Tři dámy na zhubnutí

Existuje celá řada důvodů, proč chceme zhubnout. Jedním z nich je i to, že jsou pro nás nadbytečná kila zástupným problémem. Maddie je tlustá. Morbidně tlustá. Manžel jí sice říká, že ji má rád takovou, jaká je, ale děti se za ni stydí, matka do ní ustavičně rýpe a šéfka ji dotlačila k účasti na mediálním projektu o hubnutí, který je pro Madii zdrojem nekonečného ponížení. Zkrátka a dobře, Maddie má dost dobrých důvodů, aby se přidala ke Krotitelům tuků, což je skupina lidí, kteří se snaží o snížení své hmotnosti. Ve stejný den přichází i Jess. Pracuje v kosmetickém salónu, mezi zákaznicemi je oblíbená, zato nadřízená jí neustále vmetá do tváře, že svou tloušťkou dělá salónu ostudu. A pak je tady ještě její milovaný Charlie, který už není tak láskyplný jako dřív... Jess doufá, že když shodí nějaké to kilo, Charlie ji bude mít zase rád a konečně ji požádá o ruku. Třetí nově příchozí je Lauren, rozvedená majitelka seznamovací agentury, o níž doslova a do písmena platí, že kovářova kobyla chodí bosa: ačkoli úspěšně dává lidi dohromady, sama žije jen s kocourem. Pak se ale na scéně objeví atraktivní kuchař Joe, který dává nepokrytě najevo, že jeho partnerka musí být štíhlá... Tomu se říká motivace! Tři mladé ženy, které se přidaly ke Krotitelům tuků, si slíbí, že se budou navzájem podporovat. A příležitostí k tomu dostanou víc než dost, protože nadbytečná kila nejsou zdaleka to jediné, co dokáže ženu pořádně potrápit.

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/302694/tri-damy-na-zhubnuti-2y7-302694.jpg 4.2108
Vydáno:, Domino

ISBN:978-80-7498-185-2

Kniha Tři dámy na zhubnutí

Eliot30
dnes

Mohu jedině doporučit, tady se člověk zasměje, pobaví, popláče si i se dojem. Paráda.

Veruci

Nečekala jsem, že se mi kniha bude tolik líbit. Název přesně vystihuje obsah. Tři zajímavé propojené příběhy, ve kterých mi ani nevadil faktor náhody, kdy se každý zná s každým. I když je to psáno s nadhledem a s humorem, na několika místech jsem se neubránila slzám. Troufám si tvrdit, že by to mohla být ideální motivační kniha nejen pro boj s nadváhou.

Medunka041

Já se u knížky opravdu nasmála, vlastně už první odstavec mne rozesmál.

veronika9700

Milá oddechová knížk. Pro někoho kdo čte rád romány a knihy bez nějaké větší zápletky nebo zvratu. Předvídatelný konec ale přesto pěkná, klidná kniha.

orson

Výborná a vtipná oddechovka nejen o hubnutí. Málem jsem začal počítat kalorie - naštěstí jsem si včas uvědomil, že nepatřím mezi hlavní postavy :)

Stepisek83

Milá kniha, oddychovka, co se dobře četla

Zania

Absolutně skvělé čtení ! Kniha vykouzlí úsměv na rtech, ale taky dokáže rozesmutnět.. Doporučuji :-)

Fantasmagorka

Kniha je čtivá a příběhy každé z hrdinek dokážou povzbudit. Hezky se prolínají a nakonec jim fandíte všem. Mrzelo mě, že byl konec smrsknutý do 20 stránek. Mnohem raději bych si užila více obsahu o šťastném konci.