Tři přání

Tři přání https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/299069/bmid_tri-prani-xj8-299069.jpg 4 1292 334

Říká se „do třetice všeho dobrého a zlého“ a pro Kettlovy sestry to platí trojnásob – jsou totiž trojčata. Rozumná Lyn se pokouší ustát roli vzorné matky, starostlivé manželky a úspěšné podnikatelky, aniž by přitom přišla o rozum. Její zdánlivě méně úspěšná sestra Cat, pracující v oddělení marketingu, se snaží nepřijít o vysněné dítě a o manžela, jakého jí každá závidí, a „chudák“ Gemma ani nemá co ztratit, střídá příležitostné práce, bydlení i muže. Ale je tomu opravdu tak, jak se na pohled zdá? Co když je ve skutečnosti všechno trochu, anebo možná dokonce úplně jinak?... celý text

Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Three Wishes , 2003

Devil-Ivet
06.07.2019 3 z 5

Po Sedmilhářkách zdlouhavá a rozvláčná kniha. Přestože se četla sama a některé scény byly zajímavé, mohla být klidně o něco kratší. Každá z hlavních hrdinek měla nějaké to tajemství, ale s Gemmou jsem měla asi největší problém. Její myšlenky jsou rozutíkané a špatně jsem se v ní orientovala. Přesto jsem byla zvědavá, co se na té oslavě stalo. No.. Nic závažného..

Chika
02.07.2019 5 z 5

U Liane mám vždy na začátku zmatek, kdo je kdo. Ale pak mě začne příběh tak bavit, že je těžké odejít. Posledních 100 stran jde vždy na jeden zátah až do noci. Zajímavý příběh o životě trojčat, kdy každá svůj život pojala odlišně, ale přesto k sobě mají až moc blízko.

Mateo67
29.06.2019 3 z 5

Oddechové čtení pro ženy. Jiné knihy se mi líbily víc, ale na vyprázdnění hlavy zabírá. Jen nedoporučuji číst více knih hned za sebou.

argi111
21.06.2019 1 z 5

Kniha mě příliš nezaujala. Četla jsem od autorky Manzelovo tajemství a byla lepší.

MagdalenaSlaba
09.06.2019 3 z 5

Nejdřív jsem se do toho vůbec nemohla začíst, ale nakonec mě to docela pohltilo. Není to nijak přehnaně romantické ani ufňukané, je to trochu šílené a často i zmatené (podobně jako hlavní postavy) a snad nejlepší na tom je nápad prokládat kapitoly krátkými epizodami líčenými z pohledu cizích lidí, kteří tomu, co se odehrává, prostě jen nechápavě či pobaveně přihlížejí. Děj není nijak překvapivý ani strhující, ale v knize je opravdu barvitě popsáno, jak blízký a zároveň konfliktní vztah mezi sebou mohou sourozenci (a obzvlášť dvojčata, trojčata) mít.

LeSk
19.05.2019 3 z 5

Oddychové čtení, které neurazilo, ale ani neuchvátilo ... průměrná kniha.

ivzu77
18.05.2019 4 z 5

Čtivá oddechovka pro klidné dny.
Chtěla byste být z trojčat?

Hugola
08.05.2019 4 z 5

Moc hezký příběh plný radosti i smutku.

Millyf
05.05.2019 3 z 5

Aj ked ma L.Moriarty lepsie knihy,Tri prani ma bavilo citat,trojcata a kazda iná,rozdielne zivotne pribehy...taka dobra oddychovka

Knihomol.ka
25.04.2019 5 z 5

Zábavná oddechovka.

Charmedka
13.04.2019 2 z 5

Bohužel celkově příběh mě ale vůbec nechytl a jak Liane Moriarty mám fakt ráda a knihy se čtou jedna radost, tak tohle bylo pomalu za trest. Kniha mě strašně nebavila, příběh je sice fajnový a takový i ze života, ale strašně nudně pojatý. Vleklo se to, nedokázalo upoutat a mě to fakt nebavilo. Pokaždé jsem u čtení raději usnula, takže s knihou jsem strávila snad tři týdny, což je šílená doba.

Martina410
09.04.2019 4 z 5

Mila knizka, prostredi Australie me hodne bavilo.

Liggy
02.04.2019 2 z 5

Z knížky jsem zklamaná. Čekala jsem detektivku, nebo thriller a vyklubala se z toho červená knihovna. Některé scény jsou navíc naprosto přitažené za vlasy.
Závěr je předvídatelný a jen těžko uvěřitelný.

Miška.Miška
25.03.2019 4 z 5

Je to super oddechovka, která se dobře čte. Poutavý příběh který zaujme, člověk se u knihy i pobaví.

Alienn
22.03.2019 4 z 5

Mám knihy této autorky ráda, jsou o obyčejném životě a to se mi líbí. Tato nebyla výjimkou, četla se dobře, prostě jen tak plynula.

Karathen
01.03.2019 2 z 5

Bylo to hrozně utahané. Neustálé přeskakování mezi minulostí a přítomností, až má čtenář co dělat, aby si pamatoval kdo, kde, kdy a s kým. V poslední třetině knihy jednotlivé příběhy konečně začínají dostávat pointu a spojují se dohromady, ale pořád jsem se do toho musela nutit, abych to dočetla.

Kamiliana
16.02.2019 5 z 5

Aneb rozchody, potrat, rande, manželství, nevěra, práce, mateřství... zkrátka život takový, jaký je a to jde autorce vystihnout velmi dobře. Pro mě ztřeštěné, vtipné, přesné a výstižné.

dendishek
07.02.2019 1 z 5

Hrozná nuda, kde nic, tu nic. Dělám to nerada, ale odloženo - nedočteno.

Olikola
28.01.2019 2 z 5

Asi nejméně povedená kniha od Moriarty. Čekala jsem od ní mnohem více napětí a více zápletek, ale tahle kniha spíš jen tak plyne. Nenadchne, ale ani neurazí.

Lucieda
25.01.2019 2 z 5

Knihu jsem nakonec dočetla, ale už teď vím, že za pár týdnu nebudu vědět o čem vlastně byla.