Továrna na sny

Továrna na sny https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/322974/bmid_tovarna-na-sny-c96-322974.JPG 4 756 201

Jednoduché kroky ke štěstí, které nosíme sami v sobě, proložené příběhy a fejetony že života v Londýně, Thajsku a na Bali.

Libi.livres
08.09.2020 5 z 5

Tahle kniha vážně pohladí po duši, čte se velmi lehce a je psána tak milým a v dobrém slova smyslu obyčejným způsobem, že si autorka hned získá sympatie a srdce svých čtenářů. Jedná se o příběh Annie a cestu jejím životem, kdy však svým osobitým psaním donutí čtenáře mezi řádky i k zamyšlení se nad svým životem a dává mu spousty inspirace jak jít za svými sny, žít podle svého a hledat štěstí v důležitých věcech. A jako třešnička na dortu jsou zde její bohaté cestovatelské zážitky. Mám moc ráda i autorčin blog, kde se můžeme dočíst o jejích zážitcích z běžného života na Bali, kde žije se svojí rodinou.
Knihu moc doporučuji, jelikož vykouzlí úsměv na tváři, zahřeje u srdce a pomůže dívat se na svět jinýma očima, kdy je pak možné vše...

kercah
08.08.2020 4 z 5

Knížka mě velice mile překvapila. Hlavně tím jak snadno se četla, ale také tím jak se Anie prezentuje. Utvořila jsem si k ní více sympatií než do nedávné doby :)

Eva88
01.07.2020 5 z 5

Čekala jsem takové to klasické motivační kolečko plné frází o sebelásce atd. ALE! Je to opravdu nádherná knížka. Milá, úsměvná, vtipná, cestopisná, moudrá... Do toho, Anie. :-)

Jajusenka
19.06.2020 5 z 5

Moc milá knížka. Anie Songe mám moc ráda a je nesmírně inspirativní. Sleduji ji i na sociálních sítích a má v sobě dar zvednout náladu vždy, když to člověk nejvíce potřebuje.

bellaaatrix9
15.05.2020 5 z 5

Tohle je nejkrásnější knížka, kterou jsem kdy četla. Řekla bych, že mi změnila život víc, než klasiky jako čtyři dohody. Děkuji moc Anie za tenhle zázrak!

zuza9837
09.05.2020

Spousta myšlenek, inspirace, uvědomění a pochopení. To vše, co dávno víme, ale vším tím spěchem na to zapomněli. Kniha mi pomohla uvědomit si, co je v životě opravdu důležité a ujasnit si priority. Odhaluje nám realitu snů a že to není vždy vše ideální jako z pohádky.

Olafa
25.04.2020 5 z 5

Pohlazení na duši, inspirace, láska.

martinka.cz1
19.04.2020 4 z 5

Krásně napsané, autorka se snaží inspirovat čtenáře ke svobodě a aby si šli za svými sny. V době vydání jedna z prvních knížek podobného rázu, pravděpodobně proto tak oblíbená.
Poutavý a zajímavý příběh, který osloví, dle mého, hlavně mladší čtenářky.

Andrushka
13.04.2020 5 z 5

Zajimavý životní příběh mladých lidí. Dnes už klasika, mládež si jde za svými sny, za přesvědčním, že můžeš dělat cokoliv, kdekoliv, jakkoliv

knihyKeMne
06.03.2020 5 z 5

Doporučuju všem mladým plným snů, zvláště pak snícím o bydlení v tropickém ráji. Ale i těm ostatním :-)

Kniha napsaná vílou, krásným naivním jazykem popisuje svou cestu za snem a rozdává rady do života. Z autorky přímo čiší upřímná snaha předat vše, co ji život naučil, k užitku všem, kdo zatím jen sní. A zvláště těm, kdo se zatím ještě ani neodvažují snít, protože se necítí být dost dobří. Sem tam pravopisné chyby jsou spíše úsměvné, tak nějak dávají knížce autenticitu.

Líbí se mi forma, jakou je to podané. Když autorka radí nějakou cestu, jak se mít radši, hned jde příkladem, a to je velmi motivující.

