Továrna na sny

Továrna na sny https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/322974/bmid_tovarna-na-sny-c96-322974.JPG 4 756 201

Jednoduché kroky ke štěstí, které nosíme sami v sobě, proložené příběhy a fejetony že života v Londýně, Thajsku a na Bali.

brocolli
28.10.2019 5 z 5

za mě nejkrásnější knížka na toto téma co jsem kdy četla!

MartinaMartina
28.10.2019 5 z 5

Lidé stále hledají mysl života ........ a přitom si ho každý nosíme v sobě.
Stačí otevřít srdce O:)

DomArt
19.10.2019 4 z 5

Mile napsaná knížka z které mi v hlavě (hlavně) uvízlo následující:
"Chceme být někým jiným, přitom někdo další by dal všechno za to, aby mohl být jako my. Někdo, kdo by dal cokoliv za to, aby měl vůbec nohy, kterýma po světě může chodit. Oči modrý nebo hnědý ale viděl by svět..."

VěraČamková
19.10.2019 5 z 5

Milé vyprávění o cestování, životě i lásce, o tom, co dokáže pozitivní myšlení. Ano, každý člověk má svůj život ve vlastních rukách a je jen na něm, jakou si zvolí cestu. Kniha se mi líbila.

Lumíček
09.10.2019 5 z 5

Vlastně moc pěkné a plně se ztotožňuji. Jen právě neumím změnit ten pohled na svět...vidět hlavně to dobré a pak se to dobré bude vracet jako bumerang. Velký obdiv mladým cestovatelům, překonat obavy a jit si za svymi sny...skvělé.
U některých hlášek jsem se vážně pobavila. Jsou mi i sympatická neslušna slova, je to sranda. Děsná pravda je v tom, jak můžeme blbou poznámkou ovlivnit myšlení, sebevědomí, duši i na celý život. To by měl mít člověk na mysli at se zlobi sebevic.

Kukicka
30.09.2019 5 z 5

Je to knizka po ktere v zivote jeste urcite nekolikrat sahnu a pritom jsem jen hledala v cestopisech neco co ma malo stranek, abych si odskrtla dalsi polozku ze Ctenarske vyzvy a nasla tento skvost

FejKýý
29.09.2019 5 z 5

Parádní příběh.

barca9312
16.09.2019 3 z 5

Spíše než cestopis bych knihu zařadila jako knihu motivační, psychologickou. Ale i tak pěkně

silvie.s
15.09.2019 5 z 5

Co dodat. Tato kniha je naprosto jedinečná. Velmi čtivě napsaná. Navíc velmi pozitivní a zajímavá. Skvělé je to, že ji člověk můžu číst neustále dokola, aby nasál celkovou knižní pozitivitu.

Vesina
12.09.2019 4 z 5

Velice pozitivní a pro mě oddechová kniha !! Hezky se četla....

béčko
02.09.2019 5 z 5

Existuje dokonalá kniha??
Ano! Továrna na sny, je opravdu dokonalá knížka. Je neuvěřitelně čtivá, ale zároveň ji můžete číst měsíce. Je to totiž knížka, kterou ani nechcete číst rychle. Chcete si ji promyslet a užít. (Ostatně, ona Vám to sama říká).
Je to knížka, která patří do každé knihovny, ale ne někam do zadu, patří do první řady, tak abyste ji mohli kdykoli vytáhnout a načerpat z ní skvělou a klidnou atmosféru.
Seznámíte se tam s životem Annie. A uvidíte, že je možné i to, co se zdá nemožné.
Pro ta moudra,která v knize jsou, by to měla být povinná četba.
Zkrátka tohle je ta dokonalá knížka.

lentilka_007
22.08.2019 4 z 5

Po přetení komentářů jsem od knihy nic moc nečekala, ale mile mě překvapila. Hezky se četla a na letních cestách mi zpříjemnila pár dnů.

crazyslunicko
01.08.2019 4 z 5

Velice mile a krasne napsana knizka s roztomilymi ilustracemi. Annie v nem v podstate popsala svuj zivot od detstvi az po soucasnost. Jak zila s maminkou u prarodicu, jak bojovala s anorexii a hlavne jak zacala chodit s Lukasem a zacali cestovat po svete. Pise o tom, jak to neni vsechno zalite sluncem a ze vsechno neni tak perfektni jak to na prvni pohled vypada. Velice mila a inspirativni kniha.

Kattulli
30.07.2019 5 z 5

Knihu jsem pořídila jedné mladší kamarádce, pro kterou jsem si myslela, že by mohla být hezkou inspirací a že ji uvede do myšlenek, které sama zastávám a chci je předat i jí. Sama jsem si knihu nejdříve přečetla a musím se přiznat, že jsem od ní zas tolik nečekala. Byla jsem však příjemně překvapená. Anie mě potěšila krásným, kreativním stylem psaní a hezkými, netradičně vyjádřenými myšlenkami, inspirativními seznamy a úkoly i krásnými ilustracemi. Kniha působí velmi motivačně a inspirativně, podněcuje k tomu být činný a převzít vládu nad svým životem a prožívat každý den s radostí. Nebrat se jako oběť vnějšího světa, ale přistupovat ke svému životu aktivně. Na toto téma je napsáno bezpočet knih, ale tato má své kouzlo a krásně myšlenky předá specifické skupině čtenářů.

Stylem je kniha určena především dívkám a ženám. Doporučila bych ji každé náctileté holce, to jednoznačně. Ale i starší čtenářka si může z knihy mnohé odnést a přinejmenším s knihou strávit hezké chvíle. Čte se jednoduše a je obohacující.

petule3389
20.07.2019 5 z 5

Neuvěřitelně krásná knížka❤️

sylviii
20.07.2019 5 z 5

Zajímavý příběh. Pěkně napsaná.

Sazinek
15.07.2019 2 z 5

Anie čtu, ale tahle kniha se mi moc nelibila.

maja11231
15.07.2019 5 z 5

Velmi dobře napsaná kniha. Četla se jedním dechem, krásné myšlenky, které pohladí na duši.

skrape
13.07.2019 5 z 5

Pohlazení po duši. Upřímnost, která potěší, obzvlášť v dnešní době, kdy si většina lidí na něco hraje.

nik077
03.07.2019 5 z 5

Tuto knihu jsem přečetla k vůli čtenářské výzvě a jsem moc ráda, že se mi dostala do ruky. Moc dobře se mi četla, chichotala jsem se u ní jako malá holka...moc hezky napsaný, úžasný.

vesmír cestování štěstí rozvoj osobnosti, osobní rozvoj blogy

Anie Songe
česká, 1994
2016  82%Továrna na sny
2018  87%Příběhy z vesMíru
2017  83%K sobě. Tobě Anie

Kniha Továrna na sny je v

Přečtených1 138x