Továrna na sny

Továrna na sny https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/322974/bmid_tovarna-na-sny-c96-322974.JPG 4 756 201

Jednoduché kroky ke štěstí, které nosíme sami v sobě, proložené příběhy a fejetony že života v Londýně, Thajsku a na Bali.

Peťulka3
04.01.2019 5 z 5

Příjemná oddechovka na zamyšlení.

Anilka13
02.01.2019 2 z 5

Miloučká knížka mladé slečny. Četla se jedním dechem, avšak v ní nehledejte žádnou literární úroveň ani příběh. Jde o krátké návody na život, které v dnešní době čteme snad všude.

lee5747
28.11.2018 3 z 5

Knížku jsem čekala spíš o motivaci, než o životním příběhu Anie. Pár momentů k zamyšlení zde určitě bylo, ale nic co bych už neslyšela někde jinde nebo od někoho jiného. Za mě knížka nemá jako prvotní cíl být motivační, ale spíš povyprávět o svém příběhu. I přesto, je tento příběh milý, podaný příjemným a vtipným způsobem takže proč ne. :)

Stani95
26.11.2018 2 z 5

Pozitivni knizka o zazitcich mladeho paru. Anie znam z Instagramu, je spise zajimave, jak si z “nic nedelani” nekdo dokaze udelat reklamu. V knizce se opakuji myslenky ze znamych motivacnich knih. Je to spise odlehcena brozurka pro nactilete. Slecna je urcite kreativni a nadana, at pokracuje ve svem blogu a ostatnim. Ale psani knizek radeji ne.

SelenaDemi428
25.11.2018 5 z 5

Tahle kniha k vám doopravdy mluví a rozhodně stojí za to si ji přečíst. Anie jsem předtím neznala, vůbec jsem nevěděla, co od knihy čekat, dostala jsem ji od kamarádky k narozeninám. Anie ale celou knihu napsala doopravdy krásně a velmi příjemně se mi to četlo.

terijans
18.10.2018 3 z 5

Čtu blog Anie, knížka pro mě byla spíše takovým shrnutím všeho, co jsem věděla, ale hezké čtení to bylo, to zase jo.

helkol
15.10.2018 3 z 5

Anie sleduji na sociálních sítích již delší dobu a tak jsem od knihy měla asi větší očekávání. Knížka je to hezká, ale příjde mi to spíš jako shrnutí jejích myšlenek, které patří spíš na blog.

Terrez93
13.10.2018 5 z 5

boze tak tohle byla pecka. moc jsem od knihy necekala, myslela jsem, ze to budou rady typu - mejte se radi takova jaka jste, delejte si veci podle sebe a takove ty typicke fraze, co cloveka vazne nebavi cost...ale Anie to napsala krasne (a tyhle holce, ze je teprve neco malo pres dvacet?), moudra prokladana pribehy ze sveho zivota v mnoha faktech jsem sebe i manzela dost poznavala

marcolka
11.10.2018 4 z 5

Kniha je souhrnem zkušeností, zážitků, postřehů.. a výzvou k motivaci. Je vyjádřením pravd ať už příjemných nebo nepříjemných. Je v mnohém jako přes kopírák, co se týká postřehů a života nás všech. Každý se v lecčems z toho může najít. Až je to místy opravdu vtipné, jak jsme všichni v takovém množství věcí stejní. Ať už ženy nebo muži..

oskli
10.10.2018 5 z 5

Milá knížka, která se báječně čte před spaním. Ale je znát, že ji Anie psala už před pár lety, dneska dokáže myšlenky zformulovat ještě lépe. Mám ji moc ráda. Je velmi mladá, ale v hlavě to má srovnané lépe než většina mých vrstevníků, kteří jsou cca o 15 let starší. Knížka určitě stojí za přečtení, ale sledovat Anie na Instagramu a blogu je ještě lepší :-)

Ronnie68
08.10.2018 5 z 5

Skvělá motivační kniha .. často i zábavná a na zamyšlení ... nebýt čtenářské výzvy, nikdy bych na ní nenarazila ...

lorean01
04.10.2018

Jedním slovem: úžasná!

Figallka
30.09.2018 5 z 5

Mrzí mě, že jsem na tuto krásnou vílu narazila teprve nedávno a měla možnost si přečíst knihu až teď. Každopádně miluji jak Anie dokáže napsat vše upřímně a tak kouzelně ilustrovat, že vás kniha uchvátí na první pohled a nejste schopni se od ní odtrhnout, i když nás sama autorka musí odhánět, abychom knihu odložili.
Každý si může říct, je to jenom životní příběh a koho to má co zajímat že? Ale Anie to zamýšlí tím způsobem, že nám chce předat své zkušenosti, které se nebála získat na svých životních cestách se svým mužem. A můžou nám být jedině nápomocné při našem rozhodování. Ať už nevíme co dál s naším nudným životem, tak zde si nalezne inspiraci podle mne každý, přece to je Továrna na sny!

Katie46
18.09.2018 5 z 5

Po dlouhé době kniha, která mě pohltila a nechtěla jsem, aby vůbec skončila. Moc hezky sepsané myšlenky o tom, jak si udělat ten život hezčí a nebát se plnit si své sny, ať jsou jakékoli. =)

Prim
27.08.2018

V těžkých chvílích pomůže.
A jestli se mi můj sen splnil podle návodu Ani napíšu v říjnu ;)
2.10.2018 splněno i když ne úplně dle mé představy,ale i tak jsem šťastná že se to podařilo protože než jsem začala číst tuto knihu myslela jsem si že to je úplně nereálné.
1.10.2019 a letos znovu a opravdu v okamžiku kdy jsem to vůbec nečekala.

Hanulka25
22.08.2018 2 z 5

Knihu mi věnovala moje dcera, která z ní byla naprosto nadšená. I když autorka tvrdí, že na penězích zas tak moc nezáleží, knížka je důkazem toho na čem všem se dá vydělat. No a myšlenky, které té mladší generaci připadají úžasně inspirativní, tak na ty jsme my starší dávno přišli sami.

KK26
15.08.2018 4 z 5

Oddychové čtení, které Vás donutí zamyslet se nad svým životem. Jestli to, co děláte, má nějaký smysl..
U hodně pasáží jsem se nachytala, jak se usmívám..Jak si sama představuji to, o čem autorka píše..

Sonika26
05.08.2018 5 z 5

Skvělá motivační knížka.
Je krásně napsaná srdcem autorky a moc hezky se čte. U něčeho se zasmějete u něčeho zamyslíte. Za mě deset hvězdiček (tolik jich tu ale není tak musím dát jen pět :D).

Nikyna8
28.07.2018 5 z 5

Pohlazení po duši, krásné pozitivní myšlení, zamyšlení nad tím aby jsme se radovali z maličkostí.Žít život teď a tady, užívat si ho.

anetch
26.07.2018 4 z 5

Pozitivní. Není vhodná pro zapšklé negativní lidi.

vesmír cestování štěstí rozvoj osobnosti, osobní rozvoj blogy

Anie Songe
česká, 1994
2016  82%Továrna na sny
2018  87%Příběhy z vesMíru
2017  83%K sobě. Tobě Anie

Kniha Továrna na sny je v

Přečtených1 138x