Továrna na sny

Továrna na sny https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/322974/bmid_tovarna-na-sny-c96-322974.JPG 4 756 201

Jednoduché kroky ke štěstí, které nosíme sami v sobě, proložené příběhy a fejetony že života v Londýně, Thajsku a na Bali.

Siimona23
19.06.2019 5 z 5

Tuhle knížku jsem volila na základě kldaných recenzí a doporučení od známé. Musím říct, že knížka je velmi pěkně čtivá a je psaná mladistvím jazykem. Je to knížka, která Vás pobííz k tomu, aby jsme nežili stereotypní život a život, který se od nás už od malička čeká. A že je naporsto v pořádku, když nechci jít na vysokou školu a nejprve ten svět trošku prozkoumat. Tahle knížka mi byla sysmpatická a určtě se k ní ještě jednou vrátím :) Za mě oddechová knížka, která ale nabídne situací, kdy je potřeba se trošku zamyslet.

( Odlehčenější a inspirováno knížkou ČTYŘI DOHODY)

misa.novakova
12.05.2019 5 z 5

Knizka se cetla moc hezky, mile napsaná a plná hezkých myšlenek, doporučuji

roman9276
08.05.2019 5 z 5

Knížka o holce, která je vlastně tak trochu dobrodruh, střelec a blázen, ale hlavně žije. Když jsem začal číst továrnu na sny, tak to bylo takový hezký, protože to začalo o práci v Thajsku a člověk hned dostane chuť to taky zkusit. Pak začala další část, která už byla trochu sluníčkářská, tudíž jsem docela čekal, že tam začnou skákat okolo ohně a přivolávat vesmírný síly či podobný píčoviny. Ale ono ne, jasně, holka trochu sluníčkářka je, ale četlo se to skvěle. Příjemně napsaný, místama jsem se fakt zasmál a něco si z knížky odnesl. Rozhodně můžu doporučit, protože se budete tlemit, jak její přítel hází nehty za postel a přes ty různý peripetie, který je potkaly při cestování ať už v Thajsku nebo na Bali, tak si autorka dokázala zachovat humor, i když věřim, že to někdy nebylo úplně jednoduchý a já po dočtení si připadám nějak míň zamračenej.

michaela.97
06.05.2019 5 z 5

Tvorbu Anie miluju. Inspiruje mě, motivuje, dělá mi radost a tak nějak učí mě být lepším člověkem. Továrnu jsem chtěla od chvíle, co vyšla, a pak, když jsem ji držela v rukou (podepsanou) jsem se do ní začetla a nemohla se odtrhnout. Bavila mě. Hodně. Jak je upřímná a (ne)obyčejná. Svá. Baví mě, že se v ní vidím a že je psána stejným stylem, kterým píšu taky. Všem snílkům, mořským vílám i obyčejným holkám, co si chtějí prožít svoje neobyčejný životy doporučuju všema deseti!

czeliza
14.04.2019 4 z 5

Krásně napsaná knížka, tak hezky lidově. I s ilustracemi a sem tam cvičením pro čtenáře. Anie popisuje jak zážitky z cest, tak i něco do života, takové fejetony, nad kterými se člověk může zamyslet. Hodně se vychází z filosofie ze Čtyř dohod, jen je to podané o dost víc srozumitelně. A mile. Nedá se to ani brát jako blogerská knížka, tohle je úplně někde jinde.

lavazza
26.03.2019 2 z 5

Prečítané. Nezaujalo.

Vendas
19.03.2019 5 z 5

Kniha se mi moc libila!!!

annettka1098
16.03.2019 5 z 5

Krásná kniha, kterou potřebuji ve své knihovně a myslím, že po ní ješte několikrát sáhnu. Nesedne asi každému, ale u mě předčila má očekávání.

TerkaProchajda
14.03.2019 5 z 5

Tak tato knížka mě nadchla! Některé názory mě určitě hodně oslovily a příběhy o cestování byly naprosto super! Toto je taková pohodová knížka pro chvíle odpočinku a přemýšlení :-)

okeey
10.03.2019 5 z 5

,,Nejsem ničím osvícená, nejsem extrémně sluníčkový člověk, ani vždy pozitivní mořská víla. Občas jsem taky pěkně nasraná, pěním, nadávám, nebo ze zoufalství brečím, což je podle mě aspekt toho, že jsem pořád normální člověk. Nebo taky omluva toho, že když se občas chovám jako kráva, je to vlastně úplně v pořádku."
Tohle je kniha, která vás pohladí po duši, která vám ukáže, že i když se chováte jako úplný blbci, tak je to vlastně úplně v pořádku, jelikož nikdo není dokonalý. Každopádně to není nic, co už bychom dávno nevěděli, ale když to vidíte takhle před sebou černý na bílym, tak to dostává jinej rozměr. Kniha, která vás rozesměje, která vám ukáže, že v každém ,,dospělákovi" se skrývá to malý dítě a že není dobré brát všechno úplně vážně. Jsem ráda, že tuto knihu doma mám a kdykoli do ní budu moci nahlédnout, když mi nebude úplně nejlíp. Díky za ní Anie. Rozhodně doporučuju všem zbloudilým duším.

valky
07.03.2019 2 z 5

Taková pohodová oddechovka, kterou má člověk hned přečtenou. Ale žádné větší stopy ve mně nezanechala.