Opravdu užitečná knížka, i když už ne pro moji věkovou kategorii :-)

Nikol117
21.02.2020 4 z 5

Krasne napsane, skoda ze je kniha tak kratka. Inspirujici, motivujici, hodne jsem se v tom videla.

monika011
26.01.2020 5 z 5

Továrna na sny je teda něco. Pohlazení p(r)o duši i oko. Váš společník do nepohody, pro zasmání. Mně dokonce i slza ukápla. Ta kniha je nedokonale dokonalá. Tolik lidská, čistá, milá, prostě opravdová. Na nic si nehraje. Přirozenou cestou vás nutí se zamyslet nad vaším životem a vaší budoucností. Přitom si můžete knihu dotvořit podle svého a tak se každá Továrna na sny může stát originální.

"Jediné, co potřebujeme k životu, je život sám."

A já si říkám, že zítra na to vše jdu jinak. Nepůjde to hned, nebude to stejné, ale budu se snažit. Otevřít se a víc poslouchat. Víc se smát. Víc snít. Víc milovat. Víc žít.
Děkuji, Anie. Za tu knihu, za ty rady, za tu inspiraci, prostě za tebe a tvoji odvahu vystoupit z davu a jít.
Jít žít.

efka.saf
03.01.2020 5 z 5

Moc milá kniha od milé malé autorky :). Prvně jsem četla její Příběhy z vesMíru, které mě ale nezaujaly tak, jak jsem původně doufala, Továrnu na sny jsem si ale opět s chutí půjčila. A upřímně, moc hezká knížka ze série motivačních děl, která byla napsána mile, vesele a někdy dokonce i vtipně. Mě i nejednou přiměla k přemýšlení nad mým vlastním životem a smýšlením a jsem ráda, že jsem nedošla k ničemu hroznému :D. Myslím, že si knížku určitě ještě někdy ráda prolistuju a třeba konečně vybarvím i ty krásné obrázky! :)

Bustedka
25.12.2019 4 z 5

Takové milé, čtivé. Nic velkého v tom nehledejte. Jsme ale podobná věková skupina, takže v některých věcech mi Anie mluvila z duše.

Peti081
03.12.2019 5 z 5

Milá knížka,hezké čtení. Již ten nàzev je kouzelný a inspirativní,plňme si své sny. Tvorbu Anie sleduji již několik let a moc se mi líbí tak i knihu hodnotím velmi kladně.

tabape
25.11.2019 3 z 5

Hezká knížka

Lily101
23.11.2019 4 z 5

Proč si přečíst tuto knihu? Protože se v ní probírají aktuální témata na youtube (a to kniha byla vydána v roce 2016!!) tak nějak svou cestou, kdy si uvědomíte, jak se něco, co se vám jeví jako těžce uchopitelné, lze vysvětlit jednoduše a současně tak cestopis nabývá jiných rozměrů. Milé čtení (psané mladou ženou-22let) orámečkované pěknou grafickou úpravou, jež provází čtenáře od počátku do závěru.

SPOILER: Nějak mi z textu není jasné, zda si resort “Makawi Tuwa” Annie s Lukášem koupili či za práci v resortu dostali ubytování (příp. i mzdu). Spíš mi z psaného projevu vyplývá první varianta, ale pak nechápu, kde na to vzali peníze, když je po celou dobu cestování údajně neměli (#americandream? #kritickemysleni)-KONEC SPOILERU.Dále mi připadá kapku divné vyjadřovat se k tomu, jak správně vychovávat děti, když vlastní nemám(Annie už tedy má, ale v době psaní a vydání knihy neměla), tudíž nedisponuji dostatečnými zkušenostmi (i kdyby-hlídání se nemůže vyrovnat péči o dítě 24h/7 dní v týdnu), abych mohla něco šířit dál. Pro upřesnění: Jsem bezdětná a netroufla bych si proto o tomto tématu psát, dokud jej “nemám odžito”. Současně mám drobnou výhradu k poměrně hodně prázdným stránkám.

Ačkoliv nemůžu knize udělit plný počet hvězdiček, uvažuji, že si knihu pořídím s ohledem na první odstavec recenze.

den_i
12.11.2019 5 z 5

Úplně se vidím před kofolou s tím korbačíkem :). Četla jsem s úsměvem na rtech.

Singid
03.11.2019 5 z 5

Krásné lehké, něžně čtení, určitě se k autorce vrátím

sarsevcikova
03.11.2019 2 z 5

Hezká, uklidňující. Někdy si ji určitě ráda přečtu znova.

vesmír cestování štěstí rozvoj osobnosti, osobní rozvoj blogy

Anie Songe
česká, 1994
2016  82%Továrna na sny
2018  87%Příběhy z vesMíru
2017  83%K sobě. Tobě Anie

Kniha Továrna na sny je v

Přečtených1 138x