N či M?

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

V Evropě zuří druhá světová válka, každý britský občan se ve jménu lásky k vlasti snaží zapojit do boje proti fašismu. Hrozba však nepřichází jen zvenčí, největšími nepřáteli se ukazují být zrádci z vlastních řad. Jak je však odhalit? Tommy a Pentlička Beresfordovi už nejsou nejmladší, to však neznamená, že by pro tento úkol nebyli jako stvoření. Nenápadná, avšak dokonale sehraná dvojice se vydává do přímořského letoviska v Leahamptonu. Někde tam by se měli skrývat dva krajně nebezpeční agenti známí dosud jen pod písmeny N a M…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/179402/n-ci-m-179402.jpg 4246
Série:

Tommy & Pentlička 3.


Žánr:
Literatura světová, Detektivky, krimi

Vydáno: , Knižní klub
Originální název:

N or M?, 1941


více info...
Nahrávám...

Komentáře (40)

Kniha N či M?

domihruzkova
07. července

Oceňuji malý počet stran. Hezky to odsýpalo.

vodovodnice
13. června

Musím říct, že jsem si uvědomila až na konci knížky, že je to detektivka. Pořád jsem si říkala: Tak kdy bude ta vražda?... :-)
Zase jsem se nechala napálit.
Celá knížka na mne působila velmi optimistickým dojmem a spíš jako vyprávění dobrodružství.
Že se tam stala vražda jsem si přečetla až na konci a vůbec si to neuvědomila :-)
A hrozně se mi líbila chrápající morseovka :-D To jsem četla poprvé, takový originální signál jsem ještě nikde nepotkala, smála jsem se na celé kolo. :-D Velmi originální :-)
Byla to velmi milá, netypická a vtipná detektivka.


osman111
27. března

Ja musím uznat, že mě kniha nijak zvlášť nezaujala. Děj sice plynul svižně a pociťovala jsem i jisté napětí, ale pár hodin po přečtení jsem si nedokázala vzpomenout o čem kniha pojednávala.
Za mě průměr.

Jenny46
24. března

Odpolední jednohubka poslech mluvené slovo - trochu jiná detektivka od A. Christie, špionážní hra. Tommy a Pentlička zachraňují Británii...
Ze začátku pomalý rozjezd, ale nebylo to špatné 3,5*

RADOST
13. března

Poslouchala jsem jako kvalitně zpracované mluvené slovo - za to dávám třetí hvězdičku. Tento příběh se však A. Christie nepovedl. Nezaujal, působil povrchně, nevěrohodně. Škoda.

boxas
26. února

Příběh o špionech pravděpodobně autorce až tak moc "nesedl".
Navíc nám čtenářům hádání tentokrát trochu usnadnila, protože nápověd je v knize hned několik.

PeterBahn
11. února

Ani při nejlepší vůli si nevzpomenu, o čem kniha byla… Ale přečetl jsem a nemusel jsem se do ní nutit, abych dočetl… takže tři hvězdy...:-)

enymey
18.09.2020

Takový průměr, nic komplikovaného. Krátké čtení na dlouhé zimní večery. Od Agathy jsem ještě nic nečetla, a tak jsem čekala trochu víc.

1