Toxin / Až za hrob / Příslib lásky / Měsíční svit ti sluší

* Až za hrob - Dick Francis
* Příslib lásky - La Vyrle Spencerová
* Toxin - Robin Cook
* Měsíční svit ti sluší - Mary Higgins Clarková

https://www.databazeknih.cz/images_books/96_/96384/az-za-hrob-prislib-lasky-toxin-mesi-Fd2-96384.jpg 3.929

Toxin / Moonlight Becomes You / To the Hilt / Then Came Heaven (1997)

Vydáno:, Reader’s Digest Výběr (ČR)

Péťa1950

Tady mě oslovily tituly " Až za hrob" Dicka Francise a "Toxin" Robina Cooka. Obě knihy jsou psány v tradičním stylu autorů.

Romanka89
21.01.2016

Už je to dávno co jsem knihu četla, tak jen můžu říct, že mi v paměti utkvěly romány Toxin a Až za hrob. Snad si jednou přečtu ještě něco jiného od těchto autorů. Celkově je kniha pěkným a pestrým čtením na dovolenou.

Elisabeth9
24.07.2015

Fajn oddechové příběhy.

Makoves
20.02.2015

Čtvrtý příběh se do série moc nehodil, ale stojí za přečtení všechny.

keri.H
13.01.2015

Toxin - zajímavý příběh, který jsem přečetla jedním dechem, ale ty části, kde byly popisovány jatka, u těch jsem si říkala, že ta představa je opravdu dost příšerná, že to tam takhle chodí.
Měsíční svit ti sluší - toto mě zaujalo ještě víc, než předchozí. To jsem četla o každou volnou chvilku a byla jsem zvědavá, jak to dopadne.
Až za hrob - námět knihy se mi velice líbil.
Příslib lásky - bohužel jsem nedokázala dočíst. Snažila jsem se tomu dát šanci a i přesto, že to nemělo moc stránek, odložila jsem to, protože jsem se nedokázala začíst.

Filatov
25.07.2014

Příslib lásky jsem samozřejmě vynechal. Celkově jde o dobrý výběr a kniha je dobrá a je velkou převelkou škodou, že jde jen o ukázky knih autorů, takže je děj velmi zkrácený.

petka-2007
23.01.2013

Dobrá kombinace - doporučuji

jprst
16.02.2012

Dobrá pomůcka pro ty čtenáře, kteří se chtějí rozhodnout, co si přečíst dál a od kterého autora. A zde je to poměrně jednoduché:
Dick Francis, Robin Cook a M. H. Clarková - to může asi většina čtenářů a La Vyrle Spencerová? Tu bych nechal milovnicím dojímavých románů.

zkrácená verze

Autoři knihy