Tři dny do pekla

Tři dny do pekla https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/458301/bmid_tri-dny-do-pekla-vP7-458301.jpg 4 218 61

Jedné deštivé noci jede veterinářka Cassie Larkinová ve svém autě sama domů, když se stane svědkem brutálního napadení mladé ženy obrovským mužem. Bez váhání zastaví a zavolá policii, ale poté navzdory radám dispečera ze svého vozu vystoupí a útočníka konfrontuje. Muž však vysloví kruté ultimátum: „Když ji necháš zemřít, nechám tě naživu.“ Jakožto lékařka, třebaže veterinární, je však odhodlána ženě v bezvědomí pomoci, a zatímco ji prohlíží, útočník prchá v jejím autě. A co je horší, teď zná její jméno. Její adresu. A ví o jejích dětech. Policisté, kteří případ vyšetřují, se snaží Cassie ujistit, že se nemá čeho bát – pachatel už bude jistě kdesi daleko. Ale ona si tím není tak jistá… Příštího večera zmizí během halloweenského koledování s jejich šestiletou dcerou Cassiin manžel Sam. Jde jen o podivnou shodu okolností, nebo počátek děsivé noční můry? Ano, Sam byl v poslední době odtažitý – je možné, že si něco začal s jinou ženou? Nebo je manželovo zmizení nějak spojené s Cassiiným setkáním s neznámým útočníkem? Tyto a další otázky jí divoce víří hlavou a Cassie ví, že nemůže věřit nikomu, možná ani sobě. Zcela jistě však ví, že nemůže jen nečinně přihlížet, zatímco jsou její nejbližší vystaveni smrtelnému nebezpečí…... celý text

Literatura světová , Thrillery

Vydáno: , Vendeta

No Bad Deed , 2020

Šárka88
06.09.2021 4 z 5

Začátek nebyl vůbec špatný, četlo se to celkem svižně. Dobrou zápletku za mě zkazil ten konec, který byl trošku přitažený za vlasy. I přes veškerá zranění, které si v knížce přečtěte se postavy chovají jako by jim nic nebylo. Syn Leo a postřelené rameno hlavní hrdinky. Dávám 4 hvězdy, ale i tak doporučuji si knížku přečíst.

BlueTer
18.08.2021 5 z 5

Takhle by měl podle mě vypadat dokonalý thriller! Celou dobu mě kniha držela v napětí, občas jsem měla husí kůži a rozhodně jsem ji nedokázala odložit. Nemyslím si, že by kniha byla překombinovaná, myslím si, že byla napsána tak, aby jste u knihy museli přemýšlet a dávat pozor. Četla jsem po Její konec (Shari Lapena) a musím říct, že tato knihy by si zasloužila propagaci víc. Můžu jenom doporučit!

knihomolkaMist
15.08.2021 5 z 5

Skvělý!
U čtení jsem téměř nedýchala a občas měla husí kůži. A přesně to by měl dobrý thriller dle mého splňovat! Po mnoha neúspěšných pokusech jsem na něj konečně narazila! A neskutečně jsem si to čtení užila.
Mohu doporučit, je to neskutečně čtivé a od čtení se nedá odtrhnout!

Ophelie
11.08.2021 3 z 5

Kniha se čte dobře, děj hezky plyne, nechybí ani napětí, ale četla jsem už lepší thrillery a jak už tu zaznělo v předešlých komentářích, zápletka a vyústění mi přišlo dost překombinované a přetažené za vlasy… Každopádně lze knihu doporučit k přečtení, nuda to rozhodně není.

lupo
06.08.2021 5 z 5

Tedy wau, takový spád knihy jsem dlouho nečetla. Do konce nevíte, kdo stojí za tím vším. Mohu jenom doporučit.

Terka18
04.08.2021 5 z 5

Musím dát pět hvězd, i když to bylo lehounce překombinované a možná i lehce zamotané, kdo se nesoustředí tak může mít zmatek v postavách. Ale i přes to to byl příběh napětí a mrazení v zádech, jak jsou některé věci vůbec možné. Upřímně jsem nečekala takový konec. Ale měl spád to se musí nechat a to jsem ocenila, že už nebylo zbytečné natahování, ale autorka šla rovnou k věci.

koolsavage
01.08.2021 4 z 5

Ačkoliv byla zápletka lehce překombinovaná, tak byla originální. Kniha byla napínavá a četla se na jeden zátah. Hrdinka byla sympatická a dalo se ji fandit. Napsáno ve svižném tempu, bez zbytečné vaty.

Krchnaida
01.08.2021 5 z 5

Začátek nebyl pro mě záživný, ale pak to nabralo obrátek. Zajímavá zápletka a poutavě napsáno. Chtěla jsem dát 4 hvězdy, ale nakonec dám 5. Mně nepřijde kniha “překomplikovaná”, jak píší ostatní, ale spíš dobře zamotaná. Až skoro do konce jsem si nebyla jistá, kdo za tím vším stojí. Dobré to bylo.

Hakate
31.07.2021 4 z 5

Z knihy mám rozporuplné pocity. Na jednu stranu, velmi zajímavý námět, kniha se dobře čte, děj je napínavý, plný zvratů, sympatické postavy. Žádná hluchá místa, takže kniha nenudí.
Na druhou stranu je kniha místy až moc překombinovaná a to nejen, co se vše stane za velmi krátkou dobu, ale i tím, jak se to stane.

