Tři mušketýři po dvaceti letech

Tři mušketýři po dvaceti letech https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/17074/bmid_tri-musketyri-po-dvaceti-letech-O7y-17074.jpg 4 256 25

Ivan F
03.09.2013 4 z 5

Určite je to lepšie čítanie, ako pôvodný mušketieri. Napriek väčšiemu počtu strán je príbeh svižný, i keď je o niečo temnejší, Dumas je ako spisovateľ oveľa vypísanejší a tým údernejší. Príbeh je jednoznačne predurčený zrelšiemu čitateľovi.

hortenzie
19.01.2013 5 z 5

Skvělé pokračování mých oblíbených Mušketýrů. Souhlasím se StJimmym, že jsem také nečekala, že to bude tak dobré.

St. Jimmy
25.12.2011 5 z 5

Upřímně jsem nečekal, že to bude až takhle dobré. Žádná klesající úroveň, žádné "lapání po dechu" - čtyři skvělí přátelé v čele s d'Artagnanem jsou pořád při síle. Stejně kvalitní jako první díl, opět mistrná práce vypravěče, dynamický děj a opravdu výborná zápletka, plná zvratů. Navíc se dílo četlo samo. Tak nějak si to představuju, výborné.

Jíťa
30.11.-0001 5 z 5

Pokračování známého příběhu je o to zajímavější, že není tolik známý. Je ovšem stejně napínavé a dobrodružné jako první díl/y, možná jen je o něco tragičtější.

Apache
30.11.-0001 5 z 5

Kultovní příběh má své ještě kultovnější pokračování. Dumas dokázal nemožné a mušketýři po dvaceti letech jsou snad ještě lepší, napínavější a zábavnější než byli zamlada.