Továrna na sny

Továrna na sny https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/322974/bmid_tovarna-na-sny-c96-322974.JPG 4 756 201

Jednoduché kroky ke štěstí, které nosíme sami v sobě, proložené příběhy a fejetony že života v Londýně, Thajsku a na Bali.

catherinee94
21.01.2018 5 z 5

Kniha je prostě dokonalá, jako sama autorka. Čte se tak dobře, že nejde jen tak přestat. ♥ Určitě se k ní nejednou vrátím.

annasglamour034
17.01.2018 5 z 5

Knížku jsem si velmi užila, je plná myšlenek a příběhů ze života. Už po pár stránkách jsem se usmívala na každého člověka a nejspíše jsem trošku vypadala jako blázen. Nabyla mě velmi příjemnou energií a doporučuji na zimní počasí s čajem :)

DragonflyT
15.01.2018 4 z 5

Příjemná knížka plná krásných myšlenek. Místy jsem se i upřímně zasmála. Děkuji.

Luluhappy
13.01.2018 4 z 5

Anie je o rok mladší než já a na svůj věk má dobré názory a na spoustě věcech se s ní shodnu. Knihu jsem přečetla poměrně rychle, jen některé pasáže byly trochu nezáživné a někdy až moc slunickove.

Aaliyan
05.01.2018 5 z 5

Dávám pět hvězdiček, i když za ty hrubky bych neměla :-) Ale čert to vem. Napřed jsem nad knihou kroutila hlavou ... pak o ní zjistila víc ... a pak se ke mně naprosto speciálním způsobem dostala. A mezi námi, to už něco znamená. :-) Dlužím autorce omluvu za prvotní pohrdání její knihou. Je úžasná. Tak si ji přečtěte, ty, ty i ty, protože to má smysl. Všechno, o čem Anie píše, má smysl. A kdo nevěří, ať tam běží.

SakuraLuci
03.01.2018 4 z 5

Hezká inspirativní knížka, Anie je moc milá, ale nemohu se zbavit pocitu, že je to další motivační kniha v naší knihovně - dost podobná, jako ty ostatní. 4 *

Safienka
30.12.2017 5 z 5

Moc milá kniha, která mě dostala do dobré nálady, donutila zase trochu popřemýšlet a zavzpomínat. Moc jsem si ji užila, věřím, že se k ní budu často vracet. Škoda jen, že nemá víc stran :)

pavlina9305
29.12.2017 3 z 5

Milá slečna, milá kniha, pěkné čtení, motivační, výroky k zamyšlení- ano.Na její věk i vyspělé názory - ano- ale jak můžu dát této knize 5 hvězd a Jeffrey Deaverovi 5 hvězd za Sběratele kůží? To nejde přece.. i když se jedná o naprosto rozdílný žánr, a nechci tu srovnávat jablka a hrušky, tak prostě jinak nemůžu .
Co se mi líbilo: místa, která si člověk mohl dopsat sám, vybarvit si obrázky, to mě taky bavilo - dobrá odreagovačka.
Celkový názor - Anie, maluj, tvoř, vyráběj, foť a bloguj,..ale knížku, i když byla čtivá a milá, už nepiš..

eliskaavavrova
15.12.2017 5 z 5

Stačilo pár stránek a knížka se stala jednou z mých zlatých grálů :)

heslarova
07.12.2017 4 z 5

Velmi inspirativní a motivující knížka, ideální na klidné podzimní/zimní večery. Akorát ve druhé polovině už mi to vše přišlo jako velké klišé, ale přesto jsem dočetla.

Simmminek
06.12.2017 4 z 5

Zajímavá kniha, ve které se střídají hluboké myšlenky a vtipné až neuvěřitelné příběhy ze života. Na to že autorkou je mladá žena a jedná se o její první knihu, tak si myslím, že se nemá za co stydět.

