Všude dobře, doma nejlíp

Jmenuju se Tracy Beakerová a nejradši ze všeho hraju Vadí nevadí, protože se žádného příkazu neleknu a vždycky vyhraju. A vám radím, abyste radši nezkoušeli říkat, že tohle není nejlepší knížka na světě! Myslela jsem si, že budu žít se svou pěstounkou Mandy šťastně až do smrti. Dovolte, abych se zasmála! Vůbec to tak nedopadlo. Mandy je hrozně lakomá a přísná. Nechce mi kupovat značkové oblečení a kvůli tomu se mi děti ve škole posmívají. Takže se nedivte, že chodím za školu. Mám takové tajné místo, kde se scházím s dvěma kluky, Alexandrem a Fotbalem. Hrajeme spolu Vadí nevadí - a já vždycky vyhraju. Protože jsem ze všech nejlepší. Fakticky! 4. vydání...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/80_/80710/vsude-dobre-doma-nejlip-jNc-80710.jpg 3.8261

Tracy Beakerová 2.

Literatura světová, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno, BB art

The dare game, 2000

Kniha Všude dobře, doma nejlíp

PheobeDomi
06.08.2020

Kniha se mi velmi líbila. Sice jsem nečetla první díl, ale i tak se mi moc líbila. :-)

Knihomolka506
23.07.2020

Pokračování  story o holce Tracy, která mluví jako dlazdič a jejich bláznivých dobrodružství. A musím souhlasit s některýma- Vadi/nevadí byla lepší.

Pulp_catastroph
20.07.2020

Je tak strašně fajn, vědět jak se spisovatelka, co je napůl teenager stará o problémovou holčičku.

Alex.rrr
29.05.2020

Nevím, jak jsem mohla tyhle knížky jako dítě hltat. Přišly mi hrubé, hodně věcí bych dítěti asi číst z toho nechtěla dát i když má kniha hezký a povedený konec.

Elulilinka1
27.07.2018

Kniha se mi opět velmi líbila!!!

hroneczek
15.06.2018

Teď, když vidím tuhle knížku, vím, že jsem jí na ZŠ četla, ale vůůůůůbec už nevím, o čem byla. Nezanechala ve mě žádné hlubší dojmy. Proto ani nehodnotím hvězdami, nebylo by to vůbec objektivní.

Vendula39
26.05.2018

Příběh jako ze skutečnosti. Vřele doporučuji. :)

piquillio
21.04.2018

Zbožňuji její knihy. Těm pro mladší jsem se trochu vyhýbal, ale zbytečně. I tady je přesah, který si snad vychutná víc dospělý čtenář. Hlavní hrdinka je plná zlosti a vzdoru, přičemž nevyřčené myšlenky jí na klidu nepřidají. Opět skvělé čtení.