Traja kamoši a fakticky fantastický bunker

Juraj má skoro jedenásť a chcel by pieskomila. Alebo psa. Alebo iné prítulné zvieratko, s ktorým by sa hral, keď príde domov. Nič z toho mu nedovolia. Všetko je problém. A tak si Juraj nájde v lese fantastický bunker a troch kamošov. Doktor, slečna a agent čiže kôň, mačka a pes naučia Juraja, že keď niečo chce, musí byť trpezlivý, že najlepšie sa premýšľa na strome a tiež, že všetko nie je vždy tak, ako to vyzerá....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/242387/big_traja-kamosi-a-fakticky-fantasticky-jD5-242387.jpg 4.73

Kniha Traja kamoši a fakticky fantastický bunker

Ivon40
20.06.2016

Môj 10-ročný syn včera túto knihu dočítal a veľmi ho bavila. Nie je žiadny knihomoľ, ale vždy večer ponáhľal do postele, zvedavý čo nové sa dočíta. Dokonca som musela variť "vtáčie mliečko", lebo bolo v knihe spomínané a dostal naň strašnú chuť. V jeho hodnotení je táto kniha zatiaľ TOP, v tesnom závese za ňou Muflón Anciáš(všetky tri časti) a Párožrúti.

čika
17.06.2015

veľmi pekný a nenásilne poučný príbeh plný fantázie, písaný fajn jazykom...plusom sú ilustrácie katky slaninkovej
toto je presne kniha, ktorú môžete ponúknuť dieťaťu vo veku, keď ho už nebavia rozprávočky a "žvástičky" pre maláčov, ale ktorá zároveň ešte nerieši ťažké témy typu sex drogy a pod. :-D