Trhni si!

Trhni si! https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/219443/bmid_trhni-si-hOx-219443.jpg 4 263 64

Mia je sedmnáctiletá holka, která se na vlastní pěst protlouká životem. K tělu si jen tak někoho nepustí a pro drsné slovo nejde daleko. Když odejde od své nesnesitelné matky, začne žít v opuštěném domě s partičkou kluků, kteří jsou na tom podobně jako ona. Když mezi ně přijde nový spolubydlící, není z něj Mia zrovna nadšená. Hádky jsou na denním pořádku, ale postupem času se ukazuje, že na rčení "co se škádlívá, to se rádo mívá", možná něco bude.... celý text

JajaAP
JajaAP
03.11.2014 3 z 5

Mám z té knihy zvláštní pocit. Námět skvělý. Moc se mi líbilo, soužití svérázné holky s bandou rozdílných kluků, kteří se o sebe starají jako rodina. Ale celý příběh byl jen o soužití a nic moc zajímavého se nedělo. Řekla bych, že mladším čtenářům se bude líbit, ale na mě to bylo trošku jednoduché, ikdyž to konec trošku vylepšil.

Nyx1
Nyx1
30.10.2014

Kniha mě opravdu zaujala, líbila se mi rozmanitost postav, vykreslení jednotlivých vztahů, hlavně mezi klukama a Miou, fakt mě to místama hřálo u srdce :D Od knížky jsem se nemohla odtrhnout, což jsem opravdu nečekala. Vřele doporučuju!

revival.lady
revival.lady
22.10.2014

Knížka je skvělá, neotřelý námět a zápletka se mi opravdu líbí. Myslím, že skutečně není na místě komentovat, že když jsou někomu hlavní postavy nesympatické, automaticky = kniha je špatná. Není to pravda. Např. šéf/prodavač v obchodě/výrobce šatů atd. nemusí být sympatický, ale jeho produkt je výborný. Jen můj názor ;-)

K.M.
K.M.
18.10.2014 3 z 5

No abych pravdu řekla čekala jsem od této knihy víc... Hlavní postavy byly naprosto nesympatické, nicméně děj docela ušel bohužel, ale když jsou nesympatické hlavní postavy je kniha vždy přinejmenším špatná... Ale na druhou stranu vždy se najde alespoň jedna sympatická postava o tou byl pro mě Cody :)