Touha věků

Touha věků https://www.databazeknih.cz/img/books/91_/91463/mid_touha-veku-zPX-91463.jpg 5 21 4

Třetí díl série „Drama věků“, který je právem považován za vrcholný literární projev spisovatelky E. G. Whiteové, nabízí jedinečný pohled na život a dílo osobnosti, která zásadně ovlivnila historii lidstva – Ježíše z Nazareta. Jeho život má dodnes vliv na naše myšlení, historii, kulturu i umění, ale především na naši morálku a etické postoje.... celý text

Duchovní literatura , Náboženství

Vydáno: , Advent-Orion

The Desire of Ages

Dádulka67
31.01.2024 2 z 5

Kniha jako fyzické dílo, je krásná, co se týče obsahu, přijde mi dost složitě napsaná. Vadí mi neustále se dokola opakující stejné věty - jednou, dvakrát, potřetí a pro případ, že by to čtenář třeba nepochopil i počtvrté to samé... je to otravné. Daleko raději si přečtu knihu "Ten, který přichází". Je to zcela totožné dílo, ale daleko lépe napsáno. Pro člověka, který těžko chápe popisy v Bibli bez odborného výkladu, je to kniha naprosto dokonalá. Měl by si ji přečíst úplně každý. A kdo nerad čte, může využít poslech na CD. Vřele doporučuji.

minde
25.04.2018 5 z 5

Skvělá kniha, dobře se čte. Líbí se mi historické propojení života Ježíše Krista s duchovním prožitkem, který na nás během čtení působí.

sandra5627
22.04.2018 5 z 5

Jak já jen miluji tuto knihu. Neskutečný poklad hned po Bibli !

hana1984
20.06.2016 5 z 5

Nádherně se četla,jsem ji doslova přečetla jedním dechem