Toníkův zlý sen ... a jak mu s ním babička pomohla

Toníkův zlý sen ... a jak mu s ním babička pomohla https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/432268/bmid_tonikuv-zly-sen-a-jak-mu-s-nim-babi-4pX-432268.jpg 5 19 9

Toníka trápí noční můra: V noci se na něj často řítí obrovské černé náklaďáky. Bojí se kvůli tomu chodit spát. Ani on, ani jeho rodiče si s tím nevědí rady. Jednou je Toník u babičky a prozradí jí, co ho trápí. A babička ví, jak na to.. Knihu doprovázejí informace pro rodiče o tom, co jsou noční můry a jak se s nimi dá pracovat... celý text

bibi.r
22.04.2024 4 z 5

Pro děti 3+

Krásný příběh o tom, jak se poprat s nočními můrami. S tím se totiž při dětských nočních běsech dá rozhodně dobře pracovat.
Moc doporučuji.

hermína14
13.02.2023 5 z 5

Furman to s lidmi umí. Je přesvědčen o tom, že si každý dokáže pomoct sám, dostane-li důvěru a "podstavec" pro nadhled.
"Všechny sny končí vždycky dobře."

Kyri
21.01.2022 5 z 5

Skvělá knížka, která dokáže pomoci dětem od nočních můr. Pěkná, lehká sugesce. Užitečné pro rodiče. Na konci obsahuje stručné rady.

maminkoutek
09.09.2020 4 z 5

Kniha Toníkův zlý sen je určena dětem i rodičům. Najdete v ní příběh o malém Toníkovi, kterého trápí noční můry a babička se rozhodně mu pomoci. K tomu je pak připojeno vysvětlení pro rodiče, jak s zlými sny pracovat, a to přímo od finského psychiatra, který je mezinárodně uznávaným odborníkem.

bookcase
06.04.2020 5 z 5

Moc hezky podaný problém s nočními můrami. Milé, vtipné, s radami pro rodiče.

Purple17
25.03.2020 5 z 5

Knihu ocení spíše rodiče, protože na konci obsahuje rady, jak postupovat, když děti mají noční můry. Za to tleskám, protože jen pohádka by asi nestačila. Samotný příběh je hezký. Moc se mi líbí nápad, jak proměnit noční můry na hezké sny.

introvertka2020
25.03.2020 5 z 5

Kniha se věnuje neobvyklému tématu - nočním můrám dětí. Kromě příběhu malého Toníka jsou v knize i užitečné rady pro rodiče, jak si se zlými sny svých dětí poradit.

aydam
04.02.2020 4 z 5

Snad metoda popsaná v knížce skutečně funguje...

ismael
30.01.2020 5 z 5

Je to prosté, pozitivní a milé

noční můry

Ben Furman
finská, 1953
2015  70%Nikdy není pozdě na šťastné dětství
2020  91%Toníkův zlý sen ... a jak mu s ním babička pomohla
2017  84%Nikdy není pozdě na spokojený tým

Kniha Toníkův zlý sen ... a jak mu s ním babička pomohla je v