Totálně zaláskovaná

Totálně zaláskovaná https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/229175/bmid_totalne-zalaskovana-229175.jpg 4 20 2

Tři holky na stopě série

Brzy bude Valentýna a Tři holky na stopě se zabývají jen a jen láskou. Jenže tentokrát je všechno jinak: proč je Holger Marii najednou tak cizí? Pro koho je růže, kterou objednal Benni? A proč Michi nechce s Kim strávit ‚Valentýna? A aby toho nebylo málo, Kim učiní ještě jeden strašný objev… A je z toho nový případ pro Tři holky na stopě. Tři kamarádky musí navíc vedle napínavé detektivní práce přestát i dobrodružství zvané přátelství. Není totiž zrovna jednoduché sladit tři různé názory. Ale detektivní klub Tři holky na stopě se postaví k této výzvě odvážně a chytře a jako vždy se z nich stane neporazitelný tým!... celý text

Dobrodružné , Pro děti a mládež

Vydáno: , Víkend

Totalverknallt , 2009

Chytrásova897
27.12.2022 5 z 5

Tři holky na stopě čtu moc ráda a nejvíc mám ráda asi Franzi protože si myslím že se jí dost podobám

Lucius30
24.06.2020 5 z 5

Tři holky na stopě bývala kdysi mou velmi oblíbenou sérií. Příběhy jsou velmi čtivé a napínavé a postavy sympatické. Pokud máte rádi detektivky a patříte do určené věkové skupiny, nenechte si tuto báječnou sérii ujít!

pro dívky

Autoři knihy