Poklad

Poklad https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/137047/bmid_poklad-5L8-137047.jpg 4 174 33

Tory Brennanová série

Hledání pirátského tajemství Tory Brennanová a její přátelé narazí v Charlestonu na stopu po dávném pirátském pokladu. Viráti se ocitají na nebezpečné cestě plné zákeřných pastí, bezhlavých mrtvol a tunelů zalitých vodou. Poklad ale nehledají jen kvůli dobrodružství… v sázce je osud ostrova Loggerhead. Jejich nadpřirozené vlčí schopnosti mohou být jedinou šancí, jak překonat všechny nástrahy. Po pokladu totiž pátrá i někdo další… Tory a její přátelé se musí spojit, aby zachránili svůj ostrov, práci svých rodičů i svou budoucnost.... celý text

Literatura světová , Detektivky, krimi , Sci-fi

Vydáno: , BB art

Seizure , 2011

Nelly
17.09.2015 5 z 5

Trošku jsem se obávala pirátské tématiky, kterou zrovna nemusím, ale kniha mile překvapila - skvělý mládežnický thriller, lepší než jednička!

Layss
10.04.2015 4 z 5

Po přečtení prvního dílu Virátů jsem se hned postarala o možnost přečíst si pokračování. Knížka byla poutavá, sice v sobě měla pár nedostatků, takové trochu naivní jednání, ale četlo se to moc dobře. Těším se na další dobrodružství!

Shinju
26.10.2014 5 z 5

Autorka opět nezklamala. Dobré počteníčko! Je zde pár věcí, které by se mohly vytknout, ale ty neovlivnily můj celkový dojem z knihy.

Lucta
01.10.2014 5 z 5

Ok klasika

Mozkovna
27.12.2013 5 z 5

Druhý díl a stejně boží jako ten první :')
Honba za pokladem se superschopnostmi? Vražedná kombinace .. já vraždy ráda :'D (obrazně řečeno). Opět se mi knížka líbila. Některé pasáže mi přišly zdlouhavé, ale řekla jsem si, že pokud to chci dočíst, nesmím knihu odkládat. Takže zase stačily dva dny a měla jsem to přečtené :) Jediné, co jsem postrádala, byla nějaká zapeklitá lovestory (třeba mezi Tory a Benem), ale to byl jen malý detail, jinak tomu nechybělo nic. Já jen prostě všude míchám kluky :D
Těším se, až začnu číst Šifru :)

rm
30.09.2013 5 z 5

No, mě se to líbilo. Taková kombinace Lovců pokladů a Indiana Jonese (v dívčím provedení). Padouši jsou vždy trochu překvapením (nečekal bych od tohoto žánru "Agátovské" překvápko), ale ničemu to nevadí. Děj svižně odsejpá, a to že se poklad nenajde napoprvé - to je snad normální, ne? :-))

Verrrunka
27.06.2013 3 z 5

No.. co k tomu říct. Prostě mi přijde dost zvláštní kombinace nějakého prapodivného genu, které zmutuje lidskou DNA a pirátského pokladu. Nehledě na tenhle kardinální nedostatek, to bylo kupodivu velmi čtivé, docela napínavé a vcelku překvapivé. Tak tři * jsou akorát.

Reva
12.04.2013 3 z 5

Čekala jsem od toho víc. Prvnímu dílu se to nevyrovná.

JaneCarterová
31.03.2013 5 z 5

Kathy Reichs opět nezklamala knížka byla napínavá až do poslední stránky. Na konci opět překvapivé a nečekané odhalení jaké mívá spisovatelka ve zvyku.

Kate.S
19.03.2013

Já nevím, ale prostě mi nešlo to celé přečíst. Nudilo mě to, což jsem neočekávala. První díl mě bavil více. Pokud budu mít čas, tak se k Pokladu vrátím a dokončím.

Patapuf
18.03.2013 4 z 5

Na knížce je vidět, že je spíše pro mládež, ale to nijak nesnižuje její kvalitu. Příběh je napínavý a poutavý až do konce...

Posli
18.02.2013 3 z 5

Přečetla jsem to za ani ne dva dny. Kniha se četla snadno a rychle. Víc se mi ale líbil první díl. Časem už mě štvalo, jak je ta cesta za pokladem zdlouhavá. Tory jsem si oblíbila. Líbí se mi, jak si vždycky jde za tím, co chce. Vrátila jsem se do časů, kdy jsem četla Správnou pětku a Tajnou sedmu.

muchomurka
30.12.2012 5 z 5

Kniha jsem přečetla za odpoledne. Chytla mě, oproti předchozímu dílu, hnedka od začátku a vtáhla do děje. Tory a její parta hledají poklad slavné pirátky. Ke konci to sice jednu chvilku bylo zdlouhavé, když asi potřetí našli poklad a on tam nebyl. Jinak nemám co vytknout. Těším se na pokračování!