Továrna na panenky ekniha

Vášnivý příběh o lásce a zároveň děsivý příběh ženy, která se touží osvobodit

Londýn 1850. Iris pracuje v továrně na panenky. Silas sbírá kuriozity a vycpává zvířata. Oba se potkají při největší události ve městě, budování Hyde Parku. Iris na setkání hned zapomene, ale Silasovi změní život. Poté co Iris souhlasí, že se stane modelem mladého malíře Louise Frosta, pokud ji bude učit, její svět získává nový rozměr a naplňují ho umění a láska. Jenže Silas od setkání myslí jen na ni a jeho posedlost je stále temnější…

https://www.databazeknih.cz/images_books/42_/420454/tovarna-na-panenky-pFS-420454.jpg 4.26
Literatura světová, Romány, Historické romány

Překlad:Klára Kolinská
ISBN:978-80-267-1627-3

Kniha Továrna na panenky

Cari

Kniha se mi hodně líbila... Bylo to napínavé a zaporak byl opravdu skvěle vykreslen. Asi nejlíp ze všech postav. Škoda, že jsme se nedočkali i pohledu ostatních, bylo by to o zajímavější... Jinak ty vztahy kdysi měly něco do sebe. Trochu mě zklamal konec. Jako by autorka nevěděla jak to ukončit a tak to vymyslela takhle... Ale přišlo mi to rychlé a trochu to vyznělo do prázdná. Jinak ale knihu vřele doporučuji!

ivana1975

Tak toto bolo super. Moje emocie pri citani skakali hore dolu. Super davam vsetky *

anet9012

Román Továreň na bábiky by sa laickému oku mohol zdať ako lacná žánrovka z červenej knižnice, opak je však pravdou. Rôznorodosť čitateľa prekvapí, rovnako i dobre spracovaná psychologizácia hlavnej zápornej postavy, dynamické interakcie či relatívne vierohodne zobrazený život v dickensonovskom Anglicku.

TIP: Máte rádi Databázi knih?

Londýn 1850 Hyde Park viktoriánská doba

Autor knihy

Kniha Továrna na panenky je v

Právě čtených3x
dalších seznamech3x