V zajetí hraběte z Glencrae

V zajetí hraběte z Glencrae https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/301245/bmid_v-zajeti-hrabete-z-glencrae-HPt-301245.jpg 4 108 16

Cynsterovská sága série

Tři Cynstersovy sestry série

3. díl

Srdečně vás zveme na svatbu slečny Angeliky Cynsterové… … ale ne dříve, než se spolu se snoubencem v drsné přírodě Skotské vysočiny postaví tváří v tvář prohnanému nepříteli a nepohřbí dávnou nevraživost. Tvrdohlavá a sebevědomá Angelica Cynsterová je přesvědčená, že svého budoucího manžela pozná na první pohled. Když jí během plesu padne zrak na záhadného šlechtice, nade vší pochybnost ví, že on je ten PRAVÝ. Jenže srdce se jí brzy rozbuší z úplně jiného důvodu, než je láska… onen tajemný cizinec ji totiž unese! Osmý hrabě z Glencrae nemá jinou volbu než unést Angeliku, nejmladší z Cynsterových sester, s nimiž už ale nechce mít nic společného. Aby zachránil svůj hrad a celý klan, musí Angeliku přesvědčit ke spolupráci. A na zpečetění tohoto obchodu jí nabídne manželství!... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ,

The Capture of the Earl of Glencrae , 2012

Senza Jenka
06.04.2024 3 z 5

(SPOILER) Na jednu stranu se mi Angeličina praktičnost, odvaha a cílevědomost líbily... Na druhou to bylo ale příliš hladké, příliš popisné. Jediné osoby, které trochu vyčnívaly z davu, se téměř nedostaly ke slovu - Mirabell jen málo a její tajemný milenec ještě méně.
Celé to spíše připomíná historku, kterou vám někdo odříká, co se stalo, než něco, co při čtení prožíváte. A to je škoda, protože autorka má dobré nápady a často myslí i na drobnosti. (Až na tu vázanku, kterou jí při únosu svázal nohy... jak po návratu na večírek asi vysvětloval, že ji najednou nemá??? ;))

Eliot30
19.01.2022 5 z 5

Naprosto úžasná kniha a epilog mi přímo vyrazil dech. :)

miruska1
07.11.2021 4 z 5

Poslední část serie se mi líbila

MatBla
06.11.2021 5 z 5

Všechny tři Cynsterovky byly super, ale Angelica vede.
Pro mně nejkrásnější věty " Je celá Vaše. Užijte si ji ve zdraví."

Liduka
28.12.2020 3 z 5

Popravdě mě kniha zklamala. SPOILER :Začátek byl svižný a bavil mě, ale otrávilo mě, jak třičtvrtě knihy byla prakticky o tom, jak se vydali na cestu za Mirabelle a to nejdůležitější - jak před ní měli sehrát ono divalo se odehrálo na posledních pár stránkách. Kdyby autorka knihu zkrátila a nebo se více rozepsala o tom jak se snažili dostat z Mirabelle pohár, tak by se mi kniha líbila více.

ariel platto
06.07.2020 5 z 5

Tak samozřejmě to nejlepší nakonec! Ale nejvíc jsem si užila ten začátek...

narisa
08.11.2019 5 z 5

Kniha se mi opravdu líbila :). Zdá se, že vždy, když se to týká Skotska, opravdu to stojí za to. Jedna z mých nejoblíbenějších z této série. Opravdu jsem si zamilovala oba hrdiny. Dominic byl absolutně úžasný, moc jsem mu fandila ( a to už v předchozích dílech). Angelica byla také super a opravdu se k sobě moc hodily a náramně se doplňovali. Opravdu krása :). Narozdíl od předchozího dílu to nebylo tak rozvláčné, bylo zde napětí a chemie mezi milenci opravdová. 5 z 5*.

Medasek
07.08.2019 5 z 5

Naprosto úžasná kniha. Konečně jsem se dozvěděla totožnost neznámého Skota a důvod proč Cynestrovi sestry unášel. Líbí se mi jak autorka popisuje vznikající lásku, která se později promění v tu pravou.

rampapa
05.09.2018 5 z 5

Miluju Cynstery❤❤❤❤

jaja1989
02.09.2018 5 z 5

Konečně jsem se dozvěděla pravdu o Skotovi.
Konec byl až moc uspěchaný a chlapská část Cynsteru toho moc neudělala, ale je to klasika od Laurensové.
Je škoda, že byl konec jedné ságy.

Rozinka28
19.02.2018 4 z 5

Toto byla první kniha, která mi přišla v celé Cynsterovské sáze první pod ruku. Angelika i Dominic mi byli sympatičtí a mile mne překvapil i děj knihy, ačkoliv jsem měla tendence pasáže z vyjednávání rodiny jen tak přelétnout očima, protože mne nebavily. Ke knize se však ráda vrátím znovu.

alzbeta4340
14.09.2016 5 z 5

Pro tuhle autorku mám slabost a tahle série je skvělá pro chvíle, kdy potřebuji opravdu vypnout. Příběh Angeliky mě potěšil a pobavilo mě, jak se Laurensová vypořádala s vysvětlením záhady poháru. Líbilo se mi to moc a obzvlášť konec, kdy Cynsterové přijeli do Skotska.

maryzka
21.08.2016 2 z 5

Kniha nic moc, ale konečně zakončená trilogie.

machrus
07.08.2016 4 z 5

Zakončení únosů se mi líbilo.Ale prostě mi přijde, že série ztrácí rytmus a spád děje.Tady u třetí části únosů ho opět autorka lhce našla, ale bojím se že nastane pokračování, kterého nadobro bude postrádat. někdy by autoři měli vědět kdy se sérií počkat či nadobro skončit.

havrmoni
26.07.2016 5 z 5

Souhlasím s komentářem pode mnou. Moc jsem se těšila na příběh Skota a nezklamal. Jen Angelica byla až moc cysterovská a i když to myslela dobře a nikomu to nevadilo, na můj vkus byla moc manipulátorská. U jejich mužských příbuzných mi to nevadilo,ale u ní jo. Tedy do poloviny knihy pak už to nebylo tak hrozné a navíc příběh se dostával do své lepší a akčnější podoby. Moc pěkné.

biki
18.07.2016 5 z 5

Důstojné vyvrcholení a nejlepší kniha ze série o sestrách Cynsterových. Ozřejmuje se zde celé pozadí příběhu, pramenící se starého záští a závisti a podporované ještě ziskuchtivými zájmy jiné, třetí strany, o níž hlavní hrdinové neměli tušení do poslední chvíle.
Hodnotila bych tak na 4,5*, po srovnání s několika slabšími předchozími knihami zaokrouhlím nahoru.

romance historické romance

Stephanie Laurens (p)