Toulavá kamera

Díky spolupráci České televize a nakladatelství freytag&berndt vychází 50 reportáží z oblíbeného televizního pořadu Toulavá kamera poprvé v knižní podobě.
Publikace vás zavede na zajímavá místa České republiky – do podzemních labyrintů, skanzenů, neobyčejných muzeí i k unikátním přírodním výtvorům.

https://www.databazeknih.cz/images_books/76_/76552/toulava-kamera-yJl-76552.jpg 4.324

Toulavá kamera (1.)

Literatura naučná, Cestopisy a místopisy
Vydáno:, Freytag & Berndt, Česká televize

Kniha Toulavá kamera

EvikU.

Je tam spoustu zajímavých věcí co se dá vidět v české republice. Co bych vytkla je, že píši co je zajímavého v okolí, třeba zámek, který ale není přístupný veřejnosti, protože je v něm domov důchodců nebo škola atd. To mi přijde zvláštní, když by to měla být místa, které může člověk navštívit. Jinak kniha nemá chybu.

HDosoudilová
12.11.2018

Stejnojmenný pořad mám moc ráda, takže mě zajímala knižní podoba. Upřímně doma bych všechny díly mít nemusela, stačí mi půjčit v knihovně a opsat si zajímavé tipy na výlety. Je to pěkně zpracovaná kniha, akorát podobných titulů je mnoho.

vlkodlaq
06.08.2016

Z podobného soudku jako Křížem Krážem, ale na pokračování. První díl je skvělý, ale abych si podobných knih kupoval 22, to asi fakt ne :-). Navíc Křížem Krážem mám radši, je to více zaměřené na hory a přírodu.

Kubíííína
13.08.2014

Výborná pomůcka na cestování po našem státě. Pořad i všechna knižní vydání prostě super.

Selinute
11.11.2012

Výborná knížka. Určitě by potěšila i jako dárek.