Tonda dobrodruh aneb Uč se o přírodě

Tonda dobrodruh aneb Uč se o přírodě https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/314256/bmid_tonda-dobrodruh-aneb-uc-se-o-prirod-ixZ-314256.jpg 5 8 5

Hravé a vtipné básničky o přírodě s nádhernými ilustracemi! Uč se o přírodě – počítač pusť k vodě. Pusť ho klidně po vodě. Neboj, budeš v pohodě! Stavěj v lese z větví hrady, hraj si uvnitř s kamarády, chytej brouky, práskej bičem, vprostřed louky hraj si s míčem... Hraj si teď a tady, ať je sníh či mlha – k srdci ber si rady Tondy dobrodruha!... celý text

Cvrček
18.09.2021

Nádherné básničky a krásné ilustrace. Zaujal mě i způsob usazení textu (např. verše v kruhu - letokruhy). Opravdu povedená kniha pro děti. Škoda, že není moc známá. Narazila jsem na ni náhodou

Lacerta.j
23.03.2020 5 z 5

Opravdu pekne rikanky o prirode. Srozumitelne a ctive. Skoda, ze ma tak malo stran.

jasmína
28.04.2019 5 z 5

Kniha koupená v Levných Knihach, ale moc krásná i poučná, za směšnou cenu opravdu kniha, kterou jsem ráda, že máme doma.

Lodestar
29.04.2018 5 z 5

Myslím, že básničky jsou krásně využitelné ve škole, prvouka přímo volá po propojení téhle poezie s odbornými texty...

Jolina
29.09.2017 5 z 5

Skvělá knížka, nadchla mě hned podle obálky...básničky vtipné, dobře napsané, v každé si i dospělý člověk najde nějakou zajímavou informaci. Inspirativní, jemné, nápadité!

příroda zvířátka básně

Autorovy knížky