LuckyVagabond
26.02.2019 5 z 5

Tak od této knihy jsem nic moc neočekával. Se značným skepticizmem jsem ji dal šanci. Ani nevím proč.
Jaké příjemné překvapení, že jsem se při čtení nemohl přestat usmívat.

Knihu nevnímám jako nějaký zázračný návod od gurua na štěstí a úspěch a plnění snů.
O to se ani nesnažila. Spíše šlo o vhled do duše mladé, krásné dívky, která věří v
lásku, splněné sny a zákony vesmíru. Dívka která hledá a nachází a nebojí se podělit o radosti i strasti na své cestě. Při čtení jsem měl pocit, že jsem se sešel se spřízněnou duší a celou dobu si neformálním jazykem povídali o tom, jak je život úžasný.

Prostě s autorčiným nastavením vnímání světa souzním. Proto se mi to četlo dobře.

U lidí kteří se pošklebují nad tím, že v tak mladém věku dává někdo rady pro život, by mě zajímalo kolik svých osobních snů a cílů si sami splnili když byli v jejím věku?
Měli naplněný vztah? Cestovali? Žili v cizině? Mají stovky přátel z celého světa? Měli vlastní podnikání? Vlastní knihu? Inspirovali vůbec někoho? Měli vysněný domeček v přírodě? Že ne? :)

Adilajla
14.02.2019 2 z 5

Kniha vzhledově krásná, ale tím to končí. Spíše pro snílky, ale ne pro lidi co žijí v realitě. Nedočetla jsem a rovnou ji darovala dál. Nepřijde by, že by měla autorka tolik zkušeností aby mohla psát návod na život...

DejnaDee
12.02.2019 5 z 5

To byla nádhera, to pohladilo po duši. Překrásně líbezně napsané moc pěkně povyprávněné s obrovskou dávkou životní moudrosti, velkorysosti a neutuchajícího optimismu. Sny by si člověk měl plnit a nejen o Vánocích.

lenuskav
10.02.2019 4 z 5

takova krasna pohadka pro dospele ????

bubblebut
28.01.2019 5 z 5

Opravdové, poučné, vtipné, ze života... kniha navodí myšlenky o tom, že hmotné věci opravdu nejsou to nejdůležitější.

hroneczek
22.01.2019 5 z 5

Kniha je tvořena vtipnými příběhy z cest, motivačními a pozitivními texty. Mockrát jsem se smála, mockrát se mi chtělo plakat, mockrát jsem v příběhu našla sebe sama, protože text krásně vystihl pocity v situaci, kterou jsem sama zažila, nebo překonala. Krásné, dojemné, určitě doporučuji, ke knize se budu opakovaně vracet.

Poetika_slov
13.01.2019 5 z 5

Krásný příběh o tom, že vystoupení z vlastní komfortní zóny může představovat báječnou životní cestu, ve které si člověk mnohé uvědomí. Při četbě této knihy se dozvíte nejen něco málo ze života samotné autorky, ale také pochopíte kolik zbytečností to vlastně člověk ve skutečnosti řeší. Hlavní je zdraví, spokojenost a radost ze života, jenž bychom si měli užívat do sytosti, jak nám radí autorka.

Maria95
06.01.2019 2 z 5

Kniha pro snílky, moc mě to nezaujalo..spoustu známých frazich, které nejdou ze samotný autorky.. Kdyby tam nebyla ilustrace, tak je kniha ještě poloviční

veronikahessy
04.01.2019 3 z 5

Anne Songe jsem objevila na instagramu, kde se mi líbily její příspěvky. Nabádá lidi k sebelásce, nezávislosti na druhých, žít si tak,abychom byli spokojeni sami se sebou. S tím mám problém i já, proto jsem po knize sáhla. Autorka není psycholožka, ale čerpá ze svých zkušeností - měla jsem tedy srovnání, zda prožíváme to samé. Nejvíce mě bavilo psaní na volné řádky - měla jsem si vzpomenout, co jsem měla ráda v dětství, co mi dělá radost i teď, jaké mám sny...hlavně u toho dětství se mi vybavily dávno zapomenuté věci. Pokud psychologii studujete a hledáte nějakou literaturu do školy, tohle vás asi příliš nepotěší. Pokud chcete relaxovat a třeba se i o sobě něco dozvědět, můžete si Továrnu na sny přečíst :)

vesmír cestování štěstí rozvoj osobnosti, osobní rozvoj blogy

Anie Songe
česká, 1994
2016  82%Továrna na sny
2018  87%Příběhy z vesMíru
2017  83%K sobě. Tobě Anie

Kniha Továrna na sny je v

Přečtených1 138x