Trampoty kocoura Toma - Pravé kočičí dobrodružství

Trampoty kocoura Toma - Pravé kočičí dobrodružství https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/333288/bmid_trampoty-kocoura-toma-prave-kocici--dzT-333288.jpg 4 6 2

Chceš zažít ty pravé kočičárny? Kocourek Tom se už moc těší na novou rodinu, ale jaké je jeho překvapení, když zjistí, že zde není jediným kočičím miláčkem. Bydlí tu ještě nafrněná mňaudáma Apsara a také mazaný kocour Mikin. Časem se ale všichni spřátelí, a když celá parta vyrazí s rodinou na chalupu, to pravé kočičí dobrodružství teprve začíná…... celý text

m.zirhut
02.07.2020 4 z 5

Knihu jsem četl dětem před spaním. Bohužel děti vtáhla do děje až tak od půlky, kdy se na scéně objevila kočička Sisi.

Ještě bych rád zmínil, že jsem rád za kapitolu, v které kočička popisovala, jak přišla o jedno oko. Na dětech bylo vidět, jak příhodu s kočičkou prožívají. Tato kapitola vyvolala následnou diskusi o nebezpečí různých aktivit a snad se jim i díky ní, vštípilo do paměti, jak je důležité dbát i na svá snadno zranitelná očka.

Lucissia
27.02.2018 4 z 5

Pěkná knížka, bavila nás, ale na pět hvězdiček to není. Je celkem dost kostrbatě napsaná, četli jsme o kočkách trošku lepší knihy. Nicméně nelituji, že jsem ji předčítala, ale po repete moc netoužím. :-)

2017  83%Trampoty kocoura Toma - Pravé kočičí dobrodružství
2019  40%Filipa - Malá čarodějka