Trampoty brouka Pytlíka

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Brouk Potemník opravdu, ale opravdu nemá smysl pro humor. A kdo by také měl, kdyby ho pronásledovala banda rozdováděných broučků, volala: „Chyťte pušky, kulomety, zamiřte hned do poplety!“, a nezvedený brouček Toníček by ho bouchal plecháčkem do hlavy? Není divu, že přísahal Pytlíkovi věčnou pomstu. Rozhodl se, že z něj udělá přinejmenším píseček do zahrádky. Má k ruce i schopné pomocníky – koktavou Krtonožku, které Pytlík odehnal zákazníky od krámku, chrousta, který vzlétá do vzduchu tak dlouho, až z toho všichni usnou, a placatou, zablácenou Splešťuli s dlouhými klepety a vysloveně detektivními sklony. Naštěstí Pytlíka (i když zdaleka ne nezištně) zachrání včely a odnesou ho k sobě do úlu, aby jim tam kropil cestičky. Pytlík však není žádný příkladný zaměstnanec – nechá se krmit jako děťátko, krade cukrovíčko… a je tak nenasytný, že nakonec vyburcuje trubce a v úlu zavládne zmatek. Pytlík musí pryč, ale jeho dobrodružství zdaleka nekončí… ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/57_/57194/trampoty-brouka-pytlika-57194.jpg 4.4287
Žánr:
Pro děti a mládež, Pohádky
Vydáno:, Knižní klub
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (38)

Kniha Trampoty brouka Pytlíka

Přidat komentář
Richisa
10. srpna

Když syn tuhle knihu dostal, říkala jsem si no nazdar, Pytlík, to je jako Ferda, to se nám asi líbit nebude (mě rozhodně ne, a malému se taky Ferda moc nezdál).
Ale jsem mile překvapena, smáli jsme se celou knihu. Moc pěkná.

ArwenAragorn
17. června

No jo, můj milovaný přítel. Všechnovímvšechnoznám. Ovšem na chatě máme pár takových Brouků Pytlíků a tady je nemilosrdně hubíme, knížka-neknížka.

los
05. května

jak jsem fandil Brouku Pytlíkovi, tak jsem nesnášel Berušku... a Ferda mi připomínal Mirka Dušína

Pavelpi
15. dubna

Kniha,která mojí vnučku vůbec nebavila.Není to Ferda mravenec.

Olous1
22. března

Kniha mého dětství a dětství mého mladšího syna,kdy jsem mu jí předčítala před usnutím. A přiznám se,že jsem usnula často se synem:):)

Chezster
20. ledna

děti to né vždy úplně baví, ale je to skvěle napsané, barvité, nepoučující a přitom to obsahuje tolik skrytých informací a podlinek. skvělé.

Radka1911
09.10.2018

Jedna z nejoblíbenějších knížek mého dětství.

jarki
27.07.2018

Stručné a vtipné příhody brouka Pytlíka, ...všechno vím, všechno znám... nezklame. Občas jsme každý trochu brouk Pytlík.