Továrna na sny

Továrna na sny https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/322974/bmid_tovarna-na-sny-c96-322974.JPG 4 756 201

Jednoduché kroky ke štěstí, které nosíme sami v sobě, proložené příběhy a fejetony že života v Londýně, Thajsku a na Bali.

kacenka6144
07.08.2023 4 z 5

Na knížku jsem narazila náhodou v rámci letošní Čtenářské výzvy, když jsem hledala něco se štítkem "vesmír". Sice se ve vesmíru neodehrává, ale je s ním tak nějako spojená. Nevěděla jsem, co mám od knížky očekávat a byla jsem velice příjemně překvapená autorčiným stylem. I když psala o věcech, ke kterým já nemám až takový přístup, její vyprávění ve mně vyvolávalo smích. A o tom to všechno je - u čtení se dobře bavit. A do toho vesmíru si to nakonec dám. :-)

KnihomolkaAnna2
17.07.2023 5 z 5

Moc ráda se ke knížce vracím když se psychicky necítím dobře. Moc děkuji, za tuhle knížku, vždy mě zvedne ze země.

klarka41711
26.02.2023 4 z 5

Tohle bylo moc pěkné. Ilustrace v knize jsou nádherné, spousta kapitol vám předá hodně a na některé kapitoly vzpomínám do teď. Prostě moc pěkné čtení a ano přečtěte si to. Nečekejte ale nic wow, ale prostě si to vezměte s tou myšlenkou, že to bude prostě milé a odpočinkové.

kristyna.havlov
11.11.2022 3 z 5

Na tuhle knihu jsem se strašně dlouho tesila, nakonec se z ní stala pro mě průměrnou knihou. Některé pasáže se mi líbilo min, jiné víc. Píše tam o svém životě, má doplněnou knihu hezkými ilustracemi.

TeriLin1111
24.07.2022 4 z 5

Věřím, že přesně tohle najdete ve spoustě jiných seberozvojových knihách, ale vzhledem k tomu, že je moc nečtu, tak nemám s čím srovnávat. Mě se to docela líbilo, nějaké věci mě zaujaly a donutily přemýšlet. Nevím ale, jak by se mi knížka líbila kdybych byla starší, je fakt, že v nějakých věcech byla trochu naivní. Ale po grafické stránce je prostě nádherná.

a304
26.03.2022

(SPOILER) S potěšením se k filmu budu vracet, hodně toužím po snění , už realitu nezvládám, krutostí a strachem nás politici obkličují a není úniku.
Oddechový příběh nemá chybu, romantičkám doporučuji.

Denca.Marsi
18.08.2021 2 z 5

Já jsem teda asi úplný defo, ale mě ta knížka absolutně nic nedala. Tak prvoplánová, ohrátý a převzatý fráze. Nevidím tam kromě kreseb žádnou její iniciativu. Anie sleduju krátce, tak se mi ani nechce věřit, že něco takovýho v minulosti vydala. Za mě bohužel ne.

Malíček
29.03.2021 4 z 5

Útlá knížečka, která se krásně čte, protože je psaná jednoduchým stylem. Je to nenáročné čtení a knížka je doplněna krásnými ilustracemi, které pohladí po duši. Je to miloučké, hezké, ale upřímně mi to nepředalo nic zásadního nebo převratného.
V knihovničce vypadá hezky, jednou přečíst ano, ale znovu ji asi neotevřu.

Hugoline
24.03.2021 3 z 5

Knížka se četla dobře. Určitě má v sobě potenciál motivovat a inspirovat, ale asi už jsem v životě trochu dál...

Iva B.
11.03.2021 2 z 5

Budu upřímná, když řeknu, že jsem hodně překvapená z hodnocení tady na DK, asi velká základna fanoušků, to udělá svoje.. já teda neznám autorku ani její blog, na knihu jsem narazila náhodou a hodila se mi do výzvy.. asi v půlce jsem uvažovala, že to nedoctu, ale kousla jsem se. Není to nic nového, pořád stejná moudra a rady, které najdeme kdekoliv jinde, jen je to oblečené v jiných satickach...

Niky Coffee
02.03.2021 2 z 5

Díky blogu měla prostě reklamu. Možná, že by to jako úžasný čtivo vnímala nějaká čtrnáctiletá slečna, která by Anetu viděla jako dospělou a svůj vzor. Ale jinak je to propadák. Dvě hvězdičky alespoň za snahu. Ty hrubky byly otřesný, to jsem ještě v žádné knize nezažila a iritovala mě i ta nespisovná řeč. Co může předat tak mladá holka? Tak jela do zahraničí, protože byla mladá a naivní a dělá to z ní osvicenejsiho člověka? Ne. Ona i ta idylka toho cestování, pláže a její spřízněné duše je jedna velká faleš, což sama i přiznává. A sorry, mně se nelíbily ani ty kresby.

martina8102
19.02.2021 5 z 5

Pěkná knížka, pohlazení na duši. Určitě někdy ji znovu přečtu.

Eriela
16.02.2021

Velice inspirativní, úsměvná, milá knížka. Na uvědomění, posiluje a pomáha najít, co člověk hledá - lásku k sobě. Ráda se k ní vracím.

SilviiM
09.02.2021 3 z 5

Hezky napsaná kniha, která citlivým návodem nabádá lidi, aby se měli rádi. Ke knize se ráda někdy vrátím a nejen kvůli tomu, že ji mám ve své knihovně. :)

klara.franta
05.02.2021 5 z 5

Kniha je oddychovou četbou, čte se velmi dobře. Autorku znám už od dob, kdy s přítelem byli na Bali, takže je mi příběh velmi sympatický. Kniha je i inspirativní a motivační, díky některým zkušenostem a radám autorky Anie.

Anička.pa
12.01.2021 5 z 5

Příjemná a oddechová kniha, která zaručeně vykouzlí úsměv na tváři a donutí Vás se zamyslet nad svým životem :-)

Hawkey
21.12.2020 5 z 5

Pohladila. Pobavila. Motivovala.

hey123
27.11.2020 5 z 5

Po tehle knize sahnu vzdy, kdyz si budu chtit zvednou naladu. Nebo proste jen vypnout. Doporučuji kazdemu

Migumi
14.11.2020 5 z 5

Skvělá kniha

kantorovak
31.10.2020 5 z 5

Už čtyři roky si říkám, že si jí přečtu. Tak konečně nadešel pravý čas. Můj pocit? Úžasná knížka. Čtená s lehkostí, úsměvem na rtech a hřejivým pocitem u srdce. Donutila mě se zamyslet nad svým životem a lehce ho pozměnit. Děkuji Anie! :)

vesmír cestování štěstí rozvoj osobnosti, osobní rozvoj blogy

Anie Songe
česká, 1994
2016  82%Továrna na sny
2018  87%Příběhy z vesMíru
2017  83%K sobě. Tobě Anie

Kniha Továrna na sny je v

Přečtených1 138x