Tři mušketýři po dvaceti letech - II. díl

Tři mušketýři po dvaceti letech - II. díl https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/148762/tri-musketyri-po-dvaceti-letech-ii-dil-148762.JPG 4 96 7

Volné pokračování známého francouzského klasického románu. 13-733-82

Literatura světová , Dobrodružné , Historické romány

Vydáno: , Albatros (ČR)

Les trois mousquetaires - Vingt ans plus tard , 1845

Emik87
22.02.2024 4 z 5

Ani tohle pokračování mě nenadchlo. Ale jsou to pořád mušketýři, například popisování historických postav je skvělé, ale do klasických mušketýrů prostě něco chybí.

Johny_H.
27.04.2022 5 z 5

Nedá se tomu nic vytknout. Je to skvost který by si měl každý přečíst

Fany09
15.03.2021 5 z 5

Opravdu super

Mystifica
11.04.2020 4 z 5

Velmi příjemné čtení, které opět dobře skončilo. Mimochodem, nepřipomíná vám líčení Mazarina někoho ze současné české politické scény? "Máme desítiletého krále a ten ještě neví, co chce; máme královnu zaslepenou pozdní vášní; máme ministra, jenž spravuje Francii tak jako nějaký velkostatek, to jest, stará se jen o to, aby shrábl hodně zlata, a k tomu cíli pracuje pletichami a s taliánskou prohnaností; máme prince, kteří dělají osobní a sobeckou opozici a nedosáhnou ničeho jiného, než že Mazarinovi vyrvou těch několik prutů zlata a nějaký ten drobeček moci."

Kuža007
25.11.2018 5 z 5

Vynikající zakončení Tří mušketýrů po dvaceti letech.

Baushka
05.04.2018 5 z 5

Dumas prostě umí psát. Ač je to dlouhé, tak je to čtivé, svižné, akční. A skvěle popsané. Nejsou zde hluchá místa. Nějak si neumím poradit s porovnáním s prvními mušketýry, možná by se pomyslná ručička vah přiklonila k "po dvaceti letech", možná je to ale tím, že je to čerstvější.

starenapanena
23.10.2013 4 z 5

Tenkrát po přečení klasických Tří mušketýrů.zklamání .Ale Dumas román napsal krásněI. po letech oceňuji,že právě on mě donutil mít rád historii.