Fanny-nka
19.11.2017 5 z 5

Motivačních knížek, které člověka vybízí ke změně pohledu na svět a na sebe samého je spousta. Tahle však vyniká úžasným propojení s životním příběhem autorky. To se jinak čte, když máte důkaz, že to tak opravdu jde. Navíc je tato knížka tak nádherně napsaná a zkonstruovaná, že si musí získat snad každého. Já v ní našla spřízněnou duši. Dostala jsem jí jako dárek a četla ji pro odlehčení od povinné četby a musím říct, že by své místo měla mít i tam.

Gabetina
28.10.2017 5 z 5

Byla jsem velmi zvědavá, Annie chvíli už sleduji na sociálních sítích a knížku jsem si chtěla přečíst. Kamarádka mi ji půjčila stím, že jí nedočetla, nezaujala jí a přišlo jí že se autorka v některých částech protiřečí. Tak jsem se do ní pustila s malým očekáváním ale mě mile překvapila! Líbilo se mi vyprávění, životní moudra a hlavně ty malůvky! Chci si jí přečíst minimálně ještě jednou znovu a vychutnat si tu milou a lehkou atmosféru provoněnou Bali. Za mě super! Každý by si měl plnit sny..

Analady
19.10.2017 3 z 5

Tato kniha mě v knihovně zaujala svým názvem i krásnou, romanticky laděnou obálkou. Uvnitř knihy mě překvapilo titěrné písmo, kvůli kterému se mi kniha hůř četla. Autorka se zde s námi podělila o své zážitky a poznatky, přidala i pěkné obrázky. Ráda se nechávám inspirovat lidmi, kteří se nebojí uskutečnit svoje sny, dokáží přijmout výzvu, postavit se obavám i neúspěchům. Obdivuji jejich odvahu a přeji jim úspěch.

DanyGlover
02.10.2017 3 z 5

Holka si splnila sen a napsala knihu. Líbí se mi jak žije a jak uvažuje. Pěkná kniha ke kávě.

Stephanie92
01.10.2017 5 z 5

Knihu bych popsala dvěma slovy .. velká inspirace.

IvusP
29.09.2017 5 z 5

Tak tahle knížka se okamžitě vyšvihla mezi mé srdeční záležitosti. Annie přes rok sleduju jak na instagramu, tak na facebooku, od knížky jsem věděla, co čekat. I přesto ale daleko předčila moje očekávání!
Na začátku byl účel - u knížky se usmívat - splněno, u mně navíc jako bonus hřát u srdíčka - splněno, nechat se kutálet slzy - splněno. Já tleskám a slovy ani neumím vyjádřit, jak moc vděčná za tuhle úžasnou knížku jsem! Takže se klaním a upřímně děkuju!!!

Marčullkas
28.09.2017 5 z 5

milé pohlazení na duši

Leniii
24.09.2017 5 z 5

WOW! Dlouho jsem se nesetkala s tak výjimečnou knihou jako je tato. Autorka si na nic nehraje a napsala inspirativní myšlenky tak trochu v laickém jazyku, což si za mě zaslouží hvězdičku. Další hvězdičku určitě za krásné ilustrace. Třetí hvězdička je za prostor pro čtenáře, hned si sami můžou napsat svoji myšlenky, pocity, emoce. Poslední dvě hvězdičky jsou za vlastní zkušenosti, které dokazují, že když si člověk za něčím jde, tak to musí vyjít :)

PaluškaB
19.09.2017 5 z 5

Kdybych měla popsat knihu pouze jedním slovem, tak by to bylo slovo INSPIRATIVNÍ.
Protože tahle kniha prostě je INSPIRATIVNÍ. Je to životní příběh holky, která, i když se bála, tak prostě zaťala zuby a šla žít svůj život naplno.
Ukazuje nám dospělou dívku s duší dítěte, která věří, že i ty nejblázivnější sny se nám mohou vyplnit, když opravdu věříme a jdeme si za tím.

vesmír cestování štěstí rozvoj osobnosti, osobní rozvoj blogy

Anie Songe
česká, 1994
2016  82%Továrna na sny
2018  87%Příběhy z vesMíru
2017  83%K sobě. Tobě Anie

Kniha Továrna na sny je v

Přečtených1 138x