Toxická psychóza

Toxická psychóza https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/274968/bmid_toxicka-psychoza-xdc-274968.jpg 4 29 16

Toxická psychóza série

Příběh, sepsaný podle skutečné události, ze života autorky. Zdá se mi strašná noční můra….. Pořád cítím, jak za mnou běží……a pak padám k zemi… Celá zpocená se probudím a málem omdlím leknutím. U mě v pokoji stojí Damian a upřeně mě pozoruje štěrbinama… Jen co vidí, že jsem vzhůru, jde ke mně. Zalehne mě, svoji šálu mi narve do pusy. Už teď mi tečou slzy, jsem v šoku. Je bůh ví kolik hodin ráno a on stojí u mě v pokoji. Nemám tušení, jak se sem dostal. ,,Tak mě teda poslouchej, vím, že se s někým taháš, to se mi potvrdilo dneska…. Nezapomeň, co mám doma, ještě chvíli mě provokuj….Půjdu, vytáhnu tvojí máti z postele, řeknu jí, že jsi smažka první třídy a kradeš jí šperky…. Řeknu, že jsem ho vykoupil, že jsi ho sprostě prodala a neposlechla jsi mě….“ Šeptá .. Rozepíná si kalhoty a svléká se….... celý text

Janisek
24.02.2022 4 z 5

Precetla jsem jednim dechem, koupila jsem jelikoz jsem neco hodne podobneho zazila a stale svym zpusobem zazivam i kdyz uz jsem ho nechala policii vykazat. Je to pres 2 mesice a stale nemam klid. Akorat ja nehulim ani neberu drogy, o nem jsem vedela dlouho ze huli, o drogach jsem se dozvedela az dodatecne i kdyz uz jsem to na nem pul roku videla, ale vzdy to dokazal okecat. Doporucuju urcite precist.

ady1021
06.12.2020

(SPOILER) Zdravím, abych řekla pravdu, nikdy jsem nepřečetla žádnou knihu dokonce. Nikdy mě pořádně žádná nebavila.. Tahle kniha je první v mém životě a můžu říct že nelituji.
Znám pár lidí, co jsou spojení s drogama.. tudíž vím, jak se lidi chovají. Já jsem fakt unešená, přečetla jsem ji za chvilku a za mě teda fakt super.
Sice je v knize dost hrubek ale myslím si, že když se do knížky začtete, ani to nebudete vnímat.
Díky moc... už se těším až si přečtu další díl.

jaroslaf2941
26.09.2019 1 z 5

Tato kniha je fakt příšerně napsaná. Co stránka, to deset hrubek, překlepů a chybějící interpunkce. Pochybuji, že někdo dělal korekturu, nejspíš to po sobě nečetla ani sama autorka.
... Ale příběh je tak zvráceně hnusný, že Vás nutí ve čtení pokračovat a divit se, jak může být někdo tak slabé inteligence, že neustále ve "vztahu" i drogách pokračuje.
Chování veřejnosti k Damienovi není příliš uvěřitelné. Co trestní oznámení? jaktože hlavní hrdinku 24 hodin denně někdo nehlídá? jaktože útočník není už dávno ve vězení za ublížení na zdraví? Tyto otázky si neustále během čtení kladete, zatímco počítáte absurdní množství pravopisných chyb.

(O přílišné inteligenci autorky nesvědčí ani fakt, že si vybrala jako pseudonym jméno dost známé britské zpěvačky, jen s jediným přehozeným písmenkem. Pokud jsem spisovatel, když už nic, dal bych si aspoň originální pseudonym.)

dominika8486
09.12.2018 5 z 5

Pro mě perfektní. Zhltla jsem všechny 3 díly... Podle skutečnosti, tak není co dodat. Gramatika a překlepy sice šílené, ale velmi zaujalo.

