Trampoty brouka Pytlíka

Brouka Pytlíka jako knihu ze zlatého fondu české literatury pro děti netřeba příliš představovat. Veselé příhody poplety a rozumbrady Pytlíka rozesmávají čtenáře již několika generací. Knížky Ondřeje Sekory však čtenáře nejen pobaví, ale pokaždé se vedle dobrého příběhu dozvědí i něco nového o světě kolem nás.

https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/332127/trampoty-brouka-pytlika-RHb-332127.jpg 4.4333
Literatura česká, Pro děti a mládež, Pohádky
Vydáno, Josef Hokr

Brouk Pytlík, 1969

Kniha Trampoty brouka Pytlíka

Kontryhelka

Vtipná kniha pro děti. Brouk Pytlík práce všeho druhu, všechno ví, všude byl. Nezapomenutelné.

Sandik

Záležitost stejně skvělá jako Ferda. 90%

janina66
23.12.2020

Hned po Fedovi, byl brouk Pytlík, tím zábavným hrdinou. Díky němu pojmenovávám všechny chytrolíny( všude byl a vše zná).
Tato kniha ochlu zábavnější než Ferda.

petraj30
20.12.2020

Ferda Mravenec byl náš národní hrdina, ale Brouk Pytlík byl prostě borec. Možná proto jsem Brouka Pytlíka měla ještě o jeden level raději než Ferdu Mravence a totéž platí pro moje děti. Berušku jsem nesnášela ale Pytlíka milovala. S ním byla zkrátka větší legrace, i teď v dospělosti se něčemu s chutí zasměju. Brouk Pytlík nám moc a moc připomíná našeho dědu, který by radil každému nejraději i politikům:-):-) tak by si mohli podat ruce. Pohádky byly moc pěkné a kraťoučké. Dobře se to četlo. Vždycky se u toho moc pobavíme:-)

georginaa
15.09.2020

Tak tento "Brouk Pytlík" je používán u nás doma do dnes. Říkám to mému příteli, když něco chci udělat a on je takový rozumbrada a radí mi jak to mám udělat, a všechno zná a všechno umí, akorát bohužel nic neudělá. :-) Tak jsem mu tuto knihu koupila k vánocům, aby měl přesnou představu jak se radí. Je veselo jako v této krásné knížce.

draka
13.09.2020

Díky panu Sekorovi, že nám ukázal, jak máme pojmenovat všechny ty všeználky a chytrolíny kolem nás. Pytlík s Ferdou jsou naší dětští národní hrdinové a číst si jejich veselé příběhy společně s dětmi, nám všem určitě prodlouží život.

Doubravka1975
13.09.2020

Ferda byl nejlepší, ale s Broukem Pytlíkem byla větší sranda. Všechno vím a všechno znám....

olívoil
24.07.2020

Jedna z fantastických knih Ondřeje Sekory...........nikdy se jeho knihy neomrzí.........těším se, až si ji vnouček jako školák přečte