Dívka s hnědýma očima

Dívka s hnědýma očima https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/234730/mid_travis-divka-s-hnedyma-ocima-0nN-234730.jpg 4 257 46

Travis série

< 4. díl

Radši být sama, než si nechat znovu ublížit. Láska stejně všechno zkomplikuje. Anebo ne? Avery Crosslinová je nadaná módní návrhářka a majitelka prosperující svatební agentury. Profesní úspěch je pro ni vším – na lásku totiž přestala věřit ve chvíli, kdy jí těsně před svatbou zavolal snoubenec, že si ji nevezme, protože ji nikdy skutečně nemiloval. S takovou ránou se člověk jen tak nevyrovná. Na jedné svatbě se Avery potká s přitažlivým Joem Travisem. Ten muž ji sice magneticky přitahuje, ale Avery už není naivní holka, která se bezhlavě vrhá do vztahů, zvláště pak s atraktivními členy mocné houstonské rodiny. Jackův zájem jí ale lichotí, a tak poprvé v životě udělá to, k čemu nikdy dříve nenašla dost odvahy: vyspí se s ním na prvním setkání, aniž by si dělala jakékoli plány do budoucna. Pro oba to byla noc snů. Ale zatímco se Avery chce nejlepším sexem svého života zaobírat pouze ve vzpomínkách, Joe hodlá pokračovat. Bombarduje ji telefonáty a textovkami, ale Avery nevěří, že o ni má skutečný zájem. Vždyť by mohl mít nejkrásnější holky z města, tak proč by si vybral oplácanou zrzku? Teprve náhodné setkání jim pomůže vnést do všech pochybností jasno, ovšem jen proto, aby se vzápětí zase všechno nečekaně zkomplikovalo...... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Domino

Brown Eyed Girl , 2015

PomněnkaPrvní
05.07.2015

Nejprve jsem nemohla věřit, že se Lisa Kleypas (pro mě romantická spisovatelka s velkým S) dostala s hodnocením této knihy do modrých čísel. Když jsem začala číst, pochopila jsem, že to bohužel bude oprávněné. I mistr tesař se někdy utne a v tomto případě se to podařilo paní Kleypas. Ani se mi tomu nechtělo věřit a zvažuji, zda na takovém propadáku nemá podíl také překladatel. Příběh nenutí k zamyšlení. Humoru je tam velmi poskrovnu. Mezi hlavními hrdiny to nijak nejiskří, čtenář si neužije vtipné a ani duchaplné dialogy. Děj je místy nudný. Občas narazíte na vtipnou scénu ohledně plánování svatby, jinak nic. A ten divný slovník, který se mi k Lise Kleypas vůbec nehodil - prdel, žvanit, do pytle... Když jsem u přímých řečí už po xté četla "přiznala jsem", neuvěřitelně mě to vytáčelo. Takže kdo ví - spisovatel nebo překladatel? Výsledek byl pro mě hodně podprůměrný.

havrmoni
15.05.2015 5 z 5

Krásné zakončení série,mohu celou sérii jen doporučit.

barborelka
12.05.2015 5 z 5

Nádherné završení série Travis :-D :-D :-D bylo to svižné a krásné čtení. Víc netřeba psát x-) Lisa je opravdu TOP autorka!!!! DOPORUČUJI

fidáš
29.04.2015 5 z 5

Lisa je prostě prudce čtivá. Její historické romance jsou ale nepřekonatelné. Ale završení série bylo moc pěkné.

SimcaK
28.04.2015 5 z 5

Na knížku jsem se moc těšila a právem. Je opět skvěle napsaná a zábavná. Škoda, že knížky od Lisy Kleypas, jsou tak rychle přečtené :).

modranka
24.04.2015 3 z 5

Zavŕšenie tetralógie Travisovci ma sklamalo. Mala som pocit, že autorka už nemala o čom písať. Zvolila značne neoriginálny námet. Svadobných príbehov s koordinátorkami je neskutočne veľa. Čakala som, že Lisa Kleypas, hoci zvolila tisíckrát omieľané svadobné šialenstvo, pridá niečo nápadné. Omyl. Príbeh sa mi zdal nudný, bez poriadnej zápletky a napätia. Opis svadobných príprav detailný, čo príbehu uškodilo. Za to sťahujem jednu hviezdičku. Text sa však čítal dobre a ako oddychová literatúra postačí. Pre náročnejšieho čitateľa je celá táto séria slabá. Obálka je skutočne otrasná. Toľko čierneho a mŕtveho priestoru sa len málokedy vidí. Za obálku sťahujem druhú hviezdičku.

romantika

Kniha Dívka s hnědýma očima je v