Přemýšlela jsem zda 3 nebo 4*, nakonec dávám 4, kniha je opravdu velmi čtivá a upoutá.

hana4834
29.07.2021 3 z 5

Zajímavá kniha i když mám smíšený pocity z ni

Adelaki
28.07.2021 3 z 5

Za prvnich cca 150 stranek jsem chtela dat 5*, kniha se cte sama, je to napinavy, porad se neco deje... pak najednou prijde zvrat a je to tak prekombinovany a nesmyslny, ze jsem se musela nutit knihu docist, skoda....

WaN635
23.07.2021 4 z 5

Knihu jsem včera dočetla a musím říct, že doteď jsem přemýšlela, jestli se mi líbila nebo ne :) Nakonec hodnotím 4 hvězdičkami, a přikláním se k tomu, že líbila.
A to hlavně kvůli poměrně originální zápletce a sviznemu začátku, ale pro jiného čtenáře, právě tato zápletka může být prekombinovana a chvílemi nelogická.
Závěr možná moc ,,happy,, ale jak píšu výše, kniha se mi ve finále líbila.

romanka26
19.05.2021 5 z 5

Kniha se mi moc líbila, byla napínavá od začátku do konce, žádná kapitola mne nenudila a musela jsem číst dál a dál.. Na prvotinu naprosto skvělé!!

Leena
15.05.2021 3 z 5

Začátek se mi celkem líbil, ale jak jsem četla dál, začalo to být strašně překombinované, možná se pak v tom už nevyznala ani sama autorka:-)
A nemohu souhlasit s avou.s, že Shari Lapena je lepší.
Od ní jsem přečetla dvě knihy a byl to odpad.
To jsou ještě větší hrůzy než tohle:-)

ArwenAragorn
31.03.2021 2 z 5

40%

Tak to bylo splácané, jako když pejsek s kočičkou dělají dort. Začátek se mi líbil, ale pak se to celé zhoršovalo. Něco tak překombinovaného jsem už dlouho nečetla. Navíc hodně věcí stejně nebylo vysvětlených.

ava.s
27.03.2021 1 z 5

Zase půjdu proti většině.
Měla jsem pocit, že autorka si přečetla pár thrillerů a u toho si dělala poznámky, tohle je dobré, toto použiji...asi jak když Pejsek a Kočička vařili dort. Kniha v podstatě dopadla jako ten dort.

Nesouhlasím s tím, že by kniha měla pomalejší rozjezd. Mě se naopak začátek líbil a přišel mi originální, ale po pár kapitolách se to zvrhlo a jen jsem si říkala, tohle jsem četla minulý měsíc, a vlastně mi to připomíná i tuto knihu a taky tuto. S každou další stránkou, mé původní nadšení vyprchávalo a v polovině se mi ani nechtělo pokračovat.

Před týdnem jsem četla knihu od Shari Lapeny, která byla „inspirovaná“ knihou 10 malých černoušků, kniha byla přesto svým způsobem podařená, měla spád (hodnotila jsem jako průměr), ale u tohoto počinu jsem si říkala, tohle je vyloženě strašný….
Čím dál jsem tuto knihu četla, tím víc mě nebavila, nezajímalo mě jak dopadne a posledních cca 6 kapitol bylo utrpení.

Neoriginální námět i zpracování, kniha byla plná všech možných klišé a ten happyend byl hřebíček to rakvičky.

Pokud nečte thrillery ve velkém, může se vám kniha líbit, pěkná obálka, kniha se čte dobře, má krátké kapitoly, jako většina knih z nakladatelství Vendeta. Bohužel nejde o nic originálního, zajímavého, podprůměrná slátanina, bez anotace si na knihu za pár měsíců ani nevzpomenu. Rozhodně to není nic, co bych doporučila nebo alespoň s nadšením přečetla.

pch1976
26.03.2021 5 z 5

Tak tohle bylo skvělé čtení. Napínavé od začátku až do konce. Žádné nudné pasáže.
Jen motiv zločinu byl lehce překombinovaný.

Kudík
25.03.2021 4 z 5

(SPOILER) S hlavní hrdinkou se setkáme rovnou v situaci z anotace a já si hned kladla otázku, zda se rozhodla správně, i když část "svedla" na svojí nešikovnost. Cassie se následující den v průběhu halloweenského večera ztratí manžel Sam a ona následně tápe, hledá a vzpomíná na jejich začátky (zde mi trošku vadí, že Princezna Fazolka je v 5. kapitole morče a v 8. křeček :) ) a přemýšlí, zda to spolu s předchozím napadením souvisí.
Přišlo mi, že kniha má parádní nástup, následně i dost akce a informací, které v závěru relativně zapadnou do trošku překombinovaného vzorce. Dost věcí se dalo vydedukovat, jen mi chybělo ještě pár stránek navíc s vysvětlením pro chování Sama.

mysterygirl
25.03.2021 3 z 5

Prislo mi to dost ke konci prekombinovany

Ajuszka
04.03.2021 5 z 5

Na tuhle knihu jsem narazila.. No vlastně ani nevím kde. Každopádně, její koupě nelituji. Tohle bylo vážně skvělé.
Do příběhu jsem se od začátku ponořila a ani jedinou stránku jsem se nenudila. Na debut je to opravdu slušné