Příliš dlouhá swingers party

Příliš dlouhá swingers party https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/227345/bmid_prilis-dlouha-swingers-party-L6J-227345.jpg 4 1263 227

Tomáš Kosek série

Tahle kniha není žádná selanka. Tahle kniha je literární swingers party plná démonů, prastaré magie, zombií, čarodějek, sukub, děsivých artefaktů, mocných sil z počátku věků a sexu. Spousty sexu. Ale taky akce a humoru. Jinak to František Kotleta ani neumí.

Radesan
Radesan
12.08.2021 5 z 5

Chápu, že spousta lidí mělo už v době, kdy tato kniha vyšla s Kotletou hodně zkušeností a že je mohla třeba i zklamat. Pro mne to byl naopak úplně první kousek a vůbec zkušenost s tímto žánrem jako taková. U první povídky jsem si říkal co jsem si to proboha vlastně koupil :-D, ale kombinaci magie a sexu prostě nešlo odolat. Za mne ohromná spokojenost a vlastně.... tato kniha mne motivovala v Kotletovi pokračovat a studovat jeho světy v jiných knihách.

renefer
renefer
17.07.2021 2 z 5

Tak tohle bylo na Kotletu dost slabé. Nebylo to ani moc vtipné, ani moc sexy ani to nemělo grády. Vypadalo to spíš, jako by se autor nedobrovolně zúčastnil poprvé v životě swingers párty a zanechalo to na něm trvalé následky. Hvězdičku dávám za první povídku, která se mi jediná líbila a druhou za to, že je to Kotleta.

Belanna
Belanna
15.06.2021 3 z 5

Dlouho jsem odkládala knížky pana Kotlety a byla to chyba.
Osobitý humor, akce, napětí i překvapení a trochu toho sexu (jiného, než v ložnicích).
Slupla jsem to jak malinu a bavila jsem se.

Ivca05
Ivca05
21.04.2021 5 z 5

Je to má první trilogie od F. Kotlety a musím uznat, že mi jeho styl psaní sedl. Kniha je vtipná, napínavá, erotická. Tato první kniha mě velmi bavila a budu pokračovat dalšími díly.

jatoprectu
jatoprectu
12.04.2021 3 z 5

Četl jsem po přečtení Stalingradu, který mě nezaujal. Prvoplánový sex a násilí zůstávají, nicméně v téhle knize to funguje. Asi proto, že se netváří, jako něco víc než nabízí. Jako oddechovka splnila účel, ale tímto mi Kotleta asi stačil.

ydnac
ydnac
08.04.2021 3 z 5

Noooo tak po Spadu jsem měla pocit, že už trochu vím co bych mohla od dalších knih pana Kotlety očekávat (drsný humor, akci, masakr a sex), což v jistém smyslu zde bylo, ale...
Akce mi připadaly takové vlažnější(rychle, rychle a byl konec), no já chápu, že jsou to krátké povídky, ale stejně...
Sex mi nevadí, ale tady mi to tak nesedlo jako u Spadu...
Humor, tak ten šel jen kolem, čekala jsem větší palbu..
Na straně druhé, přes všechny moje připomínky se to dobře četlo (3hod) a když už se může dát 5 hvězd a toto mělo 5 povídek, tak dávám 3, stejně jako se mi celkem líbily 3 příběhy.
Mám tu ještě dva díly tak jim určitě dám šanci :-)

kuruteku
kuruteku
08.04.2021 3 z 5

V rámci seznamování s Kotletou (ale Kyšu mám raději ;-)) jsem toto neminul, ale i když se to dalo číst a občas to bylo i napínavé, nějak jsme se minuli. S magií se nemá zahrávat, tak se proti ní bojuje jinou magií. Snad jen ten závěr - složení Mojžíšovy hole - to trochu posunul.

Amneris
Amneris
27.03.2021 4 z 5

Na knihu jsem narazila náhodou v knihkupectví a zaujal mě obsah knihy. A nutno dodat, žemě kniha velmi mile překvapila. Tomáš Kosek jako pomocník policie v oblasti magie a tajemna byl super, stejně jako samotné povídky.

Shinju
Shinju
06.03.2021

Knížku jsem přečetla do třičtvrtě, ale ne z důvodu, že by mě pohoršovala, nebo by nebyla dobře napsaná. Četla se dobře, ale nějak jsem přehlédla, že se jedná o detektivní povídky. A v tom je ten háček, detektivek je všude tolik, že už pro mě nejsou tak lákavé. A pár povídek toho typu mi stačilo. Také jsem si tu knížku vysnila jinak, myslela jsem si, že bude trochu jiná. Ale jelikož se jedná o povídky, které jak se zdá podle začátku a konce kopitol, na sebe sice trochu navazují, dají se číst jen některé, takže letmo prolistuji i druhý díl. Styl, co kapitola to další povídka s návazností mi přijde geniální, ještě jsem se s tím nesetkala.
Knížku určitě doporučuji , i když mě osobně nesedla, protože je to detektivka, je to jedna z dalších pecek od Kotlety.

karlosik4
karlosik4
04.03.2021 4 z 5

Kniha se četla sama. Na jednu stranu bylo těžší uvědomit si příběh Kotlety podaný v příbězích, které ve finále tvoří celek. A i když sem čekal něco jiného, výsledný počin mě potěšil mnohem víc, než jsem očekával.

rencovav
rencovav
24.01.2021 odpad!

Tohle fakt připomínalo knihy jako Lady Fuckingham nebo Fifty Shades, ale stejně se tomu asi nic moc nevyrovná, navíc je mi docela trapně, protože autora zjevně spousta lidí žere a knihy mají dost vysoká hodnocení. No, u mě se to teda fakt minulo účinkem. Kniha je v podstatě psané porno, ve kterém si hlavní (oplzlí a neskutečně nesnesitelní) "hrdinové" dělají legraci z porna, v podstatě na každé třetí stránce mají erekci, aby vyřešili případ, většinou se k tomu musí prošukat (líp to fakt říct nejde) a.. fujtajbl, to fakt bylo hnusný a odporný. Žádná úcta k ženám, násilí úplně v pohodě, a aby se to nějak zakrylo, tak se to všechno svede na okultismus a magii a takový kraviny a pak se dá ospravedlnit třeba i brutální znásilnění vaší kamarádky. Fakt mi bylo špatně. No, zkusit se má všechno a já už vím, že podobné hnusy fakt číst nemám a nemůžu.

Aby bylo jasno - sex v knihách nebo v životě mi fakt nevadí, naopak mám moc ráda autory, kteří dokáží psát otevřeně a klidně i udělat ze sexu a intimity téma, protože ono to téma určitě do jisté míry je. Ale asi si nedokážu oblíbit postavy, jejichž největším kariérním úspěchem je, že jejich náplní práce je dívat se na porno a bojovat proti démonům hromadnými orgiemi.

Vixiene
Vixiene
14.01.2021 3 z 5

2,75/5

Eeeh, no teda :-D ani nevím, jak mám tuto knihu charakterizovat. Bizarní detektivka? :-D Možná. Poslouchala jsem audio verzi, nejsem si jistá, jestli bych u psané knihy vydržela. Nebylo to vyloženě špatné, a když to vezmu obecně, bavilo mě to více, než Spad od autora, zde se alespoň necestovalo jen z bodu A do bodu B, ale něco se dělo. Čekala jsem zbraně a sex na každém kroku, protkané napětím, vtipem a příběhem, který vás chytne a nepustí. No a dostala jsem zbraně a sex na každém kroku. Toť vše. Oceňuji sarkastické hlášky, u který se člověk zasměje, ale bylo jich docela poskrovnu. Co ale neocením je plytký, jednoduchý děj s ještě jednoduššími zápletkami a rádoby zvraty. Například první část (povídka) mi nesedla vůbec, ta mě vyloženě nudila. Prostě stejně jako u Spadu - čekala jsem víc.

Na 3 hvězdy to není, ale 2,5 jsem dala Spadu a ten mě, jak už jsem zmínila, bavil méně. Proto "neforemných" 2,75 hvězdy.

Co se týče samotné formy audioknihy, tak jsem byla spokojená. Příjemně namluveno, včetně nějakých těch "ratatatata efektů", ty mě baví :-D

ATonda
ATonda
03.01.2021

Fr. Kotleta - toto byla má první audiokniha od autora. Vůbec by mě nenapadlo, že budu poslouchat tento žánr. Dopadlo to tak, že čekám, až vyjde další audiokniha.
No a komentář k této knize? Jak jsem psal, byla to má první a autora jsem nikdy neznal - nezajímal mě. Ale kniha mě hned vtáhla do děje a byť desítky mrtvých, sperma, kam se podíváš .... prostě to krásně do knihy zapadlo a nebyl to rušivý prvek, jak by někoho mohlo napadnout, když by někdo řekl, že tam někoho rozsekali a nebo v obklopení démony si hrdina užívá orální rozkoše :-)
No prostě bomba, od té doby jsem koupil všechny jeho audioknihy :-)
DOPORUČUJI

Selve
Selve
29.12.2020 5 z 5

Další skvělá kniha se super příběhem. Je skvěle propracováno prolnutí nadpřirozena a reálného světa. Osobně se mi tato série s Tomášem Koskem líbila více, jak Hustej nářez. Každopádně pro milovníky magie vřele doporučuji.

VendulaB
VendulaB
02.12.2020 3 z 5

Velmi slabý soubor povídek, nechce se mi ani věřit, že ho napsal autor skvělého Bratrstva krve. Povídky jsou nudné, jejich závěry pak naprosto o ničem. Kotleta se vše snaží vynahradit přemírou sexuálních scén, ale to zde absolutně nefunguje. Nestojí za přečtení. (Třetí hvězdička je za to, že jsem se během četby párkrát - doslova jen párkrát - uchechtla).

kamila5406
kamila5406
28.11.2020 odpad!

Tento žánr nemusím

LiLLu
LiLLu
08.11.2020 2 z 5

Nějak jsem cekala ze to bude o necem jinem. Ctive to bylo ale me to proste nebavilo...

Evule114
Evule114
22.10.2020 4 z 5

Moje první Kotletovla ve mě budí trošku rozporné myšlenky. Nevím zda u mě byly kratší povídky spíš na škodu. Mám ráda jedno řešení, které trvá celou knihu a ne vytáhnout bouchačkou a je to, ale v závěru se mi četla dobře a já chtěla vědět, co bude dál, když jsem si na styl přivykla. Jen co musím dodat raději jsem ji balila do novin, když jsem jela autobusem, abych zabránila čumilům. Jinak fajn počtení. Nejvíc se mi líbilo, jakou si našel partnerku a těším se na další díly.

Loxias
Loxias
22.10.2020 2 z 5

Sex, magie a strelba proste samy o sobe uspech nezaruci. Nic proti Kotletovi, nektere pozdejsi veci se mi od nej libi, ale tohle je proste bida. Zakonceni povidek bez napadu, bez odkazu, je to nemastne, neslane a pronudite se az do konce. Je to skoda, prvnich par stranek melo slusny potencial.

LaciJan
LaciJan
19.10.2020 3 z 5

Za mě podceňovaná kniha, opět jsem se do ní ponořil a sice ten přerod "from a zero to a hero" byl těžko zkousnutelný, ale stojí za to. Erotické struny na které se zahrálo mohly být víc drsné a zvučnější. Když už tak už :).

sex Praha prostituce česká fantasy démoni česká fantastika

Část díla

František Kotleta (p)
česká, 1979
2016  83%Spad
2014  78%Příliš dlouhá swingers party
2010  84%Hustej nářez
2017  87%Poločas rozpadu
2020  85%Operace Thümmel

Kniha Příliš dlouhá swingers party je v

Přečtených1 915x