Továrna na sny

Továrna na sny https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/322974/bmid_tovarna-na-sny-c96-322974.JPG 4 756 201

Jednoduché kroky ke štěstí, které nosíme sami v sobě, proložené příběhy a fejetony že života v Londýně, Thajsku a na Bali.

Cari
14.07.2018 1 z 5

S očekáváním jsem knihu otevřela. Nevím, co jsem čekala... Možná něco inspirativního. Kniha má hezkou obálku i název. To zase jo, ale ten obsah... Je to vlastně celé o životě autorky. Jak moc si chtěla splnit své sny. Jak to v dětství měla těžké, protože se neměla ráda. A hlavně o vztahu s přítelem, který je ten pravý. Literárně to taky není moc dobře zpracováno, spíše je to hodně slabé. Autorku nikde nesleduji, takže mě to nijak v hodnocení neovlivňuje. Ale po pár stranách jsem kroutila hlavou a řekla si, že je to strašná kravina. Hlavně proto, že jsem čekala něco jiného. Co se týče pasáží o tom: Jak si přát? Je to sice hezké, ale knihy na tohle téma už existují a autorka je má pravděpodobně dost načtené. Takže pro mě žádná novinka.
Podle mě by blogy, měly zůstat na blogu. Tam to tak nějak smysl má, ale jinak... Škoda papíru.

Allla9
19.06.2018 5 z 5

Knížka plná pozitivních myšlenek. Pobaví a pohladí po duši.

Denisa232623
18.06.2018 4 z 5

Velké očekávání, které nebylo naplněno. Každopádně Anie mám ráda jako člověka z internetu. Líbí se mi její životní styl, nápady a rady.

ditul
14.06.2018 5 z 5

Knihu jsem si koupila hned jak poprvý vyšla a ležela mi stále v knihovně.. Odkládala jsem ji kvůli minipísmenkům. Nakonec jsem se k ní dokopala a jsem nadšená. Je ve formě deníku a krásně čtivá. Čiší z ní hodně pozitiva, ikdyž Anie zrovinka neměla super dny, skvěle pobavila.. ;)

Veru.Viti
05.06.2018 4 z 5

Milounká knížka od milé blogerky. Kniha je snová, jednoduchá a nutila mě se nějakým způsobem při čtení usmívat. Ilustrace v knize jsou krásné.

Andynka
04.06.2018 3 z 5

Milá kniha. Ale kdybych neznala Anie po sociální síti, tak by se mi kniha nějak moc nelíbila. Ale jelikož sleduji Anie a jako osoba mi je moc sympatická, tak v té knize se odrazila její osobnost. Milé čtení, pro mě tedy nikam zásadní, ale u knihy jsem si odpočinula a zavzpomínala. Každopádně bych si uměla představit od Anie pohádkovou knížku. :)

Jeckyyy
02.06.2018 3 z 5

Továrna :) Anie je holka, co mi často mluví z duše....mám ráda její názory a styl života...knížka je krásně ilustrovaná a plná příběhů a motivací. Příběhy se mi moc líbily, motivace už méně....ale třeba někomu pomůžou :)

bee88maja
31.05.2018 4 z 5

Kniha příběhů, motivace a nalézání sebe samého. Obohacení duše zaručeno, a popostrčení k sebemotivaci také. Kdo je ztracený ve světě, kterému chybí láska, doporučuji přečíst.

denisakopecka
28.05.2018 2 z 5

Autorku knihy obdivuji jako "internetového" člověka, ale jako spisovatelku už úplně ne. Knížka rozhodně nebyla špatně napsaná, ale pro mě úplně zbytečná.
Měla jsem asi moc velké očekávání, které nebylo naplněno.

Ennie
21.05.2018 2 z 5

Kniha rozhodně není "návodem, na šťastný život", z tohohle úhlu pohledu je tam jen pár světlých míst, které to splňují. Jinak je to spíše o životě autorky, který nějak šťastný pocit také nenavozuje. Nelíbilo se mi, jak autorka pořád omívala, jaká je kráva a z toho vztahu s přítelem jsem také moc štěstí necítila. Ilustrace v knize jsou ale moc krásné :).

Kaca24
20.05.2018 5 z 5

Takové úžasné pohlazení! Krásné ilustrace, myšlenky, rady, skvělý náhled na život :)..

slecnapeta
13.05.2018 3 z 5

Jedná se spíš o zápisník myšlenek. Nemůžu se úplně sžít s trendem, že blogeři najednou vydávají knihy založené na článcích z blogu. Tato kniha má krásné ilustrace, zajímavé myšlenky a čte se lehce. Do letadla ideální, aspoň člověk ví, jak si přát, ať už skončí turbulence a je zpět bezpečně na zemi.

JakubiRa
09.05.2018 3 z 5

Životní výpověď s touhou předat radost a zkušenost. Pokud člověk neočekává literární hodnotu, nebude zklamán. Knížka obsahuje i prázdné stránky na vlastní zápisky a černobílé obrázky, které si čtenář sám může vybarvit. Je to taková potěcha duše.

Elone
09.05.2018 5 z 5

Nejprve to byla knížka pro kamarádku, co mě půl roku ležela v knihovně a pak mě velice mile překvapila a naplnila krásnou energií a motivací, která mi už nějaký ten pátek chyběla.

jengibre
09.05.2018 4 z 5

Úžasně pozitivní knížka o síle myšlenky, plnění snů a odvaze nevzdat TO. Moudrost a životní optimismus, které z ní doslova čiší, musí dostat prostě každého :-) Přesně ta situace, kdy neváhám a autorku velmi ráda koupí knihy podpořím :-)

karolina1733
29.04.2018 5 z 5

Krásná knížka. Ačkoliv sama nejsem na tyhle ,,sluníčkový" lidi a Továrně jsem přes rok odolávala, tak se mi knížka hrozně líbila. Četla se skvěle, v hodně věcech jsem se našla a během čtení jsem si říkala ,,Sakra, vždyť ty se někdy cejtíš stejně jako Anie. Neměla bys s tím něco taky udělat?"
Tak se třeba takhle konečně dokopu k tomu vycestovat někam do tramtárie a naučím se žít šťastně sama se sebou...

aja3098
16.04.2018 5 z 5

Úžasná knížka, krásné ilustrace ! Všem doporučuju!

LittleAnnette
15.04.2018 5 z 5

Pro mě je to knížka, ke které se budu ráda vracet. Takové uspořádání myšlenek, pocitů a motivace. Vidět radost v maličkostech a i v negativních energiích života. Jednoduše psaná, lidská, milá. Líbí se mi i kreativní využití, člověk si tam může něco zapsat, vybarvit, zavzpomínat... taková oddechovka od náročně psaných knih, které čteme. U těchto knížek je důležité hodnotit, jak na vás působí, jak se vám u ní přemýšlí, jestli s vámi něco dělá. Za mě pět hvězdiček, protože splnila má očekávání ohledně pocitů při čtení.

xxbarbarelaxx
13.04.2018 5 z 5

Díky tyhle knížce si uvědomíte, kolik krásných maličkostí je okolo nás

Bar16
11.04.2018 4 z 5

Milá oddechovka, která Vám připomene, co je v životě opravdu důležité. Jen si přiznejme, kolikrát řešíme prkotiny, naprosto nedůležité prkotiny...

vesmír cestování štěstí rozvoj osobnosti, osobní rozvoj blogy

Anie Songe
česká, 1994
2016  82%Továrna na sny
2018  87%Příběhy z vesMíru
2017  83%K sobě. Tobě Anie

Kniha Továrna na sny je v

Přečtených1 138x