vím, že si podobný kousek dám až za hodně dlouhou dobu.
Co se týká obsahu, chválím věrohodně popsané vztahy mezi vícerčaty, i rozpoložení duševně rozhozeného a zdeptaného člověka. Jen jsem si všimla, že u téhle autorky se snad nikde nevyskytuje alespoň jeden trochu snesitelný pubescent:)

Ewwe
27.12.2018 5 z 5

Ze začátku jsem se do knihy nemohla vůbec začíst. Nevěděla jsem, zda čtu příběh jedné sestry a nebo už té další. Knihu jsem odložila a vrátila jsem se k ní až po čase. Což bylo dobře. Po chvilce to už bylo pohodové čtení a příběh mě bavil. Až mě i trochu zamrzelo, že jsem knihu tak rychle dočetla.

Becca_books
22.12.2018

Oddechová kniha o třech sestrách. Sedmilhářky se mi líbily mnohem víc.

Tynulda
15.12.2018 3 z 5

Život, jakým žijí hlavní hrdinky,je někdy velmi srovnatelný s tím naším (ženským). S touto autorkou nemůžete šlápnou vedle.

Medunka22
15.12.2018

První kniha, kterou jsem odložila a vracet se k ní nebudu. Nezaujala mne.

Alexxxka
29.11.2018 5 z 5

Knížka jak samotný život. Nic není černé ani bílé, bylo tam všechno: napětí, úsměvné pasáže, smutné místa...Mě se líbila a od začátku se mi četla dobře.

Zlatinka.Emilly
24.11.2018 2 z 5

Kniha se mi nelíbila. Čekala jsem, jak se vybarví motto: "Dej si pozor, co si přeješ, mohlo by se ti to vyplnit". Tak nic, nedočkala jsem se. Ty hloupé tři dopísky, napsané před dvaceti lety …. to je přece nesmysl. Každý má ve čtrnácti představu o tom, že bude mít svůj byt, své auto, za sebou cesty do různých míst, manžela, děti … a i když někdo takové představy nemá, tak se mu to stejně stane. Prostě ta kniha byla brak. Už raději nebudu od Liane Moriarty nic číst, pro mne ztráta času. Dočetla jsem jen proto, že málo kterou knihu odložím. Nic mi to nedalo. Ještě: tak si představuji, když po někom hodím jídelní vidličkou, jestli se mu zapíchne do břicha přes šaty nebo triko nebo …... prostě jsem to nepochopila. Fakt blbost!!!

Mruskulka
09.11.2018 5 z 5

Příběh tří sester-trojčat, jejichž životy jsou odlišné. Příběh mě bavil. Jejich životy prožívá mnoho žen a je fajn, že o tom někdo píše.

mySaints
09.11.2018 4 z 5

Moriarty je takové moje guilty pleasure, jinak si od bestsellerových autorů snažím držet trochu odstup. Když chci číst o ženských trablech, zamotaných vztazích a rodinných tajemstvích, tak je Liane prostě moje jednička. Ze začátku téhle knížky jsem opravdu nemohla přestat číst, osudy tří sester mě hodně chytly. Na konci už jsem byla trochu unavená, něco se mohlo vynechat (babiččino přepadení), něco by se zase dalo více rozpracovat (zajímal by mě víc začátek vztahu Lyn a Michaela, proč se vlastně Frank a Maxine rozvedli apod.) Každopádně to bylo super počtení s překvapivými zvraty, spoustou smíchu, ale také s dost bolestivými momenty, ze kterých mi bylo i trochu blbě. Přečteno za tři dny, až mě bolely oči a měla jsem přeseděnej zadek. To je důkaz toho, že Tři přání je fajn kniha, hodně žen se v ní prostě někde najde, i já.

Katulinka69
07.11.2018 2 z 5

Dlouho mi trvalo se zacist,ale pak se dalo vžít.

Romžiry
01.11.2018 4 z 5

Další pěkné čtení od autorky. Sice trochu slabší, ale i tak přečteno jedním dechem.

prcek19
25.10.2018 2 z 5

Dávala sem si pár dní na rozmyšlenou, než napíšu hodnocení, ale musím říct, že knihu vidím stále stejně jako ihned po přečtení..pořád nějak nedokážu pochopit důvod, proč takovou knihu napsat, nevidím v ní žádný děj..dobře je to o trojčatech, ale autorka skáče od první k druhé a hned ke třetí a chvílemi sem se v tom ztrácela..od této autorky sem přečetla již dvě knihy a obě se mi moc líbily, ale tuto sem měla problém vůbec dočíst a za mě teda nic k čemu bych se ještě někdy vracela

greetchen
16.10.2018 3 z 5

Příjemná oddechovka, která vás nutí bilancovat trochu i váš vlastní život. Vztahy a charaktery postav jsou malinko přitažené za vlasy, ale naštěsatí ne tolik, aby to narušilo celkově pozitivní dojem z knihy.

dencazrnu
15.10.2018 2 z 5

Já si nemůžu pomoci, ale tohle byla jedna z nejnudnějších knih, jakou jsem kdy četla. Už dlouho se mi nestalo, abych se do čtení takhle musela nutit. Po přečtení Manželova tajemství jsem očekávala úplně něco jiného. Kniha na mne působila zmatečně, skákala z jedné strany na druhou a když to tak shrnu, tak se tam vlastně asi nic nestalo. Po dějové stránce bohužel nuda...teď jsem rozečetla Zamilovanou hypnotizérku, tak budu doufat, že to bude lepší :)