Tři otázky: Jak objevit a ovládnout naši vnitřní sílu

Tři otázky: Jak objevit a ovládnout naši vnitřní sílu https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/391386/mid_tri-otazky-jak-objevit-a-ovladnout--ECH-391386.png 4 24 7

Hledejme odpovědi. Tři otázky, které mohou změnit váš život. • Kdo jsem? • Co je skutečné? • Co je láska? Autor světového bestselleru Čtyři dohody a uznávaný duchovní učitel don Miguel Ruiz nám předkládá tři základní otázky, které jsou klíčové pro poznání, jak funguje naše mysl a jak ji můžeme využít k tomu, abychom spravedlivě vládli sami sobě. Prostřednictvím těchto jednoduchých, ale nanejvýš důležitých otázek Miguel Ruiz postupně odkrývá nejrůznější klamy a sebeklamy, jimiž jako jednotlivci i jako lidstvo podléháme a jež jsou permanentním ( a podle všeho zbytečným) zdrojem naší duševní a tělesné nepohody či dokonce až utrpění.... celý text

knizninadsenec
25.06.2021 5 z 5

Krásná a moudrá kniha, která pomůže se zamyslet nad sebou samým a také ostatními kolem sebe, nad životem. Myslet jinak.

Čtení této knihy mi pomohlo se uvolnit a hlavně pomohlo mé mysli a tělu.
Určitě jsem si z ní mnohé vzala k srdci a pokusím se jejími radami řídit.

Tři otázky:
️Kdo jsem?
️Co je skutečné?
️Co je láska?

Jsou podrobně rozebrané a mě osobně každá strana hnala k zamyšlení.

DYRKA98
11.04.2021 5 z 5

Kniha se mi líbila, byla moc dobře napsaná a měla zajímavé myšlenky.

claudiavas89
18.02.2020 1 z 5

jedna zo slabšich

Balsekar
23.10.2019 1 z 5

Říkám si - proč se autor bestselleru tak často snaží o pokračování úspěchu..?
...ale často nenahlédne, že místo psaní dobré knihy jen mlátí prázdnou slámu.

Přirovnávat mentální procesy jednotlivce k dění na politické (americké) scéně? Proč?
Jedna hvězda za tři dobré myšlenky.

Simončelí07
15.09.2019 2 z 5

Kniha je průměrná.

Anna27
10.01.2019 5 z 5

Doporučuji přečíst na 100% všem, kdo se o svou mysl a psychiku zajímají.

mariva
08.01.2019 3 z 5

Čím více knih autor vydává, tím spíš se nejde vyhnout častému opakování témat. I tak se ale v každé knize dá najít něco nového a něco, nad čím se může čtenář zamyslet.

Autoři knihy

Don Miguel Ruiz (p)
mexická, 1952

Kniha Tři otázky: Jak objevit a ovládnout naši vnitřní sílu je v