Příliš dlouhá swingers party

Příliš dlouhá swingers party https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/227345/bmid_prilis-dlouha-swingers-party-L6J-227345.jpg 4 1268 227

Tomáš Kosek série

Tahle kniha není žádná selanka. Tahle kniha je literární swingers party plná démonů, prastaré magie, zombií, čarodějek, sukub, děsivých artefaktů, mocných sil z počátku věků a sexu. Spousty sexu. Ale taky akce a humoru. Jinak to František Kotleta ani neumí.

Michaeles
16.10.2020 5 z 5

Další skvělá kniha od Kotlety. Plná násilí a sexu. Prvotní rozvinutí série v krátkých povídkách, což jsem z počátku myslel, že bude na škodu, ale velmi jsem se mýlil. Krátké příběhy knize nakonec dodaly ten správný říz a kniha se četla prostě skvěle.

NicaCola
29.09.2020 4 z 5

Moje první kniha od Františka Kotlety s myslím, že určitě ne poslední;-)

Deimos
20.09.2020 4 z 5

Moje první "Kotletovka", kterou jsem si "výhodně" zakoupil na letošním prvním Comic Conu a která se mnou několik měsíců jezdila všude možně až jsem si její závěr nechal chvilku nedočtený mezitím co se mi nedočkavostí do ruky dostaly další knihy tohoto autora. Zatím je ještě brzy na to radit, kde s "Kotletovkama" začít, ale nutno přiznat, že na první seznámení je to super. Kniha se snadno četla (krátké a úderné věty, krátké odstavce, častý střih) a čtení bylo nadmíru zábavné a návykové - některé věty, hlášky a situace byly neověřitelné vtipné, směšné a úsměvné. Přistihl jsem se, že hlavnímu hrdinovi fandím, ale také se o něj bojím, stejně jako o postavy vedlejší. Pro mě to bylo zároveň první setkání s "magií" v příběhu a když zvýrazním v českém příběhu a prostředí, tak to bylo pro mě něco nového, na co jsem si ale musel docela dlouho zvykat. Překvapivě jeho Underground, kniha ze žánru sci-fi mi nekladla takové překážky. Možná proto že to je sci-fi, kdežto tady česká realita a do toho magie a další fantasy prvky. Sranda je, že když tuším, co mě s Kotletou ještě čeká, tak později budu tvrdit, že Příliš dlouhá swingers párty je ještě umírněná. Uvidíme. Ještě jedno negativum vypíchnu a to, že je škoda, že je to tak krátké, že kapitoly nejsou delší - v konkrétním příběhu a prostředí, bych zůstal klidně déle. Mno nic, vrhám se na druhý díl, abych se opět setkal s kapitánem Koskem a jeho týmem. (84%)

michal6906
06.09.2020 5 z 5

Parádní rezba od Kotlety!

Allys
31.08.2020 4 z 5

Je to moja prvá kniha od autora. Poviedky sa mi páčili, štýl humoru super :-) Niekedy mi tie akčné časti prišli trochu opakujúce sa, ale ajtak paráda, kniha sa čítala rýchlo a svižne. Trochu mi k tým ostatným poviedkam nesedela prvá, aj keď s ďalšími súvisela, takže všetko ok. Vtipné boli taktiež narážky na aktuálne témy a páčilo sa mi, že sa dej odohrával prevažne v Prahe na miestach, ktoré poznám. Niektoré veci mi prišli hlavne v záveroch trochu nelogické, ale príbehy hodnotím nadpriemerne a rada si ešte niečo podobné prečítam, je to taká príjemná oddychová četba ;-)

Krizovakri
21.08.2020 4 z 5

Kdo chce hodnotnou, těžkou a inteligentní literaturu, tuhle knížku nebrat. Kdo si chce odpočinout, odreagovat, vzrušit a pobavit, tak vřele doporučuju. Knihu jsem přečetla na jeden dech a spojení magie, erotiky a akčních scén mě velmi bavila. Další knihu od autora si rada přečtu.

HŠ
17.08.2020 2 z 5

Asi stárnu (asi určitě), přišlo mi to jako pro pubertální chlapce, tím nechci urazit žádného čtenáře. Všechno mi přišlo tak strašně ohrané, že se divím, že to vůbec autor hodil na papír. A to jsem kdysi dávno Bratrstvo zhltla.

Finskej
04.08.2020 5 z 5

Kotleta mě baví celý, Tomáš Kosek z Kotlety nejvíce. Svižné, vtipné, rázovité, kvalitní standard současné moderní české fantastiky. Duchem sebeironie připomíná Kotleta Žambocha a právě ona sebeironie činí jej stejně snesitelným na rozdíl od některých autorů, kteří se ve svých superhrdinech berou až příliš vážně. Platí pro všechny 3 díly i 21 úderů.

duben
30.07.2020 5 z 5

Trochu jsem se téhle série bál podle komentářů, ale po přečtení první knihy série jsem spokojený. Je to klasický kotleta, jen tam prostě to nadpřirozeno není v hrdinovi, který bezduše mlátí vše kolem a je nesmrtelný, protože by mu vše dorůstalo, nebo ho chránilo. Detektivní zápletky jsou mírně detektivní, jen aby tomu dodaly šťávu, hlášky parádně baví, spousta krve a sexu v tomhle žánru rozhodně není na škodu. A teď už komentář rychle utnu, abych se mohl věnovat dalšímu dílu velkých problémů v malém vietnamu.

TERRORDROME
26.07.2020 4 z 5

Detektívka po Kotletovsky má jeho typické parametre, snáď okrem toho že hlavný hrdina tentoraz nie je nezničiteľný terminátor ale taký normálny chlapík ktorý nevie strieľať, zato fušuje do mágie. Náplň jeho práce často zahrňuje navštevovať v rámci vyšetrovania hromadné pornoakcie, obrážať podozrivé bordely a šukať za mier proti svojej vôli. Jeho protivníci sú nadržané vraždiace sukuby, jednonohé vúdú čarodejnice, gay politici obetujúci ľudské srdcia bafometovi, či nesmrteľný nacisti. Kotletovi sa tentoraz aj tie porno scénky podarili, hlášky zo seba sype stabilne, čo by som sa sťažoval. Osobne sa mi najviac páčil ten posledný segment s nacistami, hrdina stojí proti nadprirodzeným hajlpotentátom, netuší čo sa vlastne deje a čo chcú, ale musí zbesilo tancovať medzi padajúcimi hovnami, to Kotletovi ide najlepšie. Poviedkový charakter knihy nie je môj obľúbený, ale má to tú výhodu že to môže autor rúbať hore-dole a moc sa nestarať o omáčku.

berry1009
29.06.2020 5 z 5

Už dlouho jsem se u knihy takhle nebavil. O Kotletovi jsem pár věcí slyšel. Že je sprostý, píše takové mišmaše, ale že je zábavný. Zkrátka, čekal jsem od něj méně. Kniha je doopravdy napsaná velmi zábavně a čtivě, že se mi ani spát nechtělo, a každá povídka je originál. Postavy mě bavili taktéž. A navíc, žádná jiná kniha se do kategorie "Kniha, která mě zaujala svým názvem", nehodí více :)

marcus0379
30.05.2020

Třeskutá nuda. Teda proložená spoustou sexuálních narážek.

Arkagas
27.05.2020 3 z 5

Jak to napsat jednoduše - typická “kotletovka”. Pokud Vám nevadí sex, krev, vraždy a hodně ujeté zápletky v podobě řádění sexuálních démonů, je tohle přesně to, co potřebujete. Je to jednoduché, nenáročné a se skvělým humorem, který je prostě typický. Občas si říkám kam Kotleta na ty nápady chodí, ale vše do sebe vždy skvěle zapadne. Říká se že Kotletu musíte bud´ milovat, nebo nenávidět. A mě rozhodně baví. ????

MichalPuchovsky
23.05.2020 5 z 5

Na druhý krát som si knihu vychutnal omnoho viac ako pri premiérovom čítaní tri roky dozadu. Zábavná, krvavá a inteligentne napísaná paranormálna detektívka.

CountNosferatu
12.05.2020 3 z 5

Má to spád a i výživné momenty, které jsou hodně dobře a detailně popsané. Jen je škoda, že to nemá takové koule po celou dobu příběhu, protože byly v knížce i pasáže u kterých jsem se začínal nudit a říkal si, že už by se zase mohlo něco zajímavého dít (a tím nemyslím nějakou další sexuální scénu ;-) . Ale je to zábavné s nádechem chtíče a nadpřirozena.

Artinka
14.04.2020 3 z 5

Moje první setkání s Kotletou. Knihu jsem dostala darem, aniž bych o ní (nebo o autorovi) něco věděla. Mohl mi napovědět název. Mohla mi napovědět obálka. Ale přesto jsem byla překvapená, co to sakra čtu! A o to víc jsem byla překvapená, jak moc se mi to líbí! Je to jednoduchý, přímočarý, sprostý a místy nechutný, není to zázrak literatury... jenže kdo z nás přesně něco takovýho občas nepotřebuje? Pro mě vstupní brána do "Kotletovek", už louskám třetí a u té rozhodně neskončím!

n.ezn.amy
05.04.2020 5 z 5

K této knize jsem se dostal díky databázi knih a komentářů uživatelů. Pro mě to byl totální úlet a slušná akce plná násilí a magie. Kotletu jsem nikdy nečetl, je to moje prvotina, ale musím říct, že mi moc sedí jeho humor. Zakomponovat do díla Jaromíra Soukupa s "oscarovou" "dokonalou" hérečkou Kateřinou Brožovou, která má plný nos kokainového sněhu, tak to byla velká sranda a jeho hláška hospodského vůči izralskému komandu "sejmu vás jak Sparta Olympique Marseille" mě naprosto odrovnala. Pokud nechcete moc přemýšlet, ale jen se bavit, sáhněte po této knize.

ivana1975
25.01.2020 3 z 5

Toto je poriadne šibnutá kniha plná mágie, hlodov, mŕtvol a sexu... Na dovolenky ideálne :D :D

Tadeash
24.01.2020 5 z 5

Tolik sexu, kolik naznačují některé komentáře, tam zase není. A když už na něj dojde, je to jen pár vět. To ale vůbec není výtka! Kromě sexu je zde taky akce, detektivní zápletky a spousta humoru, který je velmi chytrý a okouzlující. K němu patří i několik vtipných her se slovy. Celkově je to velmi svižné a osvěžující dílo!

nai.ivka
06.01.2020 2 z 5

Nelíbilo, nebylo to pro mě, téhle sérii se raději vyhnu.

sex Praha prostituce česká fantasy démoni česká fantastika

Část díla

František Kotleta (p)
česká, 1979
2016  83%Spad
2014  78%Příliš dlouhá swingers party
2010  84%Hustej nářez
2017  87%Poločas rozpadu
2020  85%Operace Thümmel

Kniha Příliš dlouhá swingers party je v

Přečtených1 922x