verca2247
26.07.2017

Trochu mi na knize vadila ta gramatika, myslím si, že by to v knize, která je vypuštěna do světa nemělo být, ale příběh je tak silný, že jsem přečetla jedním dechem a hrubky přehlídla. Já osobně bych ji doporučila dál.

klarakozlova
04.12.2016 1 z 5

Silný příběh, ale toť vše bohužel. Podruhé bych určitě knihu nečetla..a druhý díl mě neláká. Knihu jsem zakoupila pouze díky zmiňované lokalitě a snad ani nedokaži doporučit dál. To co je v této knize je mnohem lépe popsáno a zpracováno v jiných knihách..

regitel
25.08.2016 3 z 5

Příběh knihy je hluboký a bylo by možné ho mnohem lépe propracovat. Téma je ale velmi aktuální, takže v tomto směru musím hodnotit kladně, že došlo vůbec k vydání knihy. Kniha bohužel obsahuje velké množství překlepů, a to i v případě druhého vydání.

tereza9699
16.08.2016 3 z 5

Knihu jsem přečetla během dvou dnů Příběh je skvělý, bohužel gramatických chyb je nespočet.
Doporučuji knihu přečíst.

Zdenka21
15.04.2016 3 z 5

Hodně silný příběh, který mě vtáhl a nechtěl pustit, což ještě umocňovala skutečnost, že jsem z Kutné Hory a tak mi všechna popisovaná místa byla velice blízká. Celou dobu jsem přemýšlela, jak bych reagovala já a pravdou je, že jsem i chvílema trnula, protože to, co se autorce dělo, není v pořádku. Nelze ji soudit, každý prostě dělá věci po svém a jak nejlépe umí. I když se kniha čte snadno, tak k ní spíše přistupuji jako k jisté terapii, protože mluvit o něčem takovém, nebývá snadné.

katerina0102
31.03.2016

Knížky nečtu,ale tuhle jsem musela..neskutečně silnej příběh..těšim se na druhý díl :-)

GabrielaRott
19.03.2016 odpad!

Knihu jsem si kupovala kvůli dobrým recenzím a byla jsem hrozně zklamaná.. navíc, když nebyla zrovna levná, doufala jsem, že bude stát za přečtení. Sice jsem věděla, že na tisku otiskli neupravenou verzi, ale například slovo ''vydim'' není chyba tisku a o autorce to něco vypovídá. Jak sama řekla, knihu napsala na tabletu. Děj je neuvěřitelně hole popsaný, celé je to napsané naprosto příšerně. Což je velká škoda, protože příběh je velice silný. Knihu bych nedoporučila absolutně nikomu.

KlarinetaUrbela
18.03.2016 5 z 5

Silný příběh. S autorkou jsem prožila každý moment. Přečetla jsem knížku na dvakrát a to jen proto, aby kniha nebyla ihned přečtená a měla jsem se na co těšit. Těším se na druhý díl.

sipkulka
04.03.2016 2 z 5

No přečíst se to dalo celkem rychle a dobře ale že by to bylo něco bez čeho bych nemohla žít si nemyslím . Knížka byla napsaná jak od 13 leté puberťačky a dočetla jsem jí hlavně proto že sem se v Čáslavy narodila a okolí mi bylo doobře známé .....

jarrmilla
11.02.2016

Masakr, tak já též ..do půl druhé...na jeden zátah..uf... kéž by druhý díl byl už jen poklidná červená knihovna o princi na bílém koni...moc bych jí to přála

pao
26.12.2015

Po dlouhe dobe jsem cetla do dvou do rana...oci vytresteny,srdce busilo,prozila jsem s autorkou kazdej moment.hrozne silna,emotivni kniha.nelze nez doporucit.

jirina0327
16.12.2015

knihu jsem přečetla jedním dechem,velmi napínavé a drsné,obdivuji autorku,co vše prožila a vydržela,děkuji,těším se na pokračování a vřele doporučuji...

Lilly Ellen
česká